şampuanınıza servet ödemeyin.
yıka ve çık şampuana gerek yok.
saçlarınızın ve saç derinizin sağlığı açısından güvenilir markaları seçin ve sürekli şampuan değiştirmeyin gibi öneriler.
(bkz: skib bıraktı) yeter ulan yeter denesi başlık.
head&shoulders kepek yapıyor. elseve arı sütü alın.
tresan alın.
aynı zamanda duş jeli olarak kullanın. bütün tüyleriniz güçlensin.*
ilk kez kelimesini görmek istmiyorum anlasana spektrum.
elseve kırmızı kapak iyidir. ya da elidor grimsi yeşil.
(bkz: bioxcin)
saç ve çamaşırlarda vazgeçilmez bir ürün; head & shoulders alın.. itinayla çitiler...
Eger sozlukte yazarlik yapabilecek yasa gelmis ama ilk kez sampuan aliyorsa, kendileri muhtemelen uludag sozluk dag kadrosudur. Sampuanla ugrasmayin hic sizin yesil sabun en guzeli. Dogal, saca zarari yok ve tertemiz yapiyor. Biz vaktiyle degerini bilemedik yesil sabunun sampuanlarin baloncuklarina ozendik. Bari siz ozunuzu kaybetmeyin.
dalin alın. göz yakmaz alışma süreciniz kolay olur.
(bkz: johnson s baby)
ya elseve, ya clear alın.
johnson's baby alın çünkü insana ilk kez alınacak şampuan bebek şampuanıdır. sayın yeni anne veya baba olmuş insanlar! çocuğunuza göz yakmayan şampuan alınız efenim.
head&shoulders alın. Saç tipine ve kişiye özel durumlar bunlar tabi ama clear dahi kepek yapıp dökerken saçımı 1.5 yıldır head&shoulders hem dökülmeyi hem kepeği minimuma indirdi.
Ayda bir şampuan değiştirin. Hep aynısını kullanmak saçlara zarar veriyor.
pantene doğal sentez alın .
Dalın ya da Schwarzkopf kullanın. Diğerleri deterjan.
ilk kez ?! anladım uzaydan gelmişler .
şişesinin üzerine düşmemeye dikkat edin.
Ne marka alırsanız alın ama mentollüden uzak durun zira unutkanlık can yakıyor.
şimdiye kadar kullanmadıysan hiç başlama, bağımlılık yapar sonra.
head&shoulders alın.
hassas bir saç deriniz varsa market şampuanlarını tercih etmeyin. eczanelerde bunlar için özel olarak üretilmiş şampuanlar yer alıyor.
benim gibi kokusuna göre alın. reklamlardaki gibi yeni bir hayata adım atmıyorsunuz amk az götünüz başınız oynamasın 3-4 saate keçe gibi oluyor zaten. ayrıca kepek sorununuz yoksa kepek şampuanı almayın kepek yapıyor.