bugün

entry'ler (2961)

virüs bahanesiyle gasp edilenler

Abd’de biyoloji alanında doktora yapan bir türk olarak kendinizi insan nesline karşı yapılan bu büyük saldırıya karşı korumanızı öneririm. Mrna aşıları reverse transktipte olabilir, dnamıza intergre olabilir, hatta diğer rnalar ile interaksiyona girebilir. Hücre yüzeyindeki rna reseptörlerine bağ yapıp istenmeyen sinyal yolaklarını aktive edebilir. Mirna/sirna ile etkileşime girip epigenetik değişikliklere neden olabilir. Ayrıca maske kullanımı 15 dakikadan itibaren %4 olan akciğer karbondioksit oranını %6-7’lere çıkarıyor. Kendim deney yaparak ölçtüm, yayını yazıyorum. Bu yüksek karbondioksit oranı kanın ph’ını düşürüp asidozise neden olabilir. Bu da uzun vadede kansere neden olabilir. Bütün bunları üstün körü yazdım kusura bakmayın. Detaylı bir şekilde derli toplu halde buraya ve ekşiye anlatacağım. Şu yayını bi çıkarayım hele.

gb yüklediğin erkeğin pubgde kızlarla tavuklaşması

başka bir dil bu herhalde.

türkçe gibi aslında ama.

felaket

Muhteşem bir ezhel Parçası.

voyovoy

Gayet eğlenceli bir şarkı. Neredeyse 1-2 yıl önce YouTuberlar dissleşmiş benim yeni haberim oluyor. E aşağı yukarı 30 yaşında adamım şimdi bile öğrenmem yaşıma göre büyük gelişme.

piggly wiggly

ABDnin doğu yakasında bulabileceğiniz en uygun fiyatlı market zincirlerinden biri. Walmart bok yemiş, hem uzaklar hem de pahalılar. Piggly Wiggly hem şehir içinde, hem de ucuz. Adamsın domuzcuk adam!

best buy

Ürün çeşitliliği ile insanı beyaz adamla yeni tanışan yerli kabile üyesine çeviren mağaza. Abi bizim ülkeye resmen 10 sene öncenin teknolojik aletlerini kakalıyorlarmış. En çok da istanbul’da 400 liraya aldığım kulaklığı 30 dolara görmek koydu lan.

taco bell

Dünyanın en saçma gıdalarını üreten firma. Ne taco ne de buritoyu beğenmedim. Rezalet bir şey, ha denenmez mi denenir, ama bir daha asla.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=mwe3nNthM54

http://www.youtube.com/watch?v=w2b6JeB8vZw

(bkz: da poet)

kitap alıntıları

"insan isterse on dakikalık işi yıllarca erteleyebilir." - atom bombacıyan

(bkz: korkma ben varım)
(bkz: murat menteş)

goralı

yüzde 60ı gerizekalı olan topluma ait kimse.

robot süpürge

budur.

görsel

25 yaşında biyolojik olarak gençligin bitmesi

spor yapmayan patatesler için gerçektir.

angelina jolie ye benzemek için estetik olan kadın

walking dead'e figüran olabilecek kadındır.

yazarların ilişki durumu

bu güne kadar her şey olmuş ancak hiç "karışık" olmamıştır. feysbuk ilk çıktığı günden beri ilişki durumu karışık insanlara çok özendim. o nası' oluyor ki lan?

akrep kadını

ruh hastasıdır.

interstellar

baba-kız filmidir. bir behzat ç iki bu film, kızım olsun da baba olayım diye aklıma getiriyor sürekli.

satanistlerin soyu tükendi mi sorusu

akmar'da wwf koruması altında yaşıyorlar. son bir erkek satanist kaldı ama çiftleştirecek dişi bulunamıyor.

belediyenin gece gece asfaltı delmesi

azimle sıçan belediye olduğuna delalettir.

balık burcu

erkek adama gitmeyen burç. eski ev arkadaşım balıktı ve trip atar, alınırdı. ha çok da sikimde, takmazdım ama can sıkardı.

ekşi sözlük

an itibarı ile mortingen strasse sözlüktür.