bugün

seks konusunda pek bir bilgisi yoktur.

ben uludağ sözlük yazarlarının çoğunun bu insan gibi olduğundan şüphelenmeye başladım. nitekim bu konu hakkında böylesine yorumlar yapmak "seks"in nasıl bir şey olduğunu bilen birinin yapacağı iş değildir.
ikinciyi yaşadıysa ciddi bir sayma hatası var olan insandır.
dördüncüyü yaşamışsa ilerisini sayma acizliğine kapılmayacak olan insan. dört kere sevişen adam artık sevişgen olmuştur ulan, arkası sağlam gelir onun.
4. yaşadıysa son yaşadığı birinci ikinci ve üçüncüyü unutturmuş yazar.
beşinciyi kötü yaşama ihtimali her daim bulunan insan. orospu huysuz çıkabilirr!
7.ciyi de yaşarken bir eksiklik hissedecektir hep.
yi yaşarken kendinden geçmesi ve bunu tüm teletabilere anlatması muhtemel insan.
her s.kişte ilkini anımsayacak olan insan. ilkler özeldir.
kaç kere cinsel deneyim yaşadığını sayamayacak kadar fazla hareketli bir cinsel hayata sahip insandan bir nebze olsun daha sağlıklı olan insandır.

(bkz: ne dedim lan ben) *
müdarek adamdır o.

fikirleri olmuş olabilir, ama atalarının "alışmış, kudurmaştan beterdir" lafına itimat etmiştir ve fikirlerini eyleme dönüştürmemiştir.
ergenlik dönemine geçmemiş insandır. sonuçta bazı duygular hormonların artması ile ortaya çıkar seks gibi.
mesela kötü kalpli ceyar bundandır. şimdi sakın sadece yazarı ilgilendiriyor diye silinmesin alınırım. cinsel deneyimim olsaydı başka bir şey daha yapabilme olanağım olabiliirdi ki bu tehlike olur, elinize yüzünüze bulaşırdı. işte bu yüzden tüm sözlüğü ilgilendiren bir olay bu. neyse;

konuya geliyim, bu insan -yani ben- mercimek çorbasını hiç içmese de mercimek çorbasının nasıl içileceğini gayet iyi bilir. hergün lokantanın önünden geçen adam pilav yiyen insanları gördükten sonra pilav yeme hakkında bilgi sahibi olamaz mı? olur. bal gibi de olur sevgilim okurum. hadi sen şimdi bunları kafana takmadan dooğru okuluna. o mastürbasyonu da haftada üçe indir. *
ilkokulda "okuduğumuzu anladık mı?" diye bölümler vardı. şikayet ederdik, "ne var bunda anlamayacak?" deyip gereksiz bulurduk bu bölümü. ama söz konusu insan hakkında yapılan ciddi bir yorumdan anladığım kadarıyla bu bölüme bazılarının gerçekten ihtiyacı olduğunu anladım.

bak canım,

elbette daha önce hiç dondurma yememiş bir insan, dondurmanın yalanarak yeneceğini bilir. ama o böyle değil de, "dondurmayı saatlerce yalamazsan da erimez, öylece durur." gibi abuk bir iddiada bulunuyorsa, ben de haklı olarak, "böyle bir açıklamayı ancak ve ancak dondurma yememiş biri yapabilir." derim.

şimdi anladın mı söz konusu insanın hangi açıklamalarından bahsettiğimi? anlamadığına emin olduğum için açıklıyorum: bu insan bazen öyle bir açıklama yapıyor ki; "hmm demek ki bu daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamış." diyoruz ister istemez. yoksa seksin en basit haliyle "bir deliğe girip çıkmak" olduğunu yapan yapmayan herkes biliyor. ama derinliğini ve aslında ne olduğunu ancak yapan bilir.

şimdi mastürbasyonu bırak! gerisini sen biliyorsun...
"yavrum saçmalama, tabii ki sen de ilksin benim için.. rahatla, uzan şöyle" gibilerden konuşmaya başlamışsa, topuklarının g.tüne değme vakti gelmiş demektir küçük bakire. kaç kurtar kendini!

(bkz: kırmızı balık)
(bkz: ayvalik tostu)
ilk deneyimler hep talihsiz olur diyerekten, direk ikinciden başlamıştır.