bugün

7.gün ayrılınması gereken kızdır.
- muraaatt canım dünya turuna çıkar beni nolur
+ ay canım kıyamam. bi daha muraatt desene
- muraaaatt
+ koyuyum da turaaaatt ahahaa
sevişirken çıkma teklifi almış olması muhtemel olan kızdır.
Geçen 6 gün için yapacak bir şey yoktur ama artık önümüzdeki maçlara bakma zamanıdır.
arada benzer zevklerinizin olmasını ilişkiniz için size önemli oldugunu düşündüren fakat daha sonra bütün faturaların size kalmasından rahatsızlık duyacagınız, muhtemelen hergün hediyelere boğulmayı bekleyen, heyecanı farklı yerlerde aramaktan çekinmeyen,
araba yada asansör gibi yerlerde öpüşmenin tadını rahatça çıkartabilen ve bu tip davranışlarından dolayı zaman zaman sanatçı ruhuna saygı gösterilebilen hatta ilişkinizin altıncı gününe kadar yaşadığınız en güzel ilişki oldugunu bile size düşündürebilen ama ayrıldığınızda yüzünüzde kolayca gülücükler açtırabilen kız modelidir.
kıçına okkalı bir tekme vurarak, tüm dünyayı fırıldak gibi turlaması sağlanmalıdır.
7inci gün olsa belki.
ilişkinin 1. gününde lüks alışveriş merkezlerini gezmeyi isteyip , her geçen gün çıtayı dahada yükselten kızdır .
.....
ilişkinin 13 buçukuncu gününde :
-" sevgilim Ay'a gidelim mi ?" sorusunu muhtemelen sorabılecek olan kızdır. *
kaçırılmaması gerekilen hatundur.
-aşkım dünya turuna çıkalım mı?

+ne dünya turu yaa nereden çıktı.

- üff o zaman düğünümüzüdeki peçetelikler var yaa onların rengi pembeye çalan mor olsun tamam mı?

+ne alaka yaa şimdi peçetelik.

-sen beni sevmiyorsun.
servet avcısıdır.
hazırlan sevgilim seni tavuk gibi yolucam paranı çatır çatır yiyicem demek isteyen sevgilidir.
dünyanın kaç bucak olduğunu görmek istemiş olan kızdır.
turla olmasa da farklı şekilde göreceği aşikardır.
Olur ne zaman deyip dinledikten sonra sallanılması gereken kızdır.
7. günü beraber geçirmek için tekrar düşünülmesi gereken bağyandır.
güzel bi insandır o.

http://www.youtube.com/watch?v=tNVIlV25ppw
dünya turuna çıkıldıktan 1 gün sonra gidilen yerde bırakılması gereken kızdır.
yapmacıktır, gerizekalıdır, maldır. kısacası çıkılmaması gereken bir kızdır.
Geç bile kalan kızdır.
7 günde devri alem kitabını okuyup bunu 6 günde yapmak isteyen kızdır.
1 hafta sonra olmuyor böyle yapamıyorum ben arkadaş kalalım diyecek olan kızdır.
ilişkinin altıncı gününden bile olmadan sevişme teklif eden erkekten daha yavaş adımlarla ilerleyen kızdır.