bugün

http://www.ibusozluk.com

yeni bir sozluk.
destek verilmesi gereken sozluk

(bkz: hepimiz kardeşiz)
logosuna tıklandıgında acılan ekranda "hakkımızda" bölümü boş olan sozluk. dolayısıyla haklarında hiçbir şey ögrenemiyoruz.
bu da böyle bir not olarak burda kalsın.
ilk görüldüğünde istanbul bilgi üniversitesi'nin sözlüğü zannedilen sözlük.
çay koymalarını dilediğim sözlük klonudur. onlar anladılar uuser abileri anladılar *
- hacı senin o yeni takıldığın sözlükte yazarlara ne diyorlar?
+ ibuuser
- oğlum o ne lan öyle küfür gibi? moderatörlere de carlos boozer diyorlardır öyleyse keh keh keh..
+ ıyyy
- admininiz abuuuzer'dır.. ama böyle ingiliz aksağanıyla.
+ bak küsücem ama..
- ilginç bir oluşummuş hakkaten.
-baba ben yeni bir oluşum içine girdim bir sözlüğe üye oldum ve orda yazıyorum.
-ne sözlüğü ne yazısı lan!!.
-ibusser bile oldum baba şimdiden. *
-geç lan eve iblis kırıcam boynuzunu.başıma ib. . * kesildin.
polat alemdar: yeni bir oluşum var.
halo: neymiş o?
polat alemdar: ibusozluk
memati: bizden ne yapmamızı istiyorsun usta?
polat alemdar: ülkede ne kadar abuzer varsa toplayıp buraya üye yapın.
abdülhey: anlaşıldı!
* ilk dakikadan çekişmenin, ayar vermenin başladığı sözlük.
an itibariyle sayfalarını uludağsözlükten daha hızlı açan sözlüktür. *
toplam yazar sayısı 61 olan, fakat $u an sözlükte online olan 85 ki$iyle kar$ıla$tırılan sözlüktür. $u an orada kaç ki$i online' dır hiç dü$ünülmemektedir. ama sözlüğümüzün sunucusunu deği$tirmek, neden ne olursa olsun, farzdır.
birkaç abant izzet baysal üniversitesi öğrencisi tarafından uzun uğraşlar sonucu açılmış sözlük klonudur. moderasyonu tamamen uludağ sözlük yazarlarından oluşmakla beraber, açılalı henüz 1.5 ay olmasına rağmen istikrarlı bir şekilde yollarına devam etmeye yeminlidirler.

ilerde bir gün ibusozluk'te de yazar olmak isteyenleri de geri çevirmeyeceklerdir.
abant izzet baysal üniversitesi öğrencilerinin, uludagsozluk'te yazarlık yapan bi kaç öğrencisi tarafından kurulmuş sözlüktür. uludagsozluk'te neden "tu kaka" yapılmaya çalışıldığına anlam verilememiştir. destek beklerken köstek olunmasının bi zamanlar ekşi'nin uludag'a yapmaya çalıştığı karalama kampanyasını hatırlatmaktadır. lakin unutulmamalıdır ki "Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir."
an be an gelişmekte olan sözlüktür.
epeyce gayretli yazara sahip, piyasa olmadan yoluna devam etmesini dilediğimiz bir kısım a.i.b.ü ahalisi tarafından kurulmus sözlüktür.
Geldiği yeri unutan yazarların sürekli b.k attığı sözlüktür. rekabet kaliteyi arttırır ancak bazı yazarlar rekabetten korkuyorlar ki yeni açılan sözlüklere pislik atmaya yada aşşağılamaya çalışıyorlar ancak kurucularının bir çoğu uludağ sözlükte yazar olan sözlüktür bu sözlük ve istikrarlı bir şekilde büyümeye çalışmaktadır.
Bok atılmasına rağmen sağlam adımlarla ilerleyen sözlüktür. unutulmasın ki burasıda zamanında eksi tarafından boklanmıştır. ama yazarların kattığı kalite ile bir yerlere gelmiştir. neden kendine yapılan bir şeyi (kötü olan bir şeyi tabiki) başkasına yapmaktadır insanlar. Umuyoruz en iyiler arasında sayılacaktır ve bok atanlar abi bokunuzu yiyim modunda dolaşacaklardır. saygılar.
ibo sözlük
heayyyyttt magara da doğduk net alemine ağtıkkk... çok fakirdik, 11 mederator'dük tek klavyeden girişiyordük...
hayvan ara fasilitesi firefox ta açıldığında kapatılamayan sözlükümsü birşey.Ayrıca şuan kullanılan temadaki mumum ışığından sol framedeki enrty lerin gözükememesi * bir hayli ilginç bir durum ortaya koyuyor.
herşeyin zamanla düzeleceği kurulumu daha yeni olan gelecekde iyi işler başaracağına inandığımız sözlükdür.
Yenidir her yeninin bir takım açıkları ve aksaklıkları olur. Birşeyler kazanmak isteyene kazandıran ve bir şeyler katmak isteyene müsade eden sözlük.
siyah zemin üzerine kahverengi text kullanarak theme aleminde devir açmıştır. peheyt be!
herseyin bir ilki vardır fakat ilk olmak tek olmak degildir düşüncesiyle yola cıkan, çıktıgı yolda da emin adımlarla ilerleyen taze sözlük.
şu anda bok atanların zamanında ekşi uludağa bok attığında sinirlendiklerine eminim... denyoluk işte...
kou sozluk, sau sozluk vb gibi üniversite sözlüklerinden biri.