bugün

entry'ler (2630)

16 ekim 2014 ışid in 120 pkk lıyı pusuya düşürmesi

bir grup orospu çocuğunun diğer bir grup orospu çocuğunu öldürmesidir.

iç güvenlik paketine chp nin karşı çıkması

chp yi bilmemde ben de karşı çıkıyorum. neden? çünkü bu ülkede insanlara işlemedikleri suçlar itelenir. cezaları da böyle kanunlarla artırılır.

recep tayyip erdoğan

yedirmeyiz diye savunulan lider. yedirmezler tabi adam hepsini kendi yemiş yiyecek bişey kalmamış.

beşiktaş

pazar günü kalkan götünü indireceğimiz takım.
bu yazı burda kalacak.

uefa yı alalım lig şampiyonunu kimse hatırlamaz

benficayı eleyeceksin de, chelsea yi eleyeceksinde, sonra gidip süper kupayı alacaksında durumu eşitleyeceksin. he amk he. ben bir galatasaraylı olarak niye bu konuda yorum yapıyorum. galatasarayı gölgede bırakmak içinmiş. lan haddini bil.

başörtüsü imajımızı bozuyor diyen borusan otomotiv

firmanın böyle bir karar almasına bu kadap köpürmek neyin kafasıdır anlamıyorum şirket adam değil mi istediğini yapar ister başörtülüleri dışlar ister ateistleri size ne amına koyayım. adamların keyfinin kahyası mısınız? borusan dan araba almazsın olur biter.

avrupa da penis boyları

birinciyle sonunca arasında 2,5 cm fark var lan. 3ün 5 in hesabını yapmayın.

30 yaşında eşi çocuğu evi işi arabası olan erkek

evim olsaydı buyrun benim diyebilirdim kısmet.

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

7 aralıkta handikaplı galatasaray dedim skor verdim taşak geçtiniz şimdi yine söylüyorum handikaplı galatasaray.

4 saatte teslim olmaya ikna edilen 3 terörist

uzun zaman önce onlara karşı olan onlarda insan lan kandırmışlar dağa çıkarmışlar çoğu genç cahil vs vs gibi duygularımı kaybettim. dolayısıyla o komutana diyorum ki o üç orospu çocuğundan hangisi veya hangileri, herhangi bir askerimizi veya doktor hemşire öğrenci vs vs vatandaşımızı ikinci bir şans vermeden katlettiyse ahirette o insanımızın elleri o orospu çocuklarına ikinci bir şansı verdiğin için senin yakanda olacak. ben o komutana hakkımı helal etmiyorum.

yalçın bayer

bugünkü yazısında sykes picot anlaşması nı örnek göstererek günümüze bir atıfta bulunurken sykes picot anlamaşması ile ilgili vikipedi ve uludağ sözlükten bilgi alınabilir demiş. kafası mı güzel nedir? bi bak lan önce topu topu üç kişi yazmış.

kemalizm nefreti

kemalizm den nefret eden adam, onun yaptığı herşeyden nefret eden adamdır. dolayısıyla bu ülkenin orospu çocuğu emperyalistlerin elinde kurtulması bağımsız olması gibi durumları da kabullenemez. kısaca babasının yunan olmasını tercih eden adamdır. bak mümkün olduğu kadar basit anlatıyorum. yoksa çok daha komplike anlatabilirim ama üç kelimeyle türkçe konuşan adamlara on satır yazı yazamam.

facebookta ilk defa fb galibiyeti kutlayan gs li

renkli televizyonda türkiye kupası gören fenerliyle kıyaslanmaz çünkü öyle bir fenerli yoktur.

lider olunca şampiyonluk sevinci yaşamak

şampiyonluk sevinci ile ilgili hala birşeyler karalayabilen fenerliler var enteresan. lan yürüyün gidin yine güldürmeyin.
şampiyon olduk diye sahalara girdiniz timsah yürüyüşü yapıp gezetelere çıktınız orda olup gazetelere çıkanlar televizyonda deşifre olanlar 1 ay işe okula gidemedi. başka okullara geçenler işinden istifa edenler oldu.geçtiğimiz taşak yetmedi mi?

7 aralık galatasaray fenerbahçe maçı skor tahmini

3-1 veya 3-2 galatasaray.

aziz yıldırım ın kürt olması

fenerbahçe taraftarının türk milliyetçisi olması diye bir şey söz konusu olmadığından bu da birşey ifade etmiyor.

7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı

truva atı denince at siken mühendisin akıllara geldiği maç.

ankara

istisnalar olmakla birlikte sadece ankaralıların sevdiği şehir. herkes doğduğu toprakları sevdiğinden bu birşey ifade etmez. niğde den gelip ankara yı sevenlerde birşey ifade etmez. istanbul aşığı ankaralı izmirli çoktur. izmir aşığı istanbullu ankaralı çoktur. ama ankara aşığı istanbullu izmirli yoktur.

testereyle insan kesene 12 yıl şikeye 110 yıl ceza

bu cezanın 6 tanesi örgütten 4 tanesi şikeden 2 tanesi haksız kazançtan toplamı 110 civarı. kimse kimseyi salak sanmasın.

recep tayyip erdoğan ı sevme nedenleri

bir amerikalı veya israilliyseniz 5 ten çok sebep bulmanız zor olmaz.