bugün

Final yapacak olması beni acayip şekilde üzen gözümün nuru dizi.
Her bölümünü kıyamayarak izliyorum ve eskisinden de kısa geliyor bölümler artık.
Sanırım finali de çok duygusal olacak.
bir ara izlemeye çalıştığım dizi. ama beni pek sarmadı. nedense ?!
Hem best friend hem versin istiyosan izle kardeşim.
tekrarlarını izlemesi bile keyif veren dizidir. bi ara en başından başlayıp tekrar izlemeyi düşünüyorum.
Sözlükteki çok sevdiğim bir arkadaşımın uyarmadan finali hakkında spoiler verdiği canım dizim.

ilk önce inanmak istemedim ancak maalesef bütün parçalar birbirine uyuyor.

Ağlamaktan helak olacağım bir final geliyor.

Çok üzülüyorum sözlük.
maalesef bu ayın sonunda final yapacak olan legendary dizi.. evet tam 9 sezon oldu ama yine de insan bitmesin devam etsin istiyor. bizden biri gibi oldu himym. bittiğinde de bizden birini alıp götürecekmiş gibi bi hissiyat oluşturdu sevenlerine.

ted mosby: iki dakikalık randevu sahnesiyle aşk için neler yapılabileceğini göstermiştir.

robin sbatsky: kadınların efendi erkek yerine piç tercihinin sebeplerini açıklığa kavuşturmuştur.

barney stinson: en ama en piç erkeklerin bile aşık olabileceğini, hatta aşkı için bütün prensiplerinden vazgeçebileceğini bizlere göstermiştir. ayrıca şöyle de mükemmel bir sözün sahibidir; insanlar kendilerine söylenenin yalan olduğunu öğrenmekten hoşlanmazlar. çünkü yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikayelerdir.

marshall eriksen: sadık kalmanın ve bitmek tükenmek bilmeyen aşkın ete kemiğe bürünmüş halidir. üniversite yıllarından bu yana birlikte oldukları karısından tek bir geceyi dahi ayrı geçiremeyen belki de dünya üzerindeki tek insandır.

lily aldrin: sorumsuz, bencil, egosu yüksek ve hırçın kadınlara da aşık olunup bi ömür sadık kalınabilinir olduğunun kanıtıdır. çünkü kendisi de çok sadık ve çok aşık.

(bkz: dağılmayın lan)
ah nasıl bir dizisin sen!? her bölümünü her sezonunu soluksuz izlediğim ancak hala son sezona başlamadığımdır.çünkü biliyorum ki bu son sezon ve daha sonra bir dahası yok.böyle bir komedi yapılır mı ki acaba?
daha bir üç- dört ay öncesine giderseniz "üff yeter yhaa", "anne kim ortaya çıksın artık .s.s.s", "bitsin artık kabak tadı verdiğğ" vb. yorumlarla karşılacabileceğiniz; şimdi finali yaklaşınca "ayy bitmesin :'(" oldu.

şu diziyi sırf anne kim diye izleyenlere allah akıl fikir versin. diziden zevk almayı bırakmış, sadece anne kim de anne kim diye diziyi bitirdiler. sanırsın brezilya pembe dizisi habire bir entrikalar dönüyor, karmaşık, ihtiraslı, entrika dolu bir ilişki yumağı da sanki anne kim diye çatlıyor.
ya da birbirinin kopyası yine benzer entrikalarla dolu türk dizilerinden birini izliyor sanki.
how i met your mother anne kim merakından izlenir mi? al anne de belli oldu, dizi de bitiyor zil takarsınız artık.

hayatımın en kötü ve en zor yılı 2007'de izlemeye başlamıştım, o yüzden prison break, my name is earl, breaking bad ve dexter ile birlikte bendeki yeri çok ayrıdır.

aileden biri gibi olmuşlardı.
keşke hiç bitmeseydi...
finalde darmaduman edecek dizidir. dilim varmıyor kafamdaki gibi final olmaz umarım sözlük.
Ted'in kimle evleceği sonunda belli olan dizi. Bitmesi bir cok kisiyi üzücek belli o kadar yılların alışkanlığı olmuşken insanın içi cız ediyor. Uzun zamandır izlemedigim halde bitmesin dedirtiyor insana tek bir konu üzerine oluşturulup bu kadar uzatılan ve buna rağmen asla sıkmadan her bölümünde ayrı bir eğlenceyle izletmiş az bulunur dizilerden. şuan son bir kaç sezondur izlememiş olmamın eksikliğide içime doğmuş bulunmakta.
sanki ailemden ayrılacak gibi hissetmeme sebep olan , final bölümünün ağlatacağını düşündüğüm eşsiz dizidir.
dokuzuncu sezonu sakız gibi uzayan dizi. baydırmıştır.
Hayatımın dizisidir diyebilirim. En sevdiklerimden daha iyi bi dizi Çıkmadı henuz ne yazık ki.
final için spoileri son bölümünde verdiler diye tahmin ediyorum. ben yine de spoiler yazayım da.

--spoiler--
hangi anne kızının düğününe gelmez ki ? diye soruyor annemiz. ted ağlamaklı falan oluyor.
--spoiler--

bu arada, sıkılan izlemesin siktirsin gitsin.
(bkz: #21499138)
--spoiler--

bu robin danası en sonda ted'e gidecek. ted siklemese bunu da hayatımın finalini yapsalar.

--spoiler--
akılda kalan sahneleri oldukça fazla olmasına rağmen bence en güzel sahnesi, ted'in iki dakikalık randevu sahnesidir. Ayrıca en orjinal karakteri kesinlikle marshall'dır.
final bölümünü bir an önce görmek istediğim, ama bir yandan da bitmesini istemediğim efsane dizi.

bazen güldürdü, bazen hüzünlendirdi. bakalım yerini neyle dolduracağız..
esas anne karakterini hiç ama hiç sevmedim,zaten güzel de değil.karakterine gelince de çok kasıntı bir karakter olmuş tam "iyilik meleği,tam kafa kız" yapmak için fazla kasılmış bir karakter,anne hiç ama hiç olmamış.
monoton geçerken en son izlediğim 9.sezon 12.bölüm ile yardıran dizi.

--spoiler--
ahahahah ted'in bunca zamandır buz pateni öğreniyordum deyip iki dakika sonra yara yapışmasına kahkaha attım resmen. seviyorum bu diziyi ya.
--spoiler--

klasik schmosby.
izledikten sonra baska komedi dizisi izleyememeye basladigim dizi. bi turlu baska dizileri komik bulamadim arkadas. hatta dizinin ilham kaynagi olan friends dizisini bile begenemedim. ayrica dizi agir bagimlilik yapar.
friends izledikten sonra yüzüne bile bakmadığım dizi. oysa ben de bir ara bağımlısıydım. ama friends'teki sıcaklık bunda yok.
family guy veya south park görmemiş ergenlerin güldüğü dizidir.
izleyicilerinin hiçbiriyle anlaşamadığım dizi.
09x22 ile tüyleri diken diken etmiş dizidir. olum bitiyor lan. :(

dizi finali 1 saatlik bölüm olacakmış. şükür lan. sonunda. 3 bölüm gibi himym izleyeceğiz. yaşasın lan. yuppi. hüloooğ.

not : olum bitme lan. :(
1 saatlik bölümüyle efsanevi kapanışı next monday yapacak dizi.