bugün

kaliteli yazardır. zaten ortalıkta bi ton polemikçi yazar gezinir, kontenjanlar dolmuştur. polemiğe girmeyerek tartışmanın galibini de belli eder.
hiçbir zaman celebriti olamayacak yazardır. nick altı entryleri 3 sayfayı anca bulur. saygı duyulması gereken yazardır, saçma sapan tartışmalara girmek yerine soğuk kanlılığını koruyarak entry girmektedir ki takdir edilesidir.
horoz yazardır.

(bkz: polemiğe girmem ben horozum)
sadece yazarlık ve okurluk yapan yazardır. polemiğe girmeyi, provokatörlüğü hobi edinmemiş asil yazardır.
suya sabuna dokunmayan yazardır, en iyisini yapmaktadır zira tersi gerginlik demektir.
kendi halinde yazardır. ne etliye karışırım ne sütlüye karışırm işime bakarım tarzında düşünce yapısındadır. bir sıfır olsun bizim olsuncudur.
troll olmadığı kesin olan yazardır.
sözlüğü bok etmeyen yazardır.
her elinde hıyar olana bir avuç tuzla tedariğe gitmeyen yazardır.
aferin yazarıdır.
uzun zamandır sözlükte bulunmayan yazardır. * şimdi "acaba bi polemiğe girsem de böyle bi iki artı falan alsam mı" diye şeytanın dürttüğü yazardır. ama çizgisini koruyacaktır.

şeytan: polemiğe var mısın yok musun?
kara kedinin gölgesi: yokum diyooor

(bkz: yokum diyor)
umursuz yazardır.
hırçınlaşmadan sakin sakin yazan yazardır. sert tartışmaların taraflara bir şey kazandırmayacağını bilen yazardır. ilgi çekmek gibi bir derdi de yoktur.
gamsız yazardır.
en iyisini yapan yazardır.
ama bazen yazdığı entry nin altına ağır hakaret küfür de yazılınca dayanamabilir.
fazla üstüne gitmemek gerekir.
en akıllı yazarlardandır. *
arada sırada sesi çıksa da saçmalayanlara örnek olsa diye düşündüren yazardır.
(bkz: aa bu benim lan)
ilaveten nick altım yok bile.. heyhat..
polemiğe girdiği zaman sadece anlık mutluluktan başka bir şey getirmeyeceği için tenezzül bile etmeyen yazardır.yazar köşesine çekilir.çünkü dışarıda bir gerçek hayat onu bekliyordur.
(bkz: fatmagulunsucunu ustlenen ibne)
daha çaylak olan bir yazar olabilir. kimseyle polemiğe girmemek mümkün değildir. size ezelden beri gıcık olan biri bir entry nizi bahane ederek sizi fişeklemeye çalışır en az bir kere.
artı kralı olmak isteyen yazardır fikrimce .
(bkz: pısırık)
g*tü olmayan yazardır.
efendi yazardır. kendi işine bakıyordur. gerektiği yerde sesini çıkaran yazardır ayrıca . devam etsindir.