bugün

entry'ler (1352)

sözlük yazarlarının itirafları

1 sene sonra sözlüğe girdim 200lerde bıraktığım karmam 413 e yükselmiş. Tişikkirlir sipirmin. Kuralları falan hep unuttum bir kaç entry gireyim de kahverengi takım elbiseli sıkıcı türkçe öğretmeni moderatör siler nasıl olsa.

en çok söylenen yalanlar

Gel ama sıkılırsın.

gecenin şarkısı

Onbeş kişiye saldırdım vurdum vurdum saymadım.

orijinal küfürler

geçme namık kemal köprüsünden ürkütürsün vak vakları. ananın .mına çam diktim, git topla kozalakları.

dunyanin en muhtesem uc hecesi

va cey na.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

ihtiyaç halinde camı kırınız bölümünde olması gereken şeydir. oje kurutucu sprey.

eşeğe söylenebilecek en güzel söz

eşeği de bağırtan taşaklarıymış.

vizelerin bittiği akşam rakı sofrası kurmak

Bir de bazı öğrenciler var ki muhasebe sınavına çalışırken sınava rahat girebilmek adına sınavdan bir gece önce rakı içerler. işe de yaradı.

uludağ sözlük gece tayfası

makara kukaradan anlayan tayfadır. Gevşeğizdir.

yerken adamı rezil eden yiyecekler

domates çorbasıdır.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

yarin hafızalara kazınan sözleridir. saçları dökülmekte olan sevgilime söylediğim lafın ardından onu verdiği cevabı unutamadım. yanımızdan geçen uzun saçlı ve topuzlu çocuğu göstererek sen de saçını uzatsana dedim. onun verdiği cevap:

saçım mı var ki uzun olsun tepede topuzum olsun *

eti form kepekli bisküvi

çantada gezdirilen ara öğündür. bala batırıp yiyince güzel oluyor ama amacına uymaz o ayrı.

öz karısına tecavüz eden erkek

(bkz: adnan ziyagil)

üniversite harçlarının kaldırılması

tamamen siyasi stratejidir.

sadece birinci öğretimlerin harçları kaldırıldığı için chp bunu anayasa mahkemesine taşıyacak ve eşitlik ilkesine aykırı olduğu için kararın iptalini yada değişikliğini isteyecek. tabi chpnin bu itirazı akpnin eline büyük bir koz geçirecek ve bizim koyun milletimize, "bakın biz vatandaşı düşündük harçları kaldırdık, ama muhalefet buna izin vermedi, karşı çıktı. chp öğrenciyi, vatandaşı düşünmüyor" tarzı saçma sapan açıklamar yapıp milletin gözünü boyayacak. olan tabiki zavallı ülkeme, öğrencilere olur.

başka açıdan bakarsak nasıl bir mantıkla bu kadar aleni bir haksızlık yapabiliyorlar anlamış değilim. ikinci öğretimlerin ödediği ücret, kanunda katkı payı ve harç diye adlandırılmadığı için mi yani bu saçmalık?

lamine diş kaplama

Sorunlu dişleri mükemmel gülüşlere dönüştüren biraz pahalı ama bir o kadar da kolay uygulamadır. Mantığı takma tırnakla aynı olan yaprak porselen kaplamaları dişe yapıştırmakla vuku bulan işlemdir.

edit: dişçimin dediğine göre tanesi 450-500 tl civarındaymış.

erkekleri itici yapan detaylar

tombalacı olmalarıdır. yolun ortasında olduklarına bakmadan haşır huşur ellerini atıp karıştırırlar.

cesaret edip binemediğimiz lunapark aletleri

kamikazeye binebildiğim halde bir türlü cesaret edip binemediğim gondoldur.

topuklu ayakkabı

Bacak boyunu ve kalçayı daha güzel gösterdiğinden çoğu erkek tarafından seksi olarak adlandırılan ayakkabıdır. nitekim öyledir de. yakışanda ve yürümesini bilende güzel durur.

porselen lamina

yaptırmayı düşündüğüm, fakat 12 dişe uygulanacağından totalde 5000 tl yi bulacağı için tereddüt ettiğim kozmetik uygulamadır. başarılıdır da.

sözlük yazarlarının lisede aldığı en düşük not

coğrafyadan 16 almışlığım vardır.