bugün

çirkin, asosyal, fiziki kusurları olan erkek olabilir de olmayabilir de.
Kendini kültürel bakımdan çok geliştirmiş, feylesof bir kişiliğe sahip olup çok da mikimde sevmeyin ülen dercesine yaşayandır o.
http://www.google.com.tr/...1,s:0&tx=98&ty=58

bu karikatürden de gına geldi ha. *
altına işeyen erkek.
sanırım bu benim; ama dert etmiyorum kendime üsengeç ve evcimenim. yani insan içine çıkmıyorum. her gün evdeyim. zaten kim kızla görüşüp, buluşacak benim götümü kaldırmaya hayrim yok.

belli eksikleri olan insandır. ya üsengeç ya asosyal ya sosyofobik neyse işte.
halinden hiç anlayamayacağım erkek modelidir. Günde en az 5 kız numarasını verir, yırtar atarım. Ciddiyim, saygılar.
dahil olduğum grup.. bu piç bizi yarı yolda bırakır diye kimse aşık olmuyor bana.. yakışıklı ve seksi olmanın da en kötü yönü bu işte.. kimse size güvenmiyor... böhü böhü..
efendi erkek olmaya da bilir.
zengin ve çirkin olabilir. sahte aşklar. sahte sevgililer.
odun,anlayışsız erkektir.
kızlarca 'tipsiz' sınıfına giren erkektir..
ne yazık ki erkekler makyaj yapıp, korse giyip güzelleşememektedir..
erkekler öyle mi? nefes alma şartı yetiyor bazıları için.. ne kadar naifler..
silik bir tiptir. ben onun tipini sikeyim zaten. üniversite hayatı boyunca kucaktan kucağa gezen hanım ablalar mezuniyetten ve takriben 900 liralık bir iş bulduktan sonra bu erkeklerle evlenmek için can atarlar.

ha bu süreye kadar gerçekten bu erkeklere kimse aşık olmaz mı? olur tabii. ama kız sınıfına tam olarak girmeyen kimseler aşık olur. yani uzaktan görseniz kız demezsiniz.
aşık olunmayacak bey yoktur, aşık olacak kızla tanışmamış bey vardır.
istemeden de olsa, Aşık olunacak özelliklerini saklayıp sadece kötü özelliklerini göstermiş olan erkektir.

Belki kendi de bilmiyor aşık olunacak özelliklerini daha. *

Ayrıca "tipsizdir" diyenleri ne kadar eleştirsem az efenim durduramıyorum.
Az dışarıya çıkın, görün belki tipsiz ama aynı zamanda çok da çekici erkekleri.
Nefes alsın yeter diyen kızlardan biriyle evlenecek erkektir.
Her kör satıcının bir kör alıcısı vardır.
1. ihtimal kültürsüzdür.
böyle erkeklerle birlikte olacağına öl kurtul daha iyi, kısaca hiç bir şansı olmayan erkektir kendini geliştirsin.

2. ihtimal tipsizdir.
bu çözülebilinir sorundur, hoş şeyler giysin biraz da ağzı laf yapsın, kızlar peşinden ayrılmaz.

3. ihtimal maddi durumu iyi değildir.
1. ve 2. maddeleri uygulasın çözülür.

4. ihtimal yavşaktır.
işte bunlara çözüm yok. aslında sdegilileri olur ama genelde tek gecelik ya da takılmalık 3 günden fazla sürmez.
kişiliği bozuktur zaten sevilesi değil. siktir edin kızlar.
Ben değilim çok şükür diyerek egomu tatmin etmeye geldiğim erkektir.

hem tip yok hem çene yok hem para yok hem demekten tükeninceye kadar hemleri olan erkektir bu.

yapacak bir şey yok. Ama sen annenin her zaman 'güzel oğlum' diye seveceği erkeksin lan.. Bazen o cümleyi duymayı her şeye tercih ediyor insan..
Karizma yapmak... Tek çözüm.
benim bana aşık olan tek kız sayesinde giremediğim listedir. ki kız lafın gelişi, benden yakışıklı .
Namaz kılmasını bilmez, hiçbir dua ve sureyi ezbere bilmez, camiye girmez, kuran okuyamaz, hacı sakalı bırakmaz, takke takmazsa tabikide hiçbir kız aşık olmaz. Eger bunları yaptığı halde olmuyorsa ben hazırım. *
Tek ihtimal var, parasizdir. Malesef durum bu. Ne kadar icler acisiolsa da...
izdivac programinda yasiyoruz amina kodugumun dunyasinda.
budur.

http://www.youtube.com/watch?v=n65CjGg7Z7Q
there are no ugly people... just poor people..
Bence hiç bir erkeğin aşık olmadığı kızdan daha iyidir.
yoktur.

her kör satıcının bir kör alıcısı vardır derler. ama o hanım kızımız lütfedip de aşkını ilan edemediyse, ilk adımı karşıdan beklediyse, o erkek de durumu hiç bir zaman öğrenememiştir.