bugün

entry'ler (1666)

sözlüğe ne oldu ağlatan entry

2012 yılından beri çeşitli sitelerde yazarlık yaparken arada sırada eski güzel ortamımız için bu sözlüğe de 3-5 entrymizi girerek kalite ve statüyü yükseltmeyi hedeflerdik.

Uludağ da kayak yaptığımız zamanlar çok güzeldi. Şimdi vasıfsız kayakçılar bu yeri alt üst etmiş maymun cehennemine çevirmiş durumdalar

Uludağ sözlük için çok üzüldüm. Arada sırada buraya girer bir iki kelam okurduk.

Ancak şimdi görüyorum ki kelam eden kalemi kuvvetli kimsecikler kalmamış

Ah etuuuu ah
Tanım: sözlüğün haline ağlayarak verilen tepki.

türkçeyi eksik konuşan kadın iticiliği

Tanım: Türkçe dil ve kurallarını bilmeyen kadının konuşurken eğreti durması olayı.

--spoiler--
Bugün dolar kurundan kaybettiğim 10k doların acısını unutmak için binicilik kulübüne gidip biraz at dehlemek, dağda taşta gezerek stresimi atmak istedim.

Her zaman dehdehlediğim bizim küheylan nam-ı değer siriusu getirmişlerdi ki, kulübe daha önce geldiğini hiç görmediğim gayet şık giyimli at kulübüne yüksek topuklu ayakkabıları ile gelmiş bir hanımefendi girdi.

Böyle alımlı ve medeni görünen hanımefendinin at kulübüne yüksek topuklu ayakkabıları ile gelinemeyeceğini bilmeliydi.

Bu eksikliği gördüğümde bu kadının sonradan görme tiplerden olduğunu hemen anladığım bir anda kadının (ben ata nasıl binecem, binmesini bana gösterecek misiniz) diye o narin Türkçeyi yazıldığı gibi konuştuğunu duyduğum anda parasının olduğunu, ancak eğitiminin olmadığını sonradan görme cahillerden biri olduğuna tekrar kanaat getirdim.

Kendi dilini doğru öğrenemeyen bir toplum köleliğe mazhardır.

--spoiler--

sevgilinin ablasıyla yatmak

aynı bokun laciverdi gibi bir şeydir. ya da 1-2 numara büyük ayakkabı giymek gibi bir şey. ayakkabı aynı ayakkabı ama biraz daha büyük. *

ev görmesine eli boş gelen zengin akraba

Yeni alınan eve, ev görmesi adı altında kendilerine ait jeep ile elleri boş gelen boşbeleş insanların yapacağı eylemdir. O kadar para göz olmuşturlar ki gelenek ve kültürü kaybetmiş Lanet insanlardır. Hoş ne gelirse gelsin, Hiç birine ihtiyaç yoktur. Ancak yinede bekliyor insan.

--spoiler--
Şu yaşıma kadar anladığım; insanlar zengin oldukça cimriliği artıyor. Böyle akrabalarınız varsa hayatınızdan çıkarın.
--spoiler--

covid sonrası fuckbuddy bulmanın çok kolay olması

Covid-19 döneminde evde kalınan zamanlarda azgın tekeleri ortaya çıkaran covid sonrası normalleşme döneminde fuckbuddy bulmanın Kolay olması durumudur.

--spoiler--
Evet normal günlere dönmeye başladığımız ilk anlardan itibaren, savannah çöllerinde çiftleşme merasimine katılacak hayvan sürülerinin yaydığı kokular gibi, insan kokuları sürüp hayvan gibi hislerle sokakta fuckbuddy bulma durumudur.

Geçenlerde geçen dediğim 2 gün önce malum covidden dolayı sahillere göremediğimiz bir zamanlarda arabama atlayıp, Güzel memeleketim izmir'in saklı koylarının birinde denize karşı kitabımı okuyup, limon eşliğinde votkayı yudumlarken az kamp yapan iki alımlı kadın biraz yaklaşıp kamp ateşi için çakmak istediler. Her ihtimale karşı bagajda sakladığım gaz yağı ve kibriti kendilerine verdim. Biraz daha dinlenmeye devam ederken, evden getirdiğim Laptop ile steam üzerinden pubg oynamaya başladım. Kulaklık olmadığı için ses dışarıya gidiyordu. O sırada silah seslerini duyan kamp kızlarından biri gözleri ışıl ışıl bir şekilde yanıma geldi ve aaaaa bende pubg oynuyorum çok eğlenceli beraber oynayalım mı dedi? Ancak kendileri mobile den oynadıkları için bana katılamadı. Daha sonra yanıma oturup biraz taktik almak istedi. Arabamın içine geçip oynamaya devam ederken kamp misafirimiz de beni izliyordu. Sağdan soldan konuşurken birden öldürdüğüm adamları ne kadar güzel vuruyorsunuz bir kerede bana vursanız, Böyle sessiz sessiz evime gelip vursanız dedi. Bir anda kendisine dönüp gözlerinin içindeki seks ateşini gördüm. Covid 19 seks mağduruydu. Ben önce hiç bir cevap vermedim, Daha sonra silkilecek öz bakımı yerinde mi diye kamp misafirimize baktım. Taş gibi izmir kumrusuydu. Kulak memesi kıvamına gelinceye kadar yumuşak bir şekilde sohbet ederken, elini birden pantolonuma götürdü ve evine götür beni dedi.

Güzel memleketimin Foça ilçesinde bulunan dededen yadigar yazlığa götürdüm. Evin içine girer girmez azgın boğanın ilk yaz güneşine çıkması gibi heyecanla seks başlatıcı hareketler yapıyordu. Telefonundan bir müzik açarak dans etmeye başladı.

Daha sonra yatak odasına götürüp nefes kesici saatlere başlamıştık. Bir ara dogy style pozisyonunda kamp misafirimiz o kadar coşmuştu ki vur vur vur babamın evini üstüne yapacağım, köpeğin olacağım gibi sözler duydum. O anda erkeksizliğin ve kadını doyurmanın neden bu kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyordum.

Siz siz olun fuckbuddynizi doyurun. Yoksa doyurana köle olurlar.
--spoiler--

1 ocak 2020 uludağ sözlük yazar maaşları zammı

an itibari ile mail ile bilgilendirilen %7 olarak yapılan maaş zammıdır. 2012 yılından bu yana alınan zamlara oranla pek tatmin edici olmasada idare eden zamdır.

kaju yerken şımarmak

ülkenin geldiği ekonomik sıkıntılardan sonra iri taneli kaju çerezinin kilosunun 130 türk lirası olmasından sonra, 100 gram alınarak cola eşliğinde keyf ederken şımarma şeklidir.

hayır yani asgari ücrete 1 tl jest yapılmışken bol bol alıp yemek lazım.

mustafa kemal atatürk ün de dediği gibi

istikbal göklerdedir.

sana sorsalar dünyaya gelmek ister miydin

Zevk uğruna kendi duygularını ve sevme içgüdülerini tatmin etmek için dünyaya çocuk getiren ailelerin çocuklarına keşke dünyaya gelmeden önce sorabilselerdi diye sorulabilecek sorudur.

--spoiler--
Bu dünyaya seni, beni, onu, Bunu ve daha başkalarını dünyaya getirmeye vesile olmak tamamen haksızlıktan ibarettir. Orta doğuda veya daha da kötü bir yerde dünyaya gelen bebeğin doğduğu yere göre din, dil ırk ve konuşmaya evrilerek belki de hayatta hiç yaşamak istemediği bir coğrafyada yaşamaya mahkum edilmiştir. Ölen bebeklerin, öldürülen çocukların masumların tek sorumlusu beş kuruşluk zevk için dünyaya çocuk getirmekten ibarettir.

Bugün dünya üzerinde çocuklar ölüyor, aç kalıyor, yeteri kadar eğitim alamıyor, istediği gibi yiyip içemiyor ve diğer çocuklar gibi asgari hayat standartlarında yaşamaya ya da ölmeye mahkum ediliyor ise bunun en büyük suçlularından birisi anne ve babalardır.

Bugün dünyada istismara, ölüme, darpa, açlığa ve başkada tüm zorluklara göğüs geren minik bedenlere acaba sorulsaydı dünyaya gelmek isterler miydi?
--spoiler--

toplu taşıma da bok gibi sigara kokan yaratık

Kendisine ve insanlara saygısı olmayan, leş gibi sigara içip maskeleyici koku nedir bilmeyen, toplu taşımaya da bok gibi ağız ve beden kokusu ile seyahat etme hakkını kendinde gören primat yaratıktır.

Böyle şahısların ağzına zehir zerk edilerek bir kenarda ölüme terk edilmeli.

evli çocuklu oyun bağımlısı baba

Yıllardır oyun oynayarak hayatını kazanmış, kendisine yine oyun oynayarak bilgisayar, Laptop vb. Teknoloji ürünleri almış, akabinde hayatın getirdiği aşk ile hemhal olup evlenmiş, Bu evlilikten de bir çocuğu oLmuş olan babanın oyun bağımlısı olma olayıdır.

--spoiler--
Evet böyle birisini tanıyorum. Hiç durmadan oyunlar oynuyor. Belki oynayıp bitirdiği oyunları youtube â yükleme Türk pewdiepie olabilirdi. Her bağımlılık gibi uyuşturucu gibi oyun da bağımlılık yapmaktadır.
--spoiler--

işi eşi bırakıp tibette guru olmak

hayatın debdemesinden, yaşanan ölüm olaylarından, ülkenin sürüklenen ekonomik krizinden dolayı daha fazla yüreği kaldıramayacak şahsın işini gücünü, eşini, vatanını bırakıp tibetlerde guru olmak için gitme durumudur. kaçmak mıdır? değil midir tartışılır. ancak şu ara herkesin bir gitme istediği vardır.

--spoiler--
tüm acılardan kaçmayı istemektir bir yandan. öte yandan huzura ereceğini düşünerek yapılacak bir eylemdir. ancak huzurun neyde olduğunu kim bilebilir?

bilinmeze doğru giderken ömrümüz günler geçtikçe acı haberler ile doldu taştı gönlümüz. ölüm var diyorlar sahi ne güzel bir temizliktir o? şah iken yere koydurur başı.

--spoiler--

ülker çikolatalı gofret sahtekarlığı

Türkiye'deki ekonomik krizden sonra birçok yiyecek ve içecek firmasının yaptığı gibi çocukluğumun gözdesi olan hiçbir çikolataya değiştirmediğim Ülker çikolatalı gofret in 40 gram dan 36 grama düşmesi olayıdır. Üretici Güya zam yapmayarak 4 gram gofretten kesip fiyatları yükseltme yapmadan tüketiciye sunarak tatlı su kurnazlığı yapmıştır. Sahtekarlığın ve dolandırıcılığın en belirgin özelliklerindendir. Ülker çikolatalı gofret artık benim için bitmiştir.

sözlük yazarlarının uyuduğu en ilginç yer

elbette bir yatak olmayacak kadar rahatsız yerlerden biri veya bir kaçı olan yerdir.

sene 2009 diyarbakır kabul toplanma yerindeyken, 6000 askerin 3 gün içerisinde terhis olmasından mütevellit, 2 sandalyeyi birleştirip çantayı da yastık yapıp uyuma şeklinde olmuştur.

Ha birde fırında unların üstünde yatmakta çok güzeldi. ta ki karabasan rüyalaradan uyanana kadar.

kollu milletin efendisir

Vücut geliştirme sporu'nda kolları iri ve geniş olan insanların sokakta, otobüste, dolmuşta Vs Vs Hee yer kolayca fark edilip insanların gözlerini o geniş hacimli kollardan alamayarak yapılan tespit.

(bkz: yazar burada kendinden bahsediyor)

erkeklerde ki bütün kadınları ele geçirme isteği

Erkekliğin doğasında var olan dölleme ve çoğaltma iç güdüsünden kaynaklanan durumdur.

Günümüzde aldatmaların, iki hatta üç kişi birden idare etmenin tek açıklaması budur. Erkeklerde ki dölleme iç güdüsü o kadar fazladır ki; sahiplendiği Hatta hayatını birleştirdiği kadından biraz uzaklaşınca hemen başka kadınlara bakıp onlara iç geçirir.

Hatta; Bir fırsatını bulsa diğer kadınlar ile ilişkiye hazırdır. Çünkü erkeklerin dölleme iç güdüsünü hiç bir kuvvet bastıramaz. (Oruç hariç)

Erkek egomanyasının egemen olduğu tarihlerde erkekler 3-4 kadınla cinsel ilişkiye girerdi. Günümüz de bu genel olarak mümkün olmadığından,

Bu da erkekleri daha az libidosu yüksek yapardı. Günümüzde seks yapmayı bilmeyen kara cahil toplum evliliklerinde sık görülen tatminsizlik erkeğin libidosunu yükselmiş, Tüm kadınları seks objesi olarak görmeye başlamıştır.

Sonuç olarak doyurulamayan erkek azgın ve vahşidir.

çakma barış özcan vakası

YouTube Türkiye'ye Yeni bir bakış açısı getiren, bilgi içerikli videolar hazırlayan barış Özcan'ı taklit etmeye çalışan şahıstır. Kendisinin bir anlatım edası var sanırsın barış Özcan benim, Ayrıca YouTube kapak resmini de barış Özcan dan araklamıştır.

https://m.youtube.com/c/EmrahMavuc

film önerileri

Her telde insana hitap edebilecek film önerileridir.

(bkz: interstellar)

bayramda hayvan boğazlamak

kurban bayramı'nda islam inancı gereği hayvanların kesilip, derilerinin yüzülerek güya kavurmalık yapmadan, dolaba kaldırmadan 7 fakir aileye dağıtmak ve 7 fakiri doyurmak için boğazlanan hayvan.

kurban adı üstünde bir canlıyı kurban etmek ama ne için? artık bayramların ne samimiyetine ne de fakiri ya da fukarayı doyurmaya yönelik olduğunu düşünmüyorum. bayramlar artık zengin insanın daha çok zenginleşmesi, fakirin ise zengin evlerden kokan et kokuları ile karnının sancılanmasından ibarettir.

nerede o eski bayramlar? klişesini söyleyemden edemeyeceğim. artık inancın içinin bolaştıldığı, dünyada ki tüm var oluşun para ve seks olduğu şu dünya da kimse inanç için kurban kestiğini zannetmesin.

zannedenler var ise de kestikleri kurbanın esasen kurban mıdır? yoksa leş midir kendi hayatlarına bir göz atmaları gerekmektedir. 85 milyon Türkiye Cumhuriyeti'nde 150 milyon adet kredi kartı var. faizin haram olduğu, faizle alışverin haram kılındığı bir dinde gelenek yerini bulsun diye kurban kesmek çok acınası bir durumdur. hangi türkiye vatandaşı yoktur ki faize ya da taksitli bir kredi kartı alışverinde bulunmasın. yok öyle bir dünya.

dolayısıyla hayvan boğazlamadan önce, kendi nefsinin boğazlanmasını öğrenen müslümanlar olursa, işte o zaman kurban bayramı olacak.

tam 15 dakika ezan okuyan imam

Evin hemen 50 metre ötesinde bulunan iftar vaktinde 30 saniyede ancak şu aralar abartısız tam tamına 15 dakikada Sabah ezanı okuyan imamdır. Niçin Neden böyle yapılmaktadır. Anlam verilemeyen mahmur makamında ezan.

Gerçekten imam ya da müezzin şan eğitimi almalı. Ezanı güzel okumalı. Müslümanı kâfir eder bu tarz imamlar. Mazallah.