bugün

onutsuka tiger
nokia
opel
istanbul
muhteşem yüzyıl vs...
(bkz: para)
(bkz: anlam bozukluğu)
(bkz: herkes sevdiği halde sevilmeyen şeyler)
köy hayatı.
kesinlikle cep telefonu.
renault

arabayı öve öve bitiremiyorlar. özellikle yakıt tasarrufu konusunda. ama gel gör ki iş aracın kalitesine geldiği zaman renault kullanıcıları başta olmak üzere herkes renoya sövmektedir.

antep peyniri

gaziantepli olmama rağmen ve gaziantepli herkesin sevdiği bir peynir olmasına rağmen kokusunu hissettiğim zaman bayılıyorum kokusu çok kötü bana göre ve yemeyi de hiç düşünmedim şu ana kadar. ama antepte ki herkes seviyor.

rus kızları

bu konu hakkında ikiye bölünmüş gruplar mevcut. gerçi türkiye de ki her erkeğin rüyasını süslemesine rağmen özellikle türk kızları tarafından yoğun bir hakaret görmektedirler. türk erkekleri çok seviyor türk kızları nefret ediyor rus kızlarından.

ha bak bir de aklıma ne geldi son olarak; cola

hele de coca cola ise. israil gazzeye saldırdığı zaman coca cola almayın diyenler 1-2 ay sonra 3-4 şişe evlerine coca cola götürmeleri ironiktir. coca colaya o kadar sövüyorlar memleketimde ama bu adamlar nasıl iş yapıyor o zaman. gördüğüm her 10 evden 7 sinde coca cola var diyebilirim rahatlıkla. zaten genel olarak colaya sövende çok memlekette ama işte içenide çok.
haşlanmış mısır ve kestane.
(bkz: kola)
herşeyiyle gangnam style ve psy.
(bkz: kenan imirzalioğlu)
neye göre kime göre. soruyu anlamadım ki. ama sanırım doktor.
nescafe,kola.
(bkz: onitsuka tiger nasıl yazılır)
çikolatalı süt. çikolatalı puding. çikolatalı kek. çikolatalı dondurma...
çikolatayı seviyorum ama çikolatalıları sevemiyorum.
(bkz: metallica)
(bkz: stairway to heaven)

3 yil sonradan gelen edit: ikisine de eskiden mainstream seyler diye soguk bakardim. Birkac defa deneyip sevmeye bile calismistim ama olmamisti. simdi ise ikisini de cok seviyorum. zaman degistikce zevkler de degisiyormus.
(bkz: izmir)
muz, izmir, çikolata.
(bkz: nutella)
bowling.
otlu peynir.
çay. ağzımı dilimi buruşturuyor resmen.
aşure. ada bak aşure ne lan?!
içli köfte. çok ciddiyim.
gül. suyu kokusu her şeyi nefret ediyorum ya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar