bugün

entry'ler (234)

üniversiteye bugatti ile gelen zengin piçi

bugatti ne amk diyen beni alakadar etmeyen piçtir. bugatti nin ne olduğunu bilmeyecek kadar fakir miyim ben şimdi ?

dur bi sözlüge gireyim diyen sözlük yazarı

finallere çalışmamak için bin bir bahane üreten sözlük yazarıdır. son gun çalışsam ne olacak o ayri mesele.

uuserların yaşadıkları yerlerin otobüs ücretleri

otobusu tam olaral bilmiyorum saniyorum
ogrenci 1.5
tam 2.00
fakat benim her gun evden okula gittigim minibus ogrenciye de tama da 2.75 tl evet gidis gelis 5.50 oluyo ya insaf.

parasızlık

bana falım sakızı, (evet 5 li paket çilekli falım sakız 2.25 tl ) kredi kartıyla aldıran şeydir. yok yani o kadar param vardı tabii ki ama dolmuşa bindiğimi unuttuğumdan ve ankaranın dolmuşunun 2.75 olmasından mütevellit cebimde 50 krş kalmış, kasada farkettim.

durum içler acısı.

eski sevgiliye söylemek istenen şeyler

bir daha nah. ( bu nah baş parmağı orta ve işaret parmağı arasından geçirilerek yapılan el hareketi oluyor )

sözlük yazarlarının itirafları

sevgilimin annesine bi türlü alışamıyorum.
durum çok garip erkek arkadaşım evde yalnız kalıyor annesi ve babası ayrı, annesi başka babası başka kişilerle evli ve ortada hafiften bırakıp gitme gibi bi durum mevcut.

annesi eve her geldiğinde bende evde oluyorum garip bi şekilde.
alışamıyorum allahım çıldırıcam. odada ne güzel oturuyodum erkek arkadaşım çağırdı gel bizle otur diye tamam gittim mutfakta oturuyoruz erkek arkadaşım annesinin eşine laf etti gıyabında. ben elime tuzluğu aldım oynuyorum annesi ağlamaya başladı yüzümü halıdan kaldıramıyorum tanrım. erkek arkadaşıma baktım göz ucuyla bi çıksana işareti yaptı arkama bile bakmadan koşarak çıktım mutfaktan odaya geldim. bu entry de odadan giriyorum, tekrar nasıl çıkıcam bilmiyorum.
çıldırıcam.

sevgiliden geriye kalan

affedilemeyen hatalar, can acısı.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ben bu yazıyı kendime yazıyorum.

Dün gece sevgilim, kardeşiyle birlikte babasıyla içmeye gitti. Bende arkadaşımı davet ettim eve güzel güzel çekirdek çitliycektik kendimce. ama arkadaşım olacak öküz arabasının sevgilisinden yeni ayrıldığını unutan bir gerizekalı olduğum için tabii ki de böyle olmadı. saat 11 civarı kıza gelenler geldi tutturdu içmeye gidelim içmeye gidelim diye. ya çekirdek diyorum gel film izleyelim bu saatte nereye diyorum yok. neyse tabii gaza geldim biz çıktık minibüse bindik içmeye gidiyoruz bakın hatırlatıyorum saat akşam 11. neyse sevgilime mesaj attım biz kızılaya gidiyoruz diye normal insaniyetli bir insan olarak aradı beni nereye bu saatte diye neyse biraz bağırdı falan tamam gidin bende kalkıcam az sonra geliyorum oraya diye. tamam dedik. minibüsten indik baktık metro bitmiş otobüse atladık, yanımda bir amca oturuyo içmiş zil zurna düşünüyorum millet içmiş evine gidiyor biz hala daha yeni başlıycaz hadi hayırlısı falan. neyse kazasız belasız kızılayda her zaman içtiğimiz mekana gittik oturduk bu arada ikimizin cebinde de 20 şer lira var içtiğimizi karttan çekeriz 40 lira taksiyle gideriz diyoruz. bakın mallığa bakın.

neyse.

oturduk birinci biralar bitmeye yakın sevgilim geldi kardeşiyle beraber şimdi buraya dikkat lütfen kendisi dünyayı içmiş, ki sarhoşluğunu sesinden anlayabildiğim bi adam bu çıkmış arabayla gelmiş geldi bana bi bira söyleyin dedi tuvalete gitti. ya sabır çektim içimden birayı arkadaşa verdim sen al bunu arabayı ben kullanayım bari bişey içmedim diye. kardeşi beni fenalıkla onaylıyor tabi gelene kadar çocuk ayetel kürsüyü 5 kez okumuş. sevgilim geldi dedim içeceksen ben kullanıyım arabayı bana kalsa o kafayla arabanın anahtarını tutturtmam ama gururu kırılmasın falan diye alttan almaya çalıştım kendimce. ve biz bakın lütfen dikkat sadece sarhoşken araba kullanma dedim diye ayrıldık. yani konu nerelere geldi en son ayrılalım dedim ağzımdan çıktı bi anda. lan daha sabah birlikte ettiğimiz kahvaltının bulaşığı duruyo evde sen nereye ayrılıyosun öküz.

neyse.

ben mekandan çıktım gittim arkadan arkadaş geldi, artistlik olsun diye de cebimdeki 20 lirayı masaya bıraktım çıkarken. paran var sanki bırakıyon gerizekalı diyor içimdeki ses. banka arıyoruz mekandan 30 metre uzaklaşmadan tacize uğradık tabii ki çığlık çığlığa kaldık yolun ortasında tam biz yeni sakinlemişken yanımızda merhaba bayanlar diye araba durdu. koşarak mekana geri gittik. ama katiyen tükürdüğümü yalamıyorum içeri girmiyorum oturdum mekanın önüne girişteki izbandut abilerin yanına önümden eski sevgilim geçti mekana girdi. hay tüküreyim böyle işe allahım neden durmuyorsun artık ? yürü dedim arkadaşa başka mekanda bi arkadaş garsonluk yapıyo oraya gidiyoruz koşarak gidersek bişey olmaz dedim bu sırada saat 3. gittik arkadaşı bulduk mekana oturduk. sevgilim arkadaşa mesaj attı nerdesiniz diye ama ben bokumda boncuk olduğu için hala söyleme diyorum. kız dayanamadı artık söyledi. gelen cevap : eve giderken haber verin arabada bekliyorum istediğiniz zaman gelin.

neyse.

sevgilim geldi, burnumdan kıl aldırmıyorum. açtı ağzını yumdu gözünü diye bi söz varya onu an be an yaşadık. şu güne kadar ne varsa hepsini bağrınarak saydı bana. ağzımı açamıyorum yürü dışarda konuşalım kızın yanında nasıl utanıyorum ama çıkmıyor inat etti herkes bize bakıyor allahım neden durmuyosun artık nolur dur. en son geliyo musun gelmiyo musun diyince bi göz süzüp tamam dedim kalktık. bunlar abi kardeş cluba girmeye çalışmışlar uzun zamandır ben diyodum kardeşi şehir dışına okumaya gidecek bak bi götürelim çocuğu cluba falan diye tabii girememişler iki tane sap dedi gelin cluba gidelim allahım suratım sirke satıyor ama laf edemiyorum çocuk bana yüzyılın patlamasını yaşadı kapıya geldik içeri almıyolar tabi bunlar daha önce geldi şimdi kız bulup gelmişler diye. ya ne kızı sevgilim diyorum yüzüğümü gösteriyorum bak sevgilim nişanlım gelecekteki kocam bak diye yüzük annemin bu arada. öp o zaman dedi adamlar bizle dalga geçiyolar bariz ama ben durur muyum girecez oraya öptüm çocuğu ağzından.

neyse.

girdik mekana bütün sinirimi atana kadar oynadım kıvırtmaktan belim ağrıyana kadar oynadım. tabii bütün bunlar olana kadar benim sevgilim, gelecekteki kocam o içmişliğinin üzerine 5 bira daha içmiş oldu. ve biz eve arabayla gittik ve evet o kullandı.
evde kavga ettik sabah kavga ettik akşam eve gelsin yine kavga edicem.

bunları neden anlattım. çünkü ben bir gerizekalıyım.

eti puf

Annemle aramızda sigaranın şifresi.
Bir gün annemle babam markete gitti, annem istediğin bişey var mı diye sordu eti puf dedim. Malum babam yanımızda hani şifre var ya aramızda.
Annemler eve geldiğinde elinde bir poşet eti puf vardı, babam seviyosa kız çok al demiş. Anne bu ne dedim eti puf dediği an dank etti. Yaklaşık 2 senedir anlatıp guleriz bu da böyle bir anım sözlük.

lazer epilasyon

Duyduğuma göre can yakma olayı yapılan yere göre değişiyormus. Şahsen canımı fazla yakmayan, tüylerden kesin kurtulma yöntemidir. Profesyonel şekilde hastanelerde yaptirmanizi öneriyorum.

eski sevgili

bir de sevgilinin eski sevgilisi vardır ki bazen kanser sebebi olabilir.

kedilerde kızgınlık dönemi

kedimin şu sıralar girdiği dönemdir.

ankara da acil erkek kedi arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

2014 ygs sonuçları

Klasik olarak yine kimsenin göremediği sonuçlardır.
Her sene öğrencilere aynı çileyi yaşatıyorlar.
3 senedir giriyorum 3 senedir gençlerin hayatlarından yıl eksildiğine şahit oluyorum resmen.
sınava girmesi dert, ne zaman açıklanacak o dert, açıklandı site açılmaz o dert.

Sonucuma bakamadım ben yoğunluktan dolayı çıktım, zaten okuyorum. Düşük sonuç alanlara tavsiyem: üzülmeyin arkadaşlar altı üstü saçma sapan gereksiz bi sınavdı. Lys'ye girebiliyorsanız sorun yok. Oturun lys ye çalışın gördünüz işte anyayı konyayı ha gayret 2 ay daha sıkın dişinizi.

berkin elvan ın 2009 yılında paylaştığı fotoğraf

21 yaşında üniversite öğrencisi bi gencim ve ben şu yaşımda ''ben molotof kokteyli yapabiliyom hohaha'' muhabbeti çeviriyorum arkadaş. he terörist miyim? hayır. işimde gücümde okuluma gidip geliyorum. gayette hümanist bir insanım.

eee ? çocuk 3 fotoğraf paylaştı diye hak etti di mi ölmeyi ? vicdansızlar.

bir kıza nasıl açılırım

(bkz: seviyorsan git konuş bence)

brokoli çorbası

o benim.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

ailenizin yaninda okuyacaksaniz hayatinizda cok bir sey degismeyecek. ailenizden kacin demiyorum ama farkli sehirde okuyun hayati ogrenin.

solculardan nefret etme nedenleri

artik solcu sagci kalmadi *

sözlük yazarlarının itirafları

geçen gece sarhoş olup kustum sözlük.
biliyorum kusmak çok itiraf edilecek bir şey değil ama sorun yataktan kalkıp camı açıp, balkona kustuktan sonra camı kapatıp tekrar yatmak.

ben böyle biri değilim sözlük çok zor zamanlardan geçiyorum.

ygs 2014

3. defa girecegim sinavdir. iki defa universiteye baslayip birakan bi insan olarak soyluyorum ki, istemediginiz bolumu yazmayin bitmiyo sonra okul.