bugün

Kendisini aşmış kızdır.
Amerika'da çok yaygın olan kız türüdür.
edit: çok merak ettim, eksileyenin amerika'lı bi hatun olup olmadığını.
henüz lisede bekaretini kaybetmiş erkekten farklı olmamasına ragmen, yurdum insanının sığ zihniyetiyle başetmek zorunda olduğu için hepimizin talihsiz kardeşi, kızıdır.
kendi özgür iradesiyle beraber olduysa, kimsenin sorgulamaya hakkı olmayan kızdır.

edit: eksileyen yazar arkadaşlar; özgürlük diyoruz, kendi kararı diyoruz... yanlış veya doğru. kızın yattığı heriflerden sana ne, bana ne?
umarım buna değecek kadar çok sevdiği birisine vermiştir denilesi kız.
garipsendiğine göre, çok zekidir ve liseyi 15 yaşında bitirmiştir.

yok yani normalde liseyi bitirdiğinde annem kadar falan oluyor kızlar, zaman kötü, kimi zaman kollayamayabiliyorlar götü; olur yani.
(bkz: lisedeyken hırsızlık yapan erkek)
(bkz: lisedeyken yalan söyleyen erkek)
(bkz: lisedeyken tecavüz eden erkek)
(bkz: lisedeyken dolandırıcılık yapan erkek)
(bkz: henüz lisede kız kaçıran erkek)
(bkz: henüz lisede uyuşturucu satan erkek)
(bkz: henüz lisede eroin kullanan erkek)
(bkz: henüz lisede cinayet işleyen erkek)
(bkz: 16 yaşında cinsel ilişkiye giren kız) çocuktur.
kendi iradesine kimsenin bişe demediği, yalnız henüz çocuk sayılacak bir yaşta, böylesi şiddetli bi şey yaşamış olduğu için ruhsal olarak zarar göreceğine inandığım kız.
avrupaya göre geriliğimizi ortaya koyan kızdır. avrupanın kızları daha ilk okulda bekaretini kaybetmekte hatta anne olmaktadır. bu kızlara hemen çeki düzen verilmelidir. yoksa biz nasıl ayak uydururuz bu avrupa birliğine?
öpüşüp, elleşseydi, bakın oral-anal falan demiyorum, aynı oranda cinsel ilişkiye girecek kızdı, elleşmekten sürtüşmekten daha ileri gittiği için, birileri tarafından hakkında ''rerörö'' denecektir.
ilan>(ara: bekaret)
(bkz: seni mi bekleyecekti)
annesinin göster ama elletme sözünü dinlememiş kızdır.
yazık olmuştur. eğer ki sonrasında pişman da olduysa acısı muhtemelen çekilmez olur.
sana ne lan giren çıkan bana diye cevap verebilecek hatun kişisidir.* şaka bi yana harbiden sana ne?

dütdürüdüdüdüt: üniversite veya ilerliyen zamanlarda elizabeth'e mahkum olmaktan sıkıntı duyanlar eksilersiniz tabi...
Tanım yapan bazı yazarların lisede kaç kızın peşinde versin diye koşturduğunu bir kez olsun düşünmesi gerekir.He beceremedim masumum.. o da güzel.
biraz beklese üniversitede on milayara satardı dediğim bedavaya vermiş zavallı kızdır.
Latin amerika ülkesinde liseye giden kızdır. Özellikle bu okul kolombiya'da olabilir. Adamlar aşmış ağbi seks onlar için gün içinde yapılan sıradan bir olay.
başı göğe ermiş kızdır. en azından yaptığı bu hatayı daha da büyütmemmek için çocuğunu sahip çıkmalı ve onu büyütmelidir. diğer insanlıktan çıkmış kişiler gibi bebeklerini çöpe atmamalıdırlar.
büyük ihtimalle hiçbir şeyin farkında olmayan kızdır... ne bekaret bilinci ya da kadın-kız bilinci vardır... duygusaldır e duygusallıkta gidilebilecek bir yolda ilişkidir... bu yolu seçmiş olmalı çocuk... çocuk diyorum çünkü daha çocuklar... bence kıza fazla yüklenmemeli, keşke ona böyle şeylerden bahseden bir büyüğü olsaymış...
bunların büyük kısmının yemediği bok kalmamasına rağmen whore görülmek istemezler.
üniversiteli otuzbircileri bunalıma sokan kız.
şimdi 13 yaşındaki bir kızla 20 yaşındaki biri evlenirken hiç bir sorun yok 16 yaşındaki bir kız kendi isteğiyle biriyle ilişkiye girdiği zaman mı sorun oluyor arkadaş. 16 yaşındaki erkek milli olduğu zaman aslanım koçum ayağına yatanlar bunu başarı olarak görürken kızın ilişkiye girmesi insanlık suçumudur?
ozellikle gunumuzde bircok lisede resit ogrenciler oldugu goz onunde bulunduruldugunda kendi istedigini yapmis olan kizdir, hatta kadindir. karsi taraf icin de bir suc teskil etmez zaten.

resit degilse de tek farki bildigim kadariyla karsi taraf icin suc teskil ediyor olmasidir. yoksa yine istedigini yapmistir.