bugün

yeni evlendirilmiş olabilir. *
hindu olması da muhtemeldir.
artık kız değildir. *
erkek olmadığı için orospu damgası yiyecektir.
maraton koşucusu mübarek. acelesi olan kız.
en iyisini yapandır.

25 yaşına kadar cinsel ilişki yaşamayan erkeklerin anamızın bacımızın götüne kenetlenmesi, cansız mankenleri skmeye çalışması gibi hatun kişilerimiz de evlenene kadar ilişkiye girmeyip "ay beni fortlicaklar! ay havuç gördüm vajinam kamaştı hemen gusül almalıyım! ay spor yaparken kızlığım bozulcak!" tribine mi girsinler?
cinsel ilişkiye girdiği kişi, okulunun önüne şahin marka arabasıyla gelip her liseliye yılışan, kirli sakallı, baskılı gömlekli tiplerden biriyse, ilişkisi limewire'den temin edilebilecek ve okulunda bayağı popüler olacak olan kızdır.

(bkz: liseli serap)
(bkz: kitap siken yusuf)
pek hayirlis bir is yapmamis olan kizdir.

oh iyi yapmis, hadi halaya kalkalim diyenler: kizin babasinin yerine koyuversinler kendilerini bir zahmet.
anlık nefsine hakim olamamış, bir anlık duyguya esir düşmüş kadındır. yaptığı yanlışın farkına vardığında iş işten geçmiş, kaşarlığıyla, motorluğuyla, bunu duyan erkeklerin fantezilerini süslemesiyle kalmış olacaktır.
ingiltere de yaşaması muhtemel olan kızdır hatta belki çocuğu bile vardır.
rahat bırakılası kızdır.
milli lige hızlı giren kızdır. o hızla giderse şampiyonluk kaçınılmazdır.*
fiziksel olgunluğa erişmiş ve yanlış kişilere bulaşmamış ise tatmin olmak için reşit olmak, üniversiteye gitmek, evlenmek gibi saçma barajları beklemeyerek doğruyu yapmış olan kızdır. cinselliğin hayatın bir parçası olduğunu akranlarından çabuk öğrenmesi olağandır.
henüz cocuktur. * ve yanlıs yapmıstır hormonların gelısımınden kaynaklı duygu ve hıslerını kontrol edemeyen ve yoksunluktan ılk ılgı gosteren kısıyı hayatının askı sanmaya megıllı olunan bır donemde bır yasıtıyla yapması durumunda beraberce kanmıs yok kendınden buyuk bırısıyle yapmıssa kandırılmıs olan kısıdır. buyuk ıhtımalle onemlı seylerı onemsızlestırmıs oldugunu fark edıp uzulecek pısman olacaktır zıra burda bahsedılen onemsızlestırme olayın namus veya etıket kısmı degıl ozel bıseyı bunu hak etmeyen en onemlısı kendısıne saygısı olmayan bırıyle yasadıgı ıcın pısman olacak olmasıdır cunku bu işi 16 yasında bırıyle yaparken saygı duyacak adam yoktur. gercekten seven yasının kucuklugunu gorup kıyamaz yapmaz. yok kendısı de kanmıssa genclerdır cahıllerdır.yazıktır.
17'de anne,
18'de seçmen,*
yavrucağı da benzer bir performans sergilerse erken yaşta torun sahibi olma potansiyeli vardır.*
u.s.a de bol bulunan genç kızlardır. ne yazık ki illegal olduğu için baya uğraş vermektedirler.
cinselligi kesfetmis kizdir, dogaldir.
cinsel iliskiye girme yasi diye bir sinirlama olmadigina göre birseyi beklemesi gerekmediginden normal olarak görülmesi gerek kisidir.
17'sinde zoraki evlendirilen, 18'inde anne olan, 19'unda boşanan, 20'sinde esra erol'dan kendine kısmet arayan kızdır.
+evet hocam gece cinler falan geliyooo... çok korkuyorum.
-korkma evladım cinsel ilişki yöntemi ile bütün bu üç harflileri başından savuracağız.
hala çocukluk statüsünde olduğu için kendisiyle ilişkiye giren şahsın çocuk istismarından dolayı içeri girmesi olası kızımızdır. ayrıca kanunda yapılan yeni düzenlemeye göre 18 yaşına gelmemiş hiçbir birey ailesinin izni dahi olsa evlenemez. ayrıca uluslararası çocuk sözleşmesine göre de 18 yaşına girene kadar her birey çocuk kabul edilecektir.
ayrıca burda yorum yazan her yazar eminim hüseyin üzmez'i kınıyordur benim gibi. adam akıllı yorum yapmaktan yoksun her şeyi bel altı algılayan bazı insanlar da yaptıkları saçma sapan yorumlarla kınadıkları hatta ve hatta bir kaşık suda boğmak istedikleri hüseyin üzmez gibi bir çocuk istismarcısıyla aynı kefeye girmektedir. *
direklere sürtünüceğine gidip insan gibi sevişmiş kızdır. doğrusunu yapmıştır.

nitekim türk insanı bir yerden sonra abazalıktan kafayı yiyor. bunun örneği toplumun her alanındaki insanda rahatça görülebilir.

sorumluluk duygusu otuzundan sonra gelişiceğine, onaltısında online olmuştur. iyi de olmuştur.

kırkından sonra teneşirlere kendini paklatacağına, ununu eler, eleğini asar. doğrusu da budur.

merak ettiğim şu. bu kızlara orospu diyen insanlar var. özellikle de erkekler.

sözüm onlara;

13 yaşından başlayıp 90 yaşına kadar elimiz sikimizde, sikimiz beynimizin durması gereken yerde dolaşıyoruz.

siz insansınız da kızlar insan değil mi? insan böyle yaratılmış, sekse ihtiyacı var işte. bunun yaşla ne ilgisi var?

sen 15 yaşında karıya giderken babana ya da kendine bu sapkınlık, ben napıyorum diyebiliyor musun ki burda onun bunun namus kumkumalığını yapıyorsun? afedersin çatır çatır işini görüyorsun. kız neden ne yapıcağını şaşırmış bir şekilde dolaşsın?

bu sadece insan olmak, gidip dayısıyla falan sevişmediği sürece hiçbir ahlaki sorun teşkil edecek tarafı yok.

bu memlekette başkası duymasın diye gidip akrabalarıyla sevişen kızlar, kadın bulamadığı içinde köpek, eşek bilimum hayvanı siken hayvan herifler var.

ensestler, zoofilikler var.

bunları toplumda yaratmak ne kadar ahlaka katkı sağlar sanki.

işte bu, vicdan mastürbasyonudur. yani bir anlamda dervişin fikri neyse zikri de odur.
partneri şikayet edilecek kiz.. *
bu kız için olumsuz yazan, yok "bu hızla giderse şampiyon olur", yok efendim "acelesi mi varmış", yok "yardıra yardıra gidiyor", yok "geç mi kalmış" vs vs. gibi şeyler yazan tüm erkek yazarların fırsatını bulsalar hiç düşüneden cinsel ilişkiye girecekleri kızdır.

16 çok mu erken sizce? bir insan neden biriyle ilişkiye girer? sevdiği için, kendini birine ait hissettiği için, ona ait olmak için. bir insanın hislerine yaş sınırı koyulabilir mi sizce? ya da nereden biliyorsunuz içindeki duygunun, yıllarca sürmüş aşklardan daha yoğun olmadığını?

kaşar damgası vurmak ne kadar kolay insanlara. ulan belkide çoğunuzun annesi ya da anneannesi 14 ünde 15inde evlendirilmiş zamanında ve o yaşta çocuk yapmış. ne oldu peki yardıra yardıra ilerlediler mi onlarda? şampiyon olan anneanneniz var mı sizin?

benim 16 yaşında olan ve ilişkiye girdiğim kız arkadaşlarım oldu ve hiçbirini kötü hatırlamıyorum, hiçbiri için sizin düşündüklerinizi düşünmedim.

zaten o yüzden bu entryi yazma ihtiyacı hissettim. onlar yanlış yapmadı ya da ben. hatayı kendinizde arayın biraz. namus buralarda dile düşürülecek kadar ucuz bir şeyse eğer, o sizin hafifliğinizdendir.
16 yaş çok küçük bir yaştır kişilik henüz oturmamış kişilik gelişimini tamamlamamıştır. erken hayata başlamak ilerde insanı psikolojik olarak olumsuz etkiler . hızlı yaşamakta öyledir. bir zaman sonra doyumsuz hiç bir şeyden zevk almayan gbir insan olması muhtemeldir. bunu normla gören insanlarda gerçekten çok enteresan. 16 yaşınd abir kzı evlendirilse olay olur ama cinsel ilişki yaşayınca noraml oluyor nasıl iş bu...