bugün

(bkz: gitarist)
(bkz: müzisyen)
(bkz: arpeggios from heaven)
(bkz: asık veyselimsi hareketler)
bu kelime gitar fetişistlerinde gitar kelimesini karşılar.
(bkz: little wing)
(bkz: 17 aralık)
(bkz: hendrix ve hakan sukur sorunsalı)
an itibariyle radyo uludag da canli performans sergileyen, hiç de fena sergilemeyen yazar..
1oo. beyânı ben olayım dediğim yazar.

tanım: radyo uludağ'ın yeni diceylerinden.

düzelme: silinmiş la beyânlar. aheeheuy.
karı gibi nazlanan yazar. al lan, entari de diktik. yakışır sana, giyersin. ahahahaa.
an itibariyle cok bi tesekkur ettigim sevgili yazar.. efendi yazar..
boston geceleriyle, london gecelerini ayni zaman dilimine itinayla yerlestiren, senkronize eden seker yazar *
şahsen canlı performansını radyo uludagda dinleyip takdir ettiğim son dönemlerin popüler dj'lerdindendir. sanırım londra'daymış, hemen geri dönmemesini dileyip yanına en yakın zamanda gitmeye kastığımı belirtirim. halen radyo uludag'da yazar aleminin sabah vakitlerini * cennete çevirmekle meşgul olduğu tahmin edilmektedir.
hm bir de sevdicek sarkilarimi usenmeyip bulmus, arka arkaya calip beni ilmimden alikoymaya calisan hain yazar. *
in 17 we trust! *
ricardinho karşılığında bir sweep picking solosu atacağını unutmaması gereken yazardır.* * *
bir çok konuda bir çok ortak zevklerimizin benzerliklerimizin oldugunu malesef ki cok gec fark ettiğim, harbi delikanlı, sağlam müzisyen, iyi yazar. daha da fazlalarini hak ediyor, kalanini insallah raki masasinda yüzüne söyleceğim, selam ederim..
sen 17 sinde hayırlısı ile gel ben sana rakı ısmarlamaz mıyım.
gelirken receb'i de al gel, boğazda rakı,balık yaparız emi canım.
müzikten anlayan, kapalı havalarda daha çok modunda olan, az ama öz konuşan, gizemli*, sevdiklerinin her zaman arkasında olan, ilk gördüğünüzde soğuk sandığınız ama aslında hiç öyle olmayan bir yazardır. kendisini severim, iyi bir insandır*
Sabaha karşı radyoda tanıştığım, çaldığı şarkılarla, hoş sohbetiyle kimsenin sıkılmamasını sağlayan,londrada yaşayan ( ki ben duyduğumda çok şaşırmıştım ), harbi delikanlı tanışmak istediğim yazarlarımızdan. (Rakı masası için)
bi tanedir kendisi.. **
sabah sabah hendrix buğra
(bkz: sabah sabah seda sayan)* *
(bkz: furby) *
sabaha kadar hem sohbet edip hem de güzel ve kaliteli müzikler dinlediğim yazar kardeşim.sohbet ekibinin elemanları daydreamers(yanlış yazdıysam bağışla day) ve confusedy ve de tabiki recep....

edit;resimdeki gözyaşlarını unuttum kusuruma bakmaz inşallah
(bkz: gol atamassan ayıp edersin) * *
(bkz: salla gitsin o seni evde uyuyor zannetsin)
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir) **
konfuzeyle arasindan su sizan yazar.. *
17 aralık tarihi itibarıyla istanbula nihayet geri donmüş ve bu koca şehirde beni yanlızlıktan kurtaran insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar