bugün

entry'ler (296)

osmanlı padişahlarının götçü olduğu gerçeği

gay mısın gayan mı denilen gerçek.

sek süt

esir alır.

selçuk inan

Tartışmasız en iyi türk orta saha oyuncusu. Fenerbahçedeki tüm orta saha oyuncularını esir alır.

galatasaray

esir alan.

fenerbahçe

esir alınan.

burak yılmaz vs moussa sow

tartışmaya gerek bile yok burak yılmaz esir alır.

sevgili kokusunun üste sinmesi

günlerce onunla yaşamanıza sebebiyet veren olay.

baris erlim

efes pilsenin 90 doğumlu guardı. iyi oyuncudur özellikle çok iyi savunma yapar ama şutu biraz yalandır. hak ettiği yeri alamayanlardandır kendisi maalesef

hello zepp

şarkının tam ismi "hellow zepp" tir.Ayrıca testere filminin unutulmaz repliğidir.herkesi "n'oluyo lan!" dedirtmiştir son sahnede.

fm 2007

aşırı derecede bağımlılık yapan oyundur. özellikle bir takımla 3 sezon bitirdikten sonra başından kalkmak imkansızdır. oyunun hataları olmasına rağmen futbolu seven türk gençleri bu oyunu bırakamaz. tehlikeli yani, aman diim..

frederico chaves guedes

iyi golcüdür. brezilyada yanlış hatırlamıyorsam lyona gelmeden önce cruzeiro'da 43 maçta 40 gol atmıştır. bitiriciliği iyidir. bir de fm(2005-2006-2007)de vazgeçemediğim forvettir. oyunda ne kadar iyi forvet olursa olsun * * * fiyat bakımından bu adamdan daha fazla gol atana rastlamadım. orta düzey takımlar için bi kaç sene para biriktirip 15-20 milyon sterlin verirseniz gelir.. benim oyunlarımda her zaman ligi gol kralı olarak bitirir. şiddetle tavsiye ederim..

deniz kılıçlı

çok beğendiğim bir oyuncu. efes pilsen'de oynamaktadır. herkes maximcan mutaf'tan,barış hersekten bahsederken bu adam unutulmamalı. kendi yaş grubunda açık ara en iyi uzundur. biraz daha boyu uzarsa süper bir oyuncu olmaya müsaittir..

can mutaf

bu gencin (bkz: genç) küçültme oluğu iddia ediliyor ki ben de öyle düşünüyorum. iyi oyuncudur ama çok şişirilmiştir, şimdiden pek bir havalı olmuştur. iyi basketbolcu olacağını düşünmeme rağmen doğuş balbaydan daha iyi değildir kanımca..

gianluca basile

çok beğendiğim bir basketbolcu. her şeyi yapabilmektedir,şut ,savunma, assist.. ne ararsan bulursun bu adamda. önünde saygıyla eğilmek lazım. ayrıca yakışıklıdır da kendisi..

lindadayda

cok kısa zamanda hayatımıza renk veren ve bu yaz hendrix le darkayı daha da coşturacak taze darkalı. *

darka

bu sene lindadayda ile daha da güzel olacak tatil beldesi.

kırık iskele

bildiğin kırık iskeledir. korkarak yürünür üstünde.

hendrix

(bkz: nisanda gelmessen ayıp edersin)

fb nin uefa kupasini kazanamamasi tesaduftur

Yapma alex yapma volakan yapma tuncay yapma zico.. Bu bir hayaldi geldi geçti fener 2 tane atınca hemen gaza geldi. AZ da olsa şansın yoktu sonunda ALKMAAR'da olması gereken oldu.

sıcak kola

Misafirlere ikram edilesi kola.