bugün

ntv nin yeni programı.
bu perşembe 20.30 da başlıyormuş. Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı her Perşembe bir erkek konuğu aralarına alıp güncel olayları tartışacakmış. ilk konuk cem yılmaz mış.
bu arada müjde ar ne alaka, aysun kayacı ne alaka. bu nasıl bir konsept henüz çözemedim.
ilk konuk olan cem yılmaz ile gayet keyifli başlayan program.
keşke çoğu insanımız böylesine renkli çatlak ve keyifli olsa. gerçekten müthiş bir haz yaşatarak başladı program sezona. tabii burada cem yılmaz'a ve de anasının kızı müjde ar'a bir teşekkür borçluyuz.
müjde ar'ın konuşma tarzına ve rahatlığına hasta olduğum, bittiğim program.
müjde ar'a bir kez daha şapka çıkarmama vesile olan program. zaten severdim ama canlı yayınlanan bu programın ardından anladım ki kadın gibi kadın, insan gibi insan.
facebook olayının da masaya yatırıldığı program.
harika simultane esprilerin, su gibi aktığı program. *
Çğdem Anad,Müjde Ar,Pınar Kür ve Aysun Kayacı.Bu 4 kadını gören hormonik erkek izleyicilerin aklına belaltı gelebilir... ama bu kadınlar bu programla o beli alıp erkeğe hulalop çevirttirirler... sevdik, beğendik.
cnn de beyaz ın programına rating farkı atmış olması muhtemeldir.
müjde ar'ın yardığı geçirdiği programdır. olan aysun kayacı'nın arkadaşı ahmet'in arkadaşı begüm'e olmuştur. kız hiç yoktan mal sıfatı almıştır müjde ar tarafından. ayrıca müjde ar'ın lise sondaki arkadaşı bedri de müjde ar'da baya yer etmiş onu anladık. çiğdem anad yerine başkası olsa daha güzel olurmuş sanki.
müjde ar'ın sayesinde güldüren programdır. cem yılmaz bile o kadar komik olamamıstır.
ernesto che guevara'nın "lider" ve "kahraman" olduğunu bilmek için bu programı izlemeye gerek yok; adı hala anılıyor hala pek çok farklı kesim tarafından takdir ediliyorsa zaten öyledir diyebileceğim türden aktüelite programı.
çiğdem anad olmamış, varsa bir müjde ar daha alınsın programa. ayrıca pınar kür'ün konuşmayla simultane boğazını temizlemesi öldürmüyor, süründürüyor. ona acil bir çare bulunması gerek.
müjde ar'ın ne kadar fantastik bir insan olduğunu görmemizi sağlamış program. o ne rahatlık, o ne özgüven, o ne güzellik be kardeşim. pınar kür denen kadına ilk kez tesadüf ediyorum, snob iticiliğinin doruk noktasıymış hazret. aysun kayacı zaten zavallı bir insan, çiğdem de idare eder. ama o müjde ar neymiş, şahsen kendisiyle karşılıklı ikişer kadeh rakı içmek isterim. (müjde bana sözlükten ulaş, öptüm)
pinar kur : ... hemen diliytt ediyorum.
cem yilmaz: siliyorum diyor.
ismi sadece aysun kayacı göz önüne alınarak koyulmuş gibi gözüken program.
(bkz: hayri gel benimle ol)
dün akşamki bölümünde (1 kasım) masadaki üç kadının aniden masanın üzerine çıkıp ilhan mansız'a doğru sürünmeye başlayacağı korkusuna düştüğüm program. abla yiyecektiniz çocuğu resmen!
Çiğdem anat'ın yerine daha iyi bir şekilde programın akışını gerçekleştirebilecek,eğlenceli biri, gelirse kesinlikle çok daha güzel olacak programdır.
konuklari ile cesitli mevzularda konusup, egleniyorlar fena olmayan bir bicimde. her kadinin bir rolu var yaptigi isle ilgili imajinin devami olarak. sarisin ve guzel aysun kayaci hic de fena degil dogrusu. dersine iyi calisip geliyor belli. pinar kur halkla baglantilarini tumden kesmis, gercek bir entel. baska bir siniftan, baska bir dunyadan sesleniyor. mujde ar hayatin sillesini yemis ama ezilmemis, hos ve espirili bir kadin. en zayif karekteri programin cigdem anad, cok kasiyor. kendini kaybetmis bir olmasi gereken meraki yuzunden. gergin tipkim bir yay gibin. benzer turde baska baska programlar da isteriz, sevdik biz.
şu anda ntv'de canlı yayında alenen sigara propagandası yapılan program. teyzemin biri eline almış elektronik sigarayı tellendiriyor. diğerleri de övüyor.

ilginç doğrusu.
okan bayülgen'in başlattığı haber kanallarında talk show yapma marifetinin geldiği uç noktalardan bir tanesi.. diğer benzerlerine kıyasla çok tutması muhtemel.. müjde ar yeter..
(bkz: heidi gel benimle ol)
(bkz: heidiger benimle ol)
22 kasım 2007 günkü programda konuk olan çetin altan karşısında aysun kayacı'nın ağzının açık kaldığı ve tek kelime edemediği programdır.
aysun kayacı nın çetin altan ın söylediklerini idrak etmekte zorluk çektiği programdır ki bunu bir cümlede dile de getirmiştir. ilk kez izlediğim programda ki an itibarıylede yeni konuk armagayan caglayandır ve henuz ona da soru/gorus yoneltmemıs/belirtmemıstır. ne yaptıgını anlamadım programda ama eteği ve bacakları güzeldir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar