bugün

yaşayamayan garibim insanların ağzından ve hayallerinden hiç gitmeyecek olan süperkulade ekip çalışması.*
1992'de kurulmuş müzik grubu. Albümleri:
-Saksafonumu çalar mısın? (1992)
-Ölüm Grubu (1996)
-Marjinal Şeyler (2000)
-7 Cüceler (2003)
-Harry,Hermonie,Ron (2004)
-Romeo,Jüliet ve Babası (2009)
Gereksiz bir fantezi şekli.
Birebir daha idealdir.
nedense birlikte yazılmasını daha uygun buldugum 2 kelime. grupseks seklinde. böyle daha manidar oluyo.
dünyanın en ilginç müziğini yapan grup. konserlerini sadece kapı deliğinden seyredebilirsiniz.
ingilizcesi orgy olan, eş zamanlı katılımcı sayısı 3-25 arasında değişen, genelde penceresi olmayan bir odada yapılan, modern toplumlarda katılımcıların mutlaka kondom kullandığı seks türüdür.
- New York Tıp Akademisi dergisi Journal of Urban Health’te yayımlanan araştırmaya göre, genç kızların grup seksi kabul etmelerinin sebebi baskı ve tehditmiş. tabi bu amerika ayağı. türkiyede ne derece yaygındır bilmiyorum... ama kendi muhitimden örnek vermek gerekirse; yeni yeni yaygınlaşıyor. yani çocukların dediğine göre.

hayır arada karşılaşıyorum:
- nereye gidiyorsunuz?..
- abi grup yapacaz bu akşam...

ertesi gün olur:
- nerden geliyorsunuz genşşşler?..
- abi grup yaptık ordan geliyoruz..

ulan sanki hepsi grup seks esnasında peydahlanmış...

varmı lan aranızda bu tür işler yapan?.. yapmayın lan!.. yok illa yapacaksanız benide çağırın*
şeyyy..ııı.. felan.. kem küm .... neyse.
damar damar üstüne binmesidir.
sevgiyi paylaşmak.
elde avuçta ne varsa paylaşmak.
Paylaşımı, yardımlaşmayı, birlik ve beraberliği öğretir.
takım çalışmasına yatkın kişilerdir.
kafayı bulmuş gençlerin ortak çalışması.
ergenlerin iki eliyle mastürbasyon yapmasına verdikleri isim.
genellikle 2 erkek 1 kız veya 1 kız 2 erkek olur bu.

--spoiler--
hayatım boyunca yapmam dediğim, hiç etik bulmadığım, dün mecburiyet usulü yapmak zorunda kaldığım ve pişman olduğum olay. umarım ve dilerim ki ilk ve son olur. düşmanımın başına gelmesin. 1 ocak 2013'ü hayatımdan silmek istiyorum.
--spoiler--
alman halk dansı.
--spoiler--
grup olalım grup
--spoiler--
her erkeğin hayalidir, ama bu hayali kuran erkek bilmelidir ki; çok enerji lazım ve kendine güven lazım, grup sonrasında a benim ki neden böyle soruları ile kavrulabilir iç dünya.
hakında komik fıkra anlatacağım durum.

+ kanka biz iki kişiyiz kızlar üç sende gelsene grup yapalım.
- kanka gelirim ama grup yapmam ben. ayıptır, günahtır.
+ kanka her şeyi öyle planladık, lütfen gel.
- tamam tamam. akşam buluşuruz.

bir ay sonra,

+ kanka gelsene gene grup yapacaz, geçen sefer gibi
- yok kanka tövbe ben gelmem.
+ niye
- benim geçen o sefer, o karanlıkta yediğim yarakları kimse yemedi.
globalleşen ve kümeleşen dünyanın getirdiği sex türüdür.

bakkalar bile iş yapamıyor artık. bir grup oluşturarak hiper, süper, mega market oluyorlar. e insanlarında bilinç altına yerleşiyor tabi.
geçenlerde sivasta 30 civarı erkeğin bir eve toplanıp yaptığı seks türü.
Tüm dünyada özellikle erkeklerin hayallerini süsleyen olaydır.
uzaktan bakınca veyahut düşününce epey iğrenç gibi görünen bir derin mevzu.

grup seks yapmış bir arkadaşımdan (bir arkadaşım ekolu vardı ama bu gerçek) dinlediydim. çok samimi 2 arkadaş (erkek) bir kadınla ilişkiye girmişler (sanırım grup seks kategorisine giriyor) uzun uzadıya düşününce bunu yapmak için ne derece geniş bir mideye sahip olması gerektiği sonucu ortaya çıkıyor. lan yalan yok vallaha billaha benim pipim kalkmaz. velev ki, iki hatun iki erkek erkeklerden biri en samimi arkadaşın soyunuyorsunuz seks başlıyor. sen hatunu öpüyorsun öteki şu pozisyonda http://www.turuncutime.co...onlar_1_600_480688164.jpg arkadaşınla göz göze geliyorsun öteki hatun bişiler yapıyor. bi defa gülmemek elde değil bu neyin zevki anlamadım gitti.

bence pikniğe gidelim.
son dönemlerde sinemalarda yaşanan emmeli gömmeli faaliyet.