bugün

davetiye yollayan kişiye neler yapacağımı tahmin ettirmeyen uygulama.*
davetiyesini aradığım google şeysi..
davetiye aradığım yeni sosyal ağ.
tarafıma 8 adet davetiye gönderilmiştir. fakat davetiyeler sadece kore sınırları içinde geçerli olduklarından * sözlük tayfasına pek bir faydam olmayacak galiba...
mükemmel düşünülmüş, aşmış proje. facebook + twitter+ linkedin= google+
google++++++ desek abartı olmaz.

ps: adını soyadını ve gmail adresini özel mesaj atan arkadaşlara davetiye gönderebilirim.

edit: arkadaşlar gmail hesabı gerekiyor. gmail. hotmail değil yani, gmail.
facebook ve twitter karsımıyla birlikte içersine msn ya da skype de katılmış bir harman yapılmış

tek tek hepsini acagına tek bir sayfadan hepsini yapabilecek insanlar. guzel bir iş fakat sanki FF nin takliti gibi geldi. yaratıcı birşey yok sadece olanların hepsini tek yerde toplamıslar o kadar.
Facebooktan farklı olan noktaları çekici hale getirebilir ve sürekli geliştirebilirse Facebook'a çok ciddi bir rakip olucaktır. Google browserıyla işletim sistemiyle (android) mailiyle haritasıyla arama motoruyla herşeyiyle internetimize ve bize hakim olucakmış gibime geliyo hoş bu alanların bi çoğunda zaten hakim ama birgün herkes google'lı olucak gibi geliyo bana...
ilk olarak, arayüzünün geliştirilmeye ihtiyacı var gibi. en azından, facebook tan geçtikten sonra çok yavan kalıyor. diğer özelliklerinin hiçbirini de kullan(a)madım. çünkü 0(yazıyla sıfır) çevrem var. o değil, davetiye göndermeyi başaramadığımdan arkadaşlarımı da davet edemiyorum. eğer davetiye sistemi açıksa hala ve göndermeyi bilen varsa yardıma ihtiyacım var. yalnızlıktan sıkıldım!
alıp başını gidecek uygulama .

--spoiler--
aç kaldım
susuz kaldım
davetiyesiz kaldım
--spoiler--

yollayın artık şu davetiyeyi.
bir türlü giremediğim sosyal ağ. beklemek gerek. bir betalıktan çıksınlar da bakın...
google buzz tutmadı. merakla bekliyorum bunun sonu ne olacak diye.
Google yaparsa en güzelini yapar düşüncesine sahip oldugumdan hemen atlayacagım sosyal ag.
davetiye ulaştırana bol şuku. *
özelden mailini atan arkadaşlara fırsatım oldukça davetiye atabilirim.
davetiyem olmasına rağmen kullanıcı sınırının aşılmasından dolayı katılamadığım gogılın yeni sosyal ağ şeysi..
davetiye aramaktan yorulduğum ve bir yazar arkadaşımın bana yardımcı olmasını umduğum google hizmetidir.
davetiyesini almayı beklediğim yeni sosyal paylaşım sitesi.
davetiye arayanların başına toplandığı başlık. evet , ben de onlardanım. yok mu bana davetiye yollayan ?
davetiye bir mesaj uzağınızda.

davetiye yaz boşluk bırak mail adresini yaz bana gönder, davetiye sana gelsin.
(bkz: yaran googleplus statusları)
davetiye şu şekilde gönderiliyor;
http://forum.shiftdelete....avetiye-gonderme-sdn.html
şu sıra atılan davetiyeler iletilmemektir.

bana mesaj olarak istekte bulunan herkese attığımı belirtmek isterim.
kullanıcı sınırı şeysini kaldırmış uygulamadır. girilmektedir. davetiye isteyen arkadaşlarıma gözümü kırmadan veririm. gmail hesabı lazım yalnız. özelden gönderin.

bana davetiye gönder demek yerine davetiye gönderebileceklere pm atmak daha mantıklı bu arada kanımca. kimse o kadar hedeyle uğraşmaz gibime geliyor.
hunharca davetiye gönderebileceğim sosyal paylaşım alanı. http://vwdarkside.com/en/jedi/tunahan-yasik-154034 ama karşılığında tıklarsanız hayır demem.
Yavaş yavaş çözmeye başladığım site. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar