bugün

entry'ler (206)

euphoria

ben demiştim.

(bkz: #14675087)

pazartesi diyete başlıyorum diyen kadın

5 dakika daha uyuyacak olan kadındır.

yalan dünya

gülse birsel ne yazık ki sürekli kendini tekrar etmekte bu dizide. Örneğin;
--spoiler--

son bölümde açılay'ın oynadığı tek kişilik oyunda rıza'nın karnının guruldaması ve açılay'ın bu duruma gösterdiği tepkinin oyunun bir parçası olduğunun sanılması, avrupa yakası dizisinin ilk bölümlerinde yaprak'ın aslı'ların yan evinde bir sergi açması, fakat volkan'ın bu sergi boyunca arkadaşlarıyla maç izlemesi ve bunun gösterinin, sanatın bir parçası olduğunun sanılması gibi.

--spoiler--

iki kere iki esegin ziki

(bkz: birdir bir yerin dibine gir)

atam izindeyiz

küçükken hep tatil manasında izindeyiz dendiğini düşünür ve asla mantık yürütemezdim.

çetinler bira evi

(bkz: şimdi reklamlar)

cimbom şampiyon olacağına fener olsun

öyle olsun ki fenerbahçe mazlumu oynamasın. olsun ki herşeye rağmen buralara kadar gelebildik diyemesinler.

ne o öyle 22 kişi bir topun peşinde diyen erkek

benimdir. ulan cidden saçma lan, onlar oynarken zevk alıyor diyelim ulen sana giren çıkan ne? parayı sen mi kazanıyorsun ha? şeklinde saçmalayacağımı sandınız değil mi? yok öyle saçmalamam bu sezon hiç bir lig maçını ya da herhangi bir maçı izlememiş olan bendenize saçma gelen şey iki arkadaşın sadece futbol yüzünden birbirine girmesi birbirini kırması. iki arkadaşı geçtim birbirinin varlığının farkında olmayanların bile birbirini hırpalamasının -hatta öldürmesinin- mantıklı bir açıklaması yok bence, olamaz da zaten. ha yine birbirinin varlığından haberi olmayan iki kişiyi omuz omuza bişeyler yapabilmesi olayı da var bunun. öyle olun canımı yiyin. son olarak sahalarda fanatizmden uzak fair-play çerçevelerine uygun bir spor olması temennimi iletiyorum. her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa. travisti, uludağ sözlük, istanbul. sayın birand!

travisti

silik olmamıştır. kısa bir çaylaklığın ardından yeniden yazar olmuştur.

burger king de king menü yerine orta menü alan mal

içecek olarak sadece kola verildiğini zanneden maldan daha mal hiç değildir.

edit x değilim

entrynin sonuna eklenen "edit: x(y^2) değilim" gibi eklenen bir ibaredir.

vize

herkesin dediği üzere; bunu yüksek tutup finallerde rahat edebilirmiş insan. ki gerçekten de öyle.

u2

overrated'in kelime anlamı.

vampirlerin gerçek olduğuna inanan insan

belki noel baba'ya da inanıyordur.

seri eksi oy veren ibne

orospu çocuğunu tekidir.

edit: bütün orospu çocukları eksilemiş. *

anne ben yazar oldum

t: anne ben yazar oldum.
a: maaşın ne kadar?

inci sözlük

hala yazanları gördükçe benim içim yanıyor a dostlar.

tanım: eskiden iyiydi ama çok bozdu.

(bkz: lost çok bozdu)

ozanmertkara

yeni bir yazarmış.
hoşgelmiş.

iş bilgileri kısmına uludağ da yazar yazmak

asıl başlık: facebook iş bilgileri kısmına uludağ sözlükte yazar yazmak olacak idi. malum karakter sınırı var.

ekşi sözlükte yazar yazmak ya da kendi işinin patronu xd yazmaktan daha acizce bir durumdur. hayır sırf kendini tatmin etmek için yazarsın ekşi sözlükte yazar diye anlarım ama uludağ sözlükte yazar niye yazar ki bir insan? zaten 45 dakikada yazar olabiliyor bir ademoğlu. babamı getirsem ve bu konuda ne düşünüyorsun desem ve dediklerini yazsam ufak tefek düzeltmeler ile yine yazar olurum!! yani havan kime sevgili arkadaşım? ben demiyorum ki ekşi sözlükte yazar yazmak çok daha kaldırılabilir bir durum. tabiki bence uludağ sözlükte yazar yazmasından daha mantık alır bir durum değil. ama kişi uludağ sözlükte yazar olmasını cümle aleme duyurma isteğini anlayamıyorum.

bunun bir üst modeli de vardır; onlar da uludağ'da yazar imiş. siktir git sen uludağ'a orada bi' iki kıza yaz sen, en azından suratındaki sivilcelerden kurtulursun.

tanım yapmam gerekirse; dini inanç kısmına eti cin yazan user kadar değersiz kişilik.

youtube

uludağ sözlük ile hemen hemen aynı zamanlarda kurulmasına rağmen sözlüğe oranla yakaladığı başarı, illuminati dışında hiç bir şekilde açıklanamayacak site. *
(bkz: illuminati)