bugün

entry'ler (1144)

sözlükteki kan aranıyor duyuruları

Antalya / 0 negatif kan aranıyor

Bir arkadaşım için. irtibat: 0535 459 14 34

sözlük yazarlarından cep telefonu müziği önerileri

(bkz: crank ringtone)

uludağ üniversitesi psikoloji bölümü

freud´a göre pek tercih edilesi olmayan bölüm.

http://img14.imageshack.u...983710150095887528742.jpg

fastgelio tk

bulmuş bulaştırmış virüstür.
(bkz: açmayın dedeler)

incir reçelini 1 kereden fazla izleyen insan

müziklerini seviyordur.

not: vurmayın.

üniversiteli bir kızın tüyler ürperten itirafları

(bkz: önce yazara bakıp sonra entryi okumak)

at vs mustafa kemal atatürk

atlar et yemez.

sevdiğin kadar sevilemeyeceğini düşünmek

beklemeyeceksin o sevgiyi. seveceksin işte. belki o zaman sevdiğin kadar sevilirsin.

ülkücülere saldıran sözlük yazarları

yeri gelmiş ermeni olmuşlardır, yeri gelmiş kürt olmuşlardır, yeri gelmiş homoseksüel olmuşlardır ama zerre milliyetçi olmamıslardır.

karşılıksız sevmek

büyüsünü de karşılığını da siktiğim aşktır. masumsundur sen. saf aşıksındır. karşılıksız dediğin siklemez, üstüne sana acıyomuş gibi yapar. acımasını geçtim acıyomuş gibi yapması daha çok koyar. sorarsın nerde hata yaptım diye, ama sen masumsundur. sıçarım lan böyle aşkın içine ben.

şort giyen erkek gizli gaydir

bunu diyen homofobik erkek gizli gayin babasıdır.

reddeden platoniğe açık mektup

mutlu ol minik kulak.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

(bkz: platonik aşkın doğum günü)

platonik aşkın doğum günü

Bazen kutlayamazsın doğum gününü. sen sadece geçip giden zamana küfrettiğinle kalırsın.
Bazen doğum günü kutlanır. içilir beraber karşılıklı onun sende kalan yanılsamasıyla.
Aslında sende gerçek olan tek varlık artık odur.

odtü hazırlık

kişiye sadece ingilizceyi değil aynı zamanda odtüyü öğreten lisem'si bölüm. *

hz muhammed hakkında tweet yazan gencin infazı

bunu örnek gösterip işte din bu demek nasıl oluyor anlayamadığım hadise. din senin vicdanın lan. dini yorumla önce. inanmayı yorumla ya da. sonra hukukuna bakarsın. din dediğin şeyi eleştirirsin.

2012 yılına söylenecek ilk söz

(bkz: seni seviyorum)

rüya kutusu

Budizmin bütün hayatın kutsal olduğunu öğrettiği japonyadaki bilim adamları tarafından icat edilen gaz odalarına konulan isim.
böyle demiş japon orospu çocukları..

--spoiler--
Sunday Mirror gazetesinde çıkan bir haberde her yıl Japonya;da 250,000 kedi ve köpeğin rüya kutusu ; adı verilen gaz odalarında öldürüldüğü ortaya çıktı.Rüya kutusuna kapatılan hayvanların havlamaları 10 dakika kadar sürüyor, hayvanların tam anlamıyla ölmesi içinse 20 dakika yetiyor. Her yıl Japonya;da bu kadar çok hayvanın gaz odalarında öldürülmesinin sebebi ise pet endüstrisi. Pet endüstrisi yılda 20 milyar $ kazanıyor. Şu anda ülkede 23 milyon kedi ve köpek var. Ülkedeki çocuk sayısından fazla bir rakam söz konusu. Pet endüstrisi sürekli en çok revaçta olan ırkları üretip satıyor. Yaşlananlar ya da pet shoplarda satılamayanlarsa rüya kutusuna götürülüyor.

Japonyada 108 adet rüya kutusu var. Rüya kutularında her gün yaklaşık 550 hayvan öldürülüyor.
--spoiler--

http://hayvanozgurluguhar...edi-ve-kopek-olduruluyor/

insanın ölümsüz olduğu gerçeği

ölümden önce nerdeysem sonra orada olacam. diye bi söz vardı. aklıma geldi. kim dedi bilmiyorum.

ben seni ararım deyip aramayan insan

görüşürüz deyip yüzüne bile bakmayan insan gibidir.