bugün

davetiyesi bulunamayan site. bir güzellik yapıp gönderen olsa.
ekşisözlükte her isteyenin davetiyesini alabildiği yeni fb. hatta sözlükçülerin google+ sayfaları başlığı coşmuş durumda. gidin siz de alın.
(bkz: davetiye var dediler geldik)

nedir ne değildir davetiyesini gönderen cengaver sözlük yazarları var mıdır diye merak ettiğim hede höde şeysi.
şimdilik davetiye sıkıntısı çekilen site. şu aralr davetiye gönderenlere bol bol dua ediliyor. sonrasından küfür edilebilir. ama ben küfür etmem şimdiden söylemekte fayda var.
deli dana gibi davetiye aranan sitedir.*
social platform yapıcam diyorsun. sonra yapıp üyeliği davetiyeye bağlıyorsun. malsın google. bu hizmeti bir bok sanarak davetiye arayanlar da ayrı mal. çünkü davetiyen olsa da şu anda kapalı durumda. ve içerisini görmüş olarak belirteyim. facebooku geçemez rakip bile olamaz. facebooku çok beğendiğim için değil, google bu işi beceremez olduğu için.

google; desktop/pc işletim sistemi yazamaz, fbook benzeri bir şey yapamaz vs.
-git bakayım ne var şurda.

+delik var
-eee, içinde ne var
+pok var!

gönderin de bizde şu deliğe bakalım.
mail atmış olan tüm yazarlara davetiyesini yolladığımdır;

bir maillerine tekrar baksınlar tek tek cevap atamıycam şimdi bir de ben bayanım o nasıl teşekkür etme şekli öyle höt.
buraya üye olan kız bakire değildir.
bildiğin facebook ama adı değişik.
sevgili cemcemali arkadaşımın gönderdiği davetiye sayesinde deneme fırsatı buldum.

- sade ve anlaşılır bir arayüze sahip
- görselliği gayet yerinde ve düzgün
- +1 diye bir çılgınlık var yakında bütün portallara entegre olacaktır sanıyorum
- video sohbet özelliği mevcut randıman alamam diye düşünüyordum ama sorunsuz çalıştı
- iletinizi ve diğer iletilere yaptığınız yorumları değiştirebiliyorsunuz bir de böyle bir yeniliği mevcut fakat bence gereksiz.

bunlar dışında öyle ahım şahım bir durumu yok.

hasılıkelam sevgili google, kitleleri facebook'tan buraya taşımak gibi bir niyetin varsa ki var, bize küçük dilimizi yutturacak yenilikler ile gelmelisin. böyle olmaz..
facebooktan öteye gidemeyecek olusum...

--
Sent mobile via MebApp.com. *Free on participating carriers.
zoraki edindiğim, nasıl kullanacağını keşfetmeye çalıştığım uygulama.

https://plus.google.com/w...0123858358310469665/about
isteyene davetiye gönderebilirim. çalıştığım için çok kurcalama fırsatım olmadı ama şu gerçek ki, anne babaların pek becerebileceği bir şey değil. bu bile başlı başına sevmek için yeterli.
facebook kullanmamamdan mütevellit, sanal ortamda sosyalleşmenin dibine vurabileceğim alternatif bir google şeysi. varsa bu community e davetiyesi olan özel mesajımı parlatmasını rica ederim!
(bkz: şimdi mark zükenberk düşünsün)
davetiye varsa yollayana 100 şuku.
o kadar çok sosyal paylaşımcı olamama rağmen davetiye nerden bulacam diye düşündüğüm uygulama. herkes facebook'tan sıkılmış herhalde sonu hayrolsun bakalım.
davetiye istediğim ama bir türlü gönderilmeyen hede. nerden buluyoruz soruları artmıştır.
çevre (facebookdaki arkadaş grupları) zımbırtısı ve albüm görüntüleyicisi çok güzel olmuş. bildiğin "like" yerine +1 var. ilk izlenimler bu şekilde. *
harıl harıl davetiye arattıran sitedir.

edit: böyle sevimli insanlar sayesinde hemen bulabildiğim davetiyedir. teşekkürler.
sonunda üye olmayı başardığım sitedir. fena görünmüyor. incelencek görülecek.
bana gmail adreslerini ömden atanlara davetiye yollayabileceğim sitedir.
an itibariyle davetiyesini aldığım google uygulamasıdır.
facebook'a rakip olacak projedir. ikisi de hep daha iyi olmaya çalışacaktır bu da bizim işimize gelir.
-baba plus'a video ekledim gördün mü
altarnatifi için (bkz: face)
+yok lan, takılmıyorum ben plus amale kaynıyor asfugda

şeklindeki diyalogların yaklaşık bir yıl sonra kurulacağı hede.