bugün

entry'ler (636)

galatasaray

ŞL'de 8. haftanın en iyi onbirine üç tane futbolcu sokan takımım. böylelikle bu haftanın onbirine en fazla futbolcuyu bu takım vermiştir.

http://en.uclratings.uefa.com/Player/TeamOfWeek/8

beşiktaş taraftarı

bu gün oynanan basketbol maçında (bkz: 9 aralık 2012 galatasaray beşiktaş rmk maçı) "10 adımda orospu çocukluğu" isimli kitabı yayınlamışlardır. hayırlı olsundur.
tanım: kahbe valideli tinerciler topluluğudur. ama bu yaptıkları şerefsizlik için bütün hepsini harcamak ayıp olur.

the walking dead

shane reis olaydı o valinin zombi kızına kadar bütün sülalesini sikerdi de... neyse ailecek seyrediyoruz efenim.

tanım: ölümden sonra hayatı ele alan çok feyzli bir dizimiz.

hamamböceği

az önce balkonumdan odama doğru uçarak giriş yapan canlı çeşididir. bu orospu çocuğu yüzünden daha taksidi bitmemiş bilgisayar masadan düşüp bozulma raddesine gelmiştir. işin kötü yanı piç kurusunu öldüremeden tekrar uçup gitmesi. işin gücün yoksa bütün gece uykusuz uykusuz sinir nöbetleri geçir.
(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)

fenerbahçe ruhu seni çağırıyor

http://www.dusunceyolu.co...nt/uploads/i-want-you.jpg

antu nun aziz yıldırım ı kurtarma planı

çok zekicedir!* zira bu oluşumdaki çocuklar klavye başından kalkıp cern e falan gitse değil hadron çarpıştırma, yeni bir galaksi yaratırlar.

fenerbahçe

başkanından topçusuna, bütün klubüyle şike iddası ile gözaltına alında olan klüptür. bunun taraftarları var bir de sağda solda şerefden bahsediyorlar. çok komiksiniz lan siz!
(bkz: kedi canını senin)

ş liginde en yüksek başarıya ulaşan türk takımı

(bkz: azar coşar deli gönül)

google plus

facebook kullanmamamdan mütevellit, sanal ortamda sosyalleşmenin dibine vurabileceğim alternatif bir google şeysi. varsa bu community e davetiyesi olan özel mesajımı parlatmasını rica ederim!
(bkz: şimdi mark zükenberk düşünsün)

izlandalılar çeviktir başkentleri reykjavik tir

isveç isveç danimarka, belçika belçika hollanda,ulan hiç bi skim bilmiyonuz, Liechtenstein'in başkenti Vaduz!
edit: liechtenstein kopi-pest değil, alın teridir!

guus hiddink

bu adam gidici arkadaş. bağlasan durmaz, aklı chelseade. turnuvadan elenmek için elenden geleni yapmış, fakat arda, ve şansında yardımıyla bu maçı ucuz atlattık. burdan federasyona sesleniyorum, oynan komployu görün ulan!

17 mayıs 2000

--spoiler--
neden hagi?
haydi oğlum
--spoiler--
bu iki cümle anlatır her şeyi. hem tanımın amına koyup ağlatır, hem de bizi gururlandırıp ağlatır.

şanslı masa

an itibariyle yayınlanmakta olan programda, yeşilimsi gözlü,kumral saçlı kız beni benden almıştır. allah sahibine bağışlasın.
tanım: eğlencelik yarışma programı. gerçek bir reality.

ali sami yen stadyumu

aman sığ olmıyayım, aman yüzeysel adam yaftası takmasın bana diğer sözlük yazarları diye çok çabaladım entrimi allı pullu hüzünlü bir şekilde yazmayı zira olmadı. kaç kez yazdım, kaç kez sildim, kaç kez boğazım düğümlendi izlerken o veda programını anlatılamaz. keşke türkiye de olup kanlı canlı yerinde izleneydi de cehennemde akıtsaydım bu göz yaşlarını. ne duruyorsunuz a yazarlar, dökün içinizdeki aslan gözyaşlarını...
peşindeyiz

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

(bkz: neden hagi)

izleyicinin bu dizi hiç bitmesin istediği diziler

(bkz: beş maymun çetesi)

acı aşk

şimdi tv den izleme şansı bulduğum film. acaip bitter moon çakması olmuş ayrıca, roman polanski ye selam çakmışlar sanırsam.

antalya

şu an tam lefkoşadan kendisini özlediğim şehrim. özlediğim dediysem gece kız arkadaşınızla yürürken kale kapısında laf atan göçmen apaçileri değil, varyantlarda bir dal sigara dilenen kroları değil ve yahut doğal güzelliklerini bozan göçmenlerini değil.

galatasaray

resmi olarak tam bu gün 105 yıl önce kurulmuştur.
aşktır, candır.peşindeyiz

yalnızlığın insana öğrettikleri

hayal kurmak.