bugün

entry'ler (222)

d smart

Abone olduğum ilk dünden beri sorunsuz gün geçirmenize izin vermeyen, türlü türlü sıkıntılar yaşamanızı sağlayan ve bu konuda en ufak bir yardımları olmayan hizmet sağlayıcı. Bu adamlar daha ilk gün uydu alıcıyı elime bırakıp herhangi bir bağlantı yapmadan çekip gittiler. Uydu ile aleti bağlamak için bir televizyoncu çağırmam gerektiğini söylediler. O an nasıl bir boka battığımı hissettim ama inanmak istemedim. Sinyal problemleri yaşamaktayım ve alakası olmamasına rağmen bunun uydu alıcıyla alakalı olduğunu ve uydu alıcısını evime 25 km uzaklıktaki bir yetkili servise götürmem gerektiğini söylediler. Sorun yoksa iyidir sorun varsa umurlarında olmuyorsunuz. Taahhütüm bittiği gün uydu alıcılarını camdan aşağı atıp bir an önce kurtulmak istiyorum. Şimdiki aklım olsa köşe bucak kaçarım. Herkesin uzak durmasını tavsiye ettiğim hizmet sağlayıcıdır.

küfürsüz bir dünya olamayacağı gerçeği

küfür dilin cilasıdır.
(bkz: neyzen tevfik)

hoşlanılan kızın bira kapağını çakmakla açması

güncellenmiş versiyonu için

(bkz: hoşlanılan kızın burun deliğiyle bira kapağı açması)

yaran anne diyalogları

grip olduktan sonra anneye cemkirirken

-anne senin şu ilaçların yüzünden bi ishal oluyorum bi kabız oluyorum.
-sen ne olmak istiyosun?

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

the bard's song- in the forest abi bu sarkinin tablarini atarmisin mesaj olarak acil

hastası olunan sözler

Ben masallari yaratiklar ve ejderhalar gibi seylerden bahsettikleri icin sevmiyorum, onlarin yenilebilir olduklarini soyledikleri icin seviyorum. Neil Gaiman

tr akinator com

ismail türüt nah bulur derken 12 soruda cevabı ekrana yapıstıran oyun. dumur eden.

40 milyon kürt ayaklandığında ortada devlet kalmaz

denesin de görelim 40 milyon kürdün ne kadari senin gibi şerefsiz evladı. bu sözüne gülen kürtlerin tükürüğünde boğulursun diye cevap verilesi söz. 40 milyon derken zaten bi güldürdün onu saymıyorum.

schecter

solo 6 custom modeline sahip olduğum gitar markasi. neck kalin degil aksine oldukca incedir. alanlar genelde böyle yüksek fiyat performans oranı olan bir gitar varken ne gerek var kamyonla para dökmeye gibson'a yada epiphona kanısı yaygındır. ton ve kalite olarak epiphon lplerden daha ucuz ve daha iyidir. gibson lplere göre de daha iyi bir fiyat performans oranı olduguna da eminim.

stillborn

tam bu ne abi çok fazla ozzy osbourne olmuş demeye hazırlanırken akustik versiyonunu dinleyip tövbe ettiğim black label society şaheseri.

sözleri

blind me
erase what was
stillborn, i have become

the feelings i once felt are now dead and gone
i've waited here for you for so very long

so empty
just a shell of a man
stillborn, this i understand

the feelings i once felt are now dead and gone

i've waited here for you, so long
i've waited here for you… for you

the felings i once felt are now dead and gone

i've waited here for you… so long
i waited here for you … for you

90 larda çocuk olmak

hayal meyal tvde dönen freddie mercury öldü ölecek, aids mi değil mi dedikodularını hatırlamak. belki sallıyor olabilirim zira çok küçüktüm ama var kafamda böyle gerksiz bir anımsı.

italya denince akla gelenler

lionel messi
adam italyan değil ama kendime hakim olamiyorum.

adult forum muhabbetleri

bu karıyı tanıyorum türk degil bu yabanci.
(bkz: laaann turnusol kağıdı galiba bu konu kaçhayim).

allahuekber woohoo

ardından gırtlaktan bir hell yeah cekseydi jargonu tamamlayacakti.

gayrisafimillihasila

Bir gayrisafibismillah degil.

civciv beslerken dikkat edilmesi gereken hususlar

Unisex isimler vermeye özen gösterin. Aylarca sabiha diye cagirdiginiz hayvanin aslibda bir horoz oldugunu anlayincaya kadar is isten gecmis oluyor. Zira isimlerini cok fena benimsiyor bu hayvanlar.

6 aylık komadan çıkıldığında ilk söylenecek sözler

"ayy içim geçmiş, bi an dalmışım galiba, bişey mi oldu ?"

farewell ballad

Hüzün, kizginlik, pismanlik. Wylde bütün hepsini anlatmis tek kelime etmeden. Neden neden* diye inletiyor gitarini.

ben maymundan geldim diyen insan

evrimciyse teoriyi yanlış duymuştur. zira evrim teorisine göre insanla maymun ortak atadan evrimleşmiştir. yani teorinin yüzlerce defa cürütülen, ders kitaplarından falan cikarilan kismi insanın direk maymundan geldiğidir.

(bkz: bir yerleşim birimi adı olarak maymun)

en üst düzey akademik eğitimin tıp eğitimi olması

diğer bütün fakülteler gibi ülkemizde belli standartlar dahilindedir. genelde fakülteyi bitirenlar arkadaşlarıma ailemden kimseyi emanet etmem der.