bugün

0-3 yaş arası zekaya sahip olan, seviyesizleşmiş iktidar ve iktidar yalakası söylemi. zaten geziciler dışında başka sorun yoktu di mi? sizin savaş çığırtkanlığınız problem olmadı hiç? ya da spora ülkemizin verdiği değer(!), yaşanan tacizler, tecavüzler filan? olimpiyat ruhunu taşımayan, spora ve sporcuya verilmesi gereken önemi vermeyen bir ülkeyiz. sen hala gezicilerden dolayı de. he canım he.
damacanalar,kazlar, tavuklar vs sikilmeseydi olimpiyatlar kesin bizdeydi.
babası dışarı boşalsaydı dünyaya gelmeyeceğinden hareketle bir kişinin ulaşabileceği en güncel olimpiyat yorumudur.

düz mantk rahatsız.
(bkz: suriye savaşı olmasa olimpiyat istanbulda olurdu/#21218156)
Tokyo gibi bi şehirle istanbulu karşılaştıran şakirt söylemi. Türkiye önce spor ne demek öğrensin, düşüncelere saygı duymayı bilsin ondan sonra olimpiyatmış bilmem neymiş bi şekilde hallolur.
senin sporcularında yaldır yaldır doping çıksın git esenlere bi tane golf sahası yap ondan sorra faturayı alakasız kişilere kes. he gülüm hee. istanbul bana göre dünyanın en güzel şehri ama üç tane kapalı çarşı beş tane ortaköy manzarasıyla olmuyor bu işler.
ülkede savaş çıkacak millet hale gezi parkı diyor doping milli başarısızlıklar spora verilen önem ama boşverin zaten bunların hepsi ABD oyunu arkasında iSRAiL var SUÇU HEP BAŞASINDA ARAYIN biraz fındık yeyin!!!
"adamlar Türkiye'yi böyle gösterirken, gezi olsa ne olur olmasa ne olur" dedirtendir.

http://www.haberdokuz.com...s-istanbulu-boyle-tanitti
halamın sakalları olsa amcam olurdu misali .
Doğruluğunu isviçreli bilimadamlarının da onayladığı gerçeğin ta kendisidir.
(bkz: http://inciswf.com/1293577427.swf).
Halkımızın da bıyıkları olsa iktidarda amcamız olurdu.
alakasız söylem. bunun gezi olaylarıyla ilgisi yok üstadım. toplum zaten çok bilinçli ya olimpiyatı çok istiyor ya o yüzden alamadık olimpiyat şeysini.

hatırlar mısınız nisan ayında istanbulda bisiklet yarışı olmuştu, o zaman daha gezi olayları da yoktu ama halkımız fazlaca sporseverdi doğrusu, spora ne kadar meraklı olduklarını çokça belli etmişlerdi.
http://foto.mtbtr.com/upload/TUR2013Twitter.jpg

sonra gelip olimpiyatları neden kazanamadık demesin kimse. ben şahsen olmasını isterdim ancak insanların çoğunun istemediğini görünce dünyaya bir fiyasko yaşatmamak için olmaması daha iyi oldu demek doğru olacak.
çok yanlış bir önermedir. stad yok metro yok yol yok daha sayayım mı ?
"x kusurum olmasa hayatım mükemmel olurdu".

(bkz: kendini kandırmak)

Bu organizasyonla Japonya'nın ekonomisi toptan çökmezse ismimi kezban koyun.
(bkz: hadi git yat)
(bkz: kalk bi aynaya bak)
suriyeliler suriyelileri oldurmesin diye suriyelilerin turkleri oldurecegi savasa hazirlanirken, milli kadin atletlerimizin bayrakli fotograflarinin altina" turk musluman kadini mi bu batsin boyle olimpiyat" yazarken; milli sporcumuz cenk akyol sebep olarak _devlet_ açıklamasıyla hiçbir gerekçe gösterilmeksizin milli takım kadrosundan çıkarılırken; sapanca'da kurek takimi tayt giydigi icin dayak yerken degil; gezi olaylarindan kacti olimpiyatlar oyle mi? 5 yasindaki cocuklar gibisiniz olmayinca boku kime atsak diye bakiyosunuz degil mi ki bu ulkede olan depremlere bile bina yapamadik demek yerine fuhus yuzunden oldu diyosunuz laa alem adamsiniz yaaa buyuk dusunce ideal uretir siz de kicinizdan yahudi, ermeni, gezici uretin he canim hee oyle diyolar
neyse oturun aglayin magdur edebiyati yapin kesin basortulu kardeslerinize giciklik olsun diye vermemislerdir. bu arada tanitim filmini de izleyin bi, ezanin altindan rihanna caliyo allah boyle carpar adami, shine bright like a diamond
(bkz: fakir tesellisi)
oh çok iyi de oldu çok da güzel oldu şeklinde tepki verilecek durumdur. 19 milyar dolarımızı yandaşa şuna buna ihale edip üstüne tüm dünyaya rezil olmadığımız yanımıza kar kalmıştır. yatın kalkın.. yok bir daha kalkmayın...
hassiktir lan amina kodumun evladi denilesi önerme.
1-gezi olaylarinda suclu halk degil devlettir. orantısız guc kullanimindan tut, kimyasal silah kullanimina kadar her bi boku yiyen devlettir.
2-meydaya sansur yapan ve dunyanin gozunde oldukca kotu bi imaj birakan yine devlettir.
3-olimpiyatlar turkiyeye verilseydi bundan en buyuk kari akp yandasi insaat sirketleri saglicakti.
4-olimpiyatin amaci barisi saglamaktir. daha kendi halkiyla barisik olmayan bi devlete olimpiyatin verilmemesi oldukca dogaldir.
ve 5- (bkz: ananın amı)
doğru olsa bile faşist akp polisine kızılması gereken önermedir. Dünya nın her yerinde protesto yapılıyor olup, sadece faşist ülkelerde polis katliam yapıyor.
ben demiştim yenilgiyi geziye bağlayacaklar diye, ulan amsnkdm riyakar itleri kazansaydık iman gücü falan ötecektiniz ne adi insanlarsınız lan siz.!!!!
şakirt united'ın bok atmasıdır. Tayyip erdoğan'ın gitgide diktatörlüğe kayan tavrı,olimpiyatlarda kadın ve erkek yüzücülere ayrı salon yapacağız demesi, savaş yanlısı demeçleri ve sürekli batı ve komşularını suçlayan konuşmaları yüzünden kaybettik olimpiyatı. gezi direnişi şapkadan çıkmadı. sen başlattın tayyip.
Tanıtım filminde 20 kere gösterdiğin köprüyü bile Japonlar yapmis, sen hala onlarla sidik yarıştır demiş redhack abilerimiz.