bugün

çok doğru önerme. alın işte geziciler kutlayın marifetinizi. ray malifalitikonuzu kutlayın.

edit: genç geziciler rahatsız. iyi hasat iyi yarasın.
maldan adam önermesi.
adam sana hani sportif başarı diye soruyor. olimpiyatı alınca herhlde dopingin nasını sikeceksiniz yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı diyor. geziden önce adam sana suriyeyi sorardı iş geziye gelene kadar.
amına koyayım zaten yıllardır istanbul diyorsunuz bu memlekette zaten bir vilayet var istanbul, izmir ankara yunanistanın. tabi rant istanbulda yandaş ihale bekler..
bencede çok doğrudur ama geziciler yüzünden değil hükümetin gezicilere yaptıklarından dolayıdır. kadına balta* sallayan adamı serbest bırakan eylemcilere orantısız güç kullanılmasına göz yuman kısacası kendi halkını korumayan bi hükümete olimpiyat verilirmi ?
tipik ak gençlik söylemi.

Dikkate almayınız yine saçmalıyorlar.
eveeeet gezicilere sürülen bir kara leke dahadır bu söylem. Karşılık olarak yeterli tesisimiz olsa, daha iyi bir tanıtım yapılsa, ülkemizde futbol kadar olimpiyat sporlarına da ilgi duyulsa ve son olarak her gün dopingli sporcularımız gün yüzüne çıkmasa olimpiyatlar istanbul' da olurdu. Itiraf ediyorum kazansaydık adımızı oraya yazdırsaydık her türk gibi gururlanırdım ama üzülmedim kaybetmemize. Eksiklerimizi tamamlar bir daha başvuru yaparız türkiye cumhuriyeti olarak ilelebet burdayız.
gezi direnişini günah keçisi yaparak tüm sorunları geziye bağlama adiliğinin son kertesi.
ekonomik kriz çıkarsa da, unutmayın geziyi ileri sürün reziller sizi.
Ya he he.
hatalı bir önerme. fakat gerçekten de bunun sebebi geziciler olsa bile gezi olaylarını organize edip polise saldıran bu it sürüsünün umrunda olmazdı, zira bunlar, yollara barikat kurup araçları ateşe verip sonra twitterda ingilizce mesajlar atarak yurtdışından türkiyeye müdahale etmelerini isteyen vatan haini şerefsizlerle içiçe olduklarından, bu durum onları hiç rahatsız etmezdi. onlar hükümeti düşürsün de gerisi teferruat.

netice itibariyle taksime çıkan serseri sürüsünün buna neden olacağını sanmıyorum, istanbulun tokyoya göre çok eksiği var, gezicilerin bunda fazla dahli olamaz, köpekler istedi diye atlar ölmez zaten.
(bkz: ninemin sakalları)*
Sacma bir baslik ancak 3 ulke arasinda % de baya dusuktu buna kimse suc bulmasin herkezin eylem yapma haklari vardir . Biraz mantik lutfet arkadaslar .
Kazansaydık akpye kaybetseydik çapulculara mal edilecek olay.
tayyip olmasaydı gezi olayları olmazdı diyerek cevapladığım lafcık.
futbolumuzdaki şikeyi dünyaya ilan eden hadisenin gezi parkı olayları olmamasından müsebbip, yanlış olduğu söylenebilecek ifadedir. bu açıklama doğrultusunda, üzerinde asıl düşünülmesi gereken hadise açık edilmiş olmalıdır.
at beyanı at.
çok doğru önerme. bence de bu memlekette ağaç kesip kaldırım yapma, gaz bombasının kapsülüyle göz çıkarana helal koçum deme kafası olduğu sürece olimpiyatları yedirmezler.
yiğit bulut'un sözlükte yazdığını düşünmemi sağlayan başlıktır.
komik önermedir. bunun gezi olaylarıyla alakası yoktur, istanbulun yetersizliğiyle alakası vardır.
Tamamen katıldığım bir düşünce. iş yapmadıkları gibi yapana da engel oluyorlar.
Halamın taşakları olsa amcam olurdu bağıntısıyla paralel açılmış başlık.
Tam onikiden vuran önerme. Adamlar türkiyenin cayır cayır yandığını sandılar. Bilmiyorlar ki üçbeş ayyaş çapulcu taksimde yağma yapıyor. Bu defa kaçtı ama diğer sefere kesin bizim. Bu defa çapulcular da engelleyemeyecek.
başlığın "gezi olaylarinda halka siddet uygulanmasaydi, hosgorulu olunsaydi olimpiyatlar bizde olabilirdi" diye duzeltilmesi gerekir.
Tanıtım filminde 20 kere gösterdiğin köprüyü bile Japonlar yapmis, sen hala onlarla sidik yarıştır demiş redhack abilerimiz.
şakirt united'ın bok atmasıdır. Tayyip erdoğan'ın gitgide diktatörlüğe kayan tavrı,olimpiyatlarda kadın ve erkek yüzücülere ayrı salon yapacağız demesi, savaş yanlısı demeçleri ve sürekli batı ve komşularını suçlayan konuşmaları yüzünden kaybettik olimpiyatı. gezi direnişi şapkadan çıkmadı. sen başlattın tayyip.
ben demiştim yenilgiyi geziye bağlayacaklar diye, ulan amsnkdm riyakar itleri kazansaydık iman gücü falan ötecektiniz ne adi insanlarsınız lan siz.!!!!
doğru olsa bile faşist akp polisine kızılması gereken önermedir. Dünya nın her yerinde protesto yapılıyor olup, sadece faşist ülkelerde polis katliam yapıyor.