bugün

aynada resim çektirdiklerinden kaynaklanmaktadır. normalde sağa yatırırlar.

düdüt: şimdi içimde oluşan meraktan dolayı * bir resme bakıp mantık yürütmeye çalıştım. anladığım kadarıyla göz ucuyla fotoğraf makinesinin ekranından nasıl çıkıyorum diye bakıyorlar.
(bkz: nalet olsun yine çok seksi çıkmışım)
(bkz: emo)
(bkz: emo)
facebook pozudur.
bide bunların web camde çekilmişleri vardır. allah muhafaza.
solcu olmalarıyla alakalıdır. *
kimisini de çok şirin yapar oysa. *
şirinlik olsun diyedir.ama saçma tabi.
fotoğrafta daha güzel, daha şirin, daha zayıf ya da daha bir bok çıktıklarını zannetmelerinden kaynaklanan ergenlik dönemi rahatsızlığı.

(bkz: ilacı zaman olan hastalıklar)
farklı bir bakış açısı ile beynin sol lobu daha gelişmis olan genç kızlarımızın fizik kurallarına baş eğmesi olarak da betimlenebilecek harekettir. *
profilden çekilen resim ve profil resmi kavramlarını ayrıştıramayan bünyeden çıkıp moda olmuştur.
hazır kafayı da eğmişken, 16 lık demir çubukla sağ üst çarprazdan mütemadiyen vurulası pozdur.

ancak o zaman özüne döner bu özentiler...
kimine yakışır babalık.

(bkz: sen şöyle geç bakayım)
orta yaşlı erkekler de sola yatırıyorlar. ama poz vermiyorlar.
efendim kendi kendilerine çekiyorlarsa birde 85 derecelik kamera ayarlandımı iste size profil fotosu.
insan doğasının sola eğilimli olmasından kaynaklanır. sağ kötüdür, ehtir, kakadır. allah bile öyle yaratmış ki kafamız sola yatmaya meğilli. bence herkes solcu olsun.
aile fotoğrafında herkes gülümseyerek, gayet normal bir poz verirken o fotoğrafta başını sola yatırarak poz veren genç kız varsa hiç düşünülmeyip direk dövülmesi gereken kızdır.

birde şöyle bir olay olabilir: genç kız herhangi bir aile büyüğünün, misal babanın yanına gelir, fotoğraf çekinmek ister babasıyla birlikte ama o da ne? genç kız, telefonu tavana doğru yönelterek gözlerini havaya diker. babası ise ne olduğundan habersizdir. işte o fotoğraf bir kuşak çatışması, nesiller arası düşünce farkının fotoğrafıdır. bu sefer direk babası tarafından dövülmesi gereken kızdır. * *

edit: eksileyen arkadaş solculardan galiba...
(bkz: aynadan resim çekmek)
webcamde çekilmiş hem de güneş gözlüğü ile olanı vardır ki o bela bir şeydir. arkada florasan ışıkları vıy vıy.
(bkz: rayban sponsorluğunda)
(bkz: acımız büyük)
doğuştan gelen bir davranış olsa gerek. şimdi bilemedim tam olarak. gidin isviçreli bilim adamlarına sorun bakalım. hatta gitmişken bana bir tane de 3 açılı diş fırçası kapın. parasını hazır bil.

benim; ufaklığın başını sola yatırarak poz vermeme açıklama getiren bilim, buna da elbet cevap bulacaktır.
ülkücülerden öğrenmişlerdir. onlar hep öyle poz verirler. bir kere de adam gibi poz verseler!
(bkz: genç erkeklerin penisi sağa yatırarak poz vermesi)
Umut sarikaya ustadin dedigi gibi, "Acili poz cekmeye harcadigim zamani, isime gucume harcasaydim, istanbul'un yarisi benimdi"

Saygilarimla.
genç kızların dengeyi sağlayamamasından kaynaklanan poz verme biçimi. bir facebook klasiğidir.
alt dudakla üst dudağa baskı yaparak burun deliklerini kapatmanın değişik versiyonudur.