entry'ler (504)

marjinalbirisimbulamayanyazar

nikimden ilham aldığını düşündüğüm yazar.

yılmaz morgül ün gözyaşları

erikli su kaynağı kadar cömerttir, tükendiği bugüne kadar görülmemiştir.

çikolatanın kağıdını yalamak

çikolataya "vitamini kabuğunda" ekolü ile yaklaşmaktır.

the skin i live in

6. his gibi hakkında hiç bir şey bilmeden izlenmesi gereken film. vincent'ın durumu kabullenişi /yada intikam soğuk yenen bir yemektir düşüncesi ile uzun bir süre kabullenmiş gibi gözükerek sükunetini koruması insanın içini burkar.

tuğba ekinci

an itibari ile stüdyoyu terketmiş insandır. reklam kokusu sardı 4 bir yanımızı sayın seyirciler.

tuğba ekinci

"o şimdi asker şarkısı bir klasiktir." diyerek şarkının değerinden bahsetmekte. sarhoş olduğundan şüpheleniyoruzsayın seyirciler.

gece fazla kelepçeniz var mı diyen bayan komşu

var ama bugun bize lazım deyip savuşturulabilecek komsudur.

okan bayülgen

65711230984765230497 dakikadır susmayan nihat doğana karşı varolma savaşı vermektedir. ayrıca program kameramanı uyuyakalmış olabilir, hatta okanın bile ici gecti sanırsam.

chp yi sevmeyip yine de ona oy veren seçmenler

akp ile görüşleri uyuşmayan bu nedenle chp'ye bayıldığından değil de akp'ye alternatif olarak chp'ye oy veren, verdiği oy da hiçbir zaman tam olarak içine sinmeyen seçmen davranışıdır.*

ördeğe tecavüz eden karga

iyi halden serbest kalacaktır.
eğer iyi hal bulunamazsa ördeğin rızası var da denilebilir.

ayda 25482 dakika telefon görüşmesi yapan adam

radyasyon nedeni ile uğradığı zarar kişinin aşağıdaki resminden de görülebilir.

http://www.google.com.tr/...8&ved=1t:429,r:17,s:0

edit: amma uzun linkmiş arkadaş.

gazeteyi okumaya son sayfadan başlamak

arka sayfa güzeli nin etkisi de olabilir.

istanbulu saran korkunç bok kokusu

o koku istanbulda değil, sizin evden geliyordur; zira çürümüş beyin kokusunun dışkı kokusuna yakın olduğu söylenir.

kurban bayramında türkiye den gitmek istemek

allah yoluna verilen kurbanlardan rahatsız olan, her sene kurban kesicem derken hayvanlara eziyet eden cahil cühela görüntülerini islamla bağdaştıran, bu cehalet nasıl giderilir diye en ufak bir düşüncesi olmamış, tv izlerken "hayvansınız caniler tağam mııııı" cümlesi ile düzeni değiştirebileceğini sanan, günlük hayatta yediği etlern ağaçlardan sevgi ile toplandığını varsayan sözde sağduyulu insan cümleciği. umarım gidersin, eğitilmesi gereken bir kişi azalır listeden diye içimden geçirmişliğim olmadı değil.

bülent ersoy un tırnakları

arkeolojik kazılarda kullanabilecek kıvamdadır.

korku filmlerinde katilin tek saldırıda ölmemesi

bazen tek filmde bile ölmez bunlar. öldü sanırsın cört diye 4 film daha çekerler aynı karaktere. yaaaa yaa..

türban takanlara dar body giyinmek yasaklansın

"kulları yaratan siz değilseniz onları yargılayan da siz olmayınız."
bu cümlenin üstüne söyleyecek- söylebilecek bir şey bulamıyorum. *
kafasını açanlar kıçını da açsın demek kadar saçma bir ifade bu.
isteyen istediğini giysin,kimsenin giydiği kimseyi germesin; ulan memlekette o kadar sorun var hergün kaç ailenin canı terör yüzünden yanıyor, kaç kadın kocaları amcaları babaları kardeşleri kısaca yanım yandaşım kandaşım diye sığındıkları erkekler tarafından öldürülüyor bu u dert ettiğiniz şey.

kafası kapalıların dar badilerinden, milletin giydiği etek boyundan kaç kişi öldü bugüne kadar ; 0

insan hayatından daha mı önemli tekstil sektörünün ürettikleri ve hangi kadınlaın onları nasıl giydikleri?

akıl fikir ya Rab, akıl fikir....

öyle bir geçer zaman ki

--spoiler--
muratın an itibari ile alliena dönüştüğü dizi. BU NE YAFS, RESMEN PARANORMAL ACTiViTYDE GÖRÜNMEYEN VARLIK MURATA MUSALLATOLMUŞ. SEN KORU YAREBBiM!
--spoiler--

tahtaya çivi çakılarak oynanan futbol oyunu

abimle birlikte oynayabildiğimiz nadir oyunlardan biridir.
ancak çivi sayısını kafamıza göre burada burada çak babaaa buraya daaaaa diye illet bir şekilde belirlediğimizden para sıkışıp kalırdı bazen. sonra bunların daha janjanlarından plastik çek-bıraklısı olanlarından çıkmıştı da "ohaaa olum teknoljinin gelebileceği en ileri nokta bu bence" deyu birbirimize bakakalmıştık.

geçmiş zaman olur ki be sözlük be.

incir reçeli

beğenmediğin insanların beğendiği noktaları da tam olarak anlayamadığım film.
bir olmamışlık olduramamışlık var filmde. bu adam ne ara bu kadar sıkı aşık oluyor bu kadına, ha keza kadın löp diye adamın evine gidip sonra da "sana balık yaptım ha bu arada ben hayatının aşkıyım ve de aids'im bu arada akşama komşu kadının pişirdiği çörekler bık bık bık..."

en absürd sahne kızın babası olduğunu kamera adAmcağızın yüzünü ilk gösterdiği an anladığım adama esas oğlanın saldırdığı andı. ulan adam zaten 2.80 yatıyor yatakta ölümle pençeleşiyo bi sen misin acı çeken hırt!

bilmiyorum sözlük sevemedim ben filmi der, sinema severlere selam ederim.