bugün

entry'ler (192)

yazarların sıçtığı en pis yerler

alt.

evet altınıza sıçarsanız çok pis olur.

gecenin tahrik edici sözü

dişi kişi: ben ilerde 600 tl vercem doğalgaz faturasına. yakıcam ısınıcam.
er kişi: olur bi tanem. ne kadar sıcak, o kadar az kıyafet.

dünyanın en uzun genital bölge kılı

erkeğinin dilinin katedeceği yol uzundur.

telefonu hızlı şarj etme yöntemleri

friction*

helal sexshop da satılacak muhtemel ürünler

zina yapınca renk değiştiren kondom.

eski entry lerini inceleyip eski kendisinden

"utanan yazar" diye devam edecekti de 50 karakter sınırı.

dün öyle aklıma geldi gireyim dedim ozgun etkilesime*; lan ben ne yavşak ne karaktersiz ne kadar basit bir adammışım. entry lerde ne bir şahsiyet, ne bir karakter, ne bir anafikir, ne bir tema...

şunu anladım insan 4 senede ne kadar değişyormuş arkadaş.

bunu görüp de böyle düşünen bi ben miyim acep.

Tanım: ben bunları ne ara nasıl yazdım lan bu ben miyim yoksa başkası mıymış diye düşünen yazardır.

yazar kasa pos

ithalat maliyeti 20 tl cik olan (evet mna koyum 20 tl) ama piyasada bilmem hangi ebenin şeftalisi fiyatına satılacak ne skme yaradığı belirsiz üründür.

lafı dolandırmaya gerek yok. birilerini zengin etme projesidir işte.
*

hayatı özet geçen atasözleri

özet geç piç. (inci atasözü)

ölüyü fazla yıkama ya osurur ya sıçar

ironidir. adli tıp stajında göreceğim ölü adam nasıl osurup sıçıyor.

türk eğitim vakfı

çok değil bundan sadece birkaç ay önce bilmem kaç aydır kemer sıkarak sadece devletin kredisiyle idare etmeye çalıştığım bir dönemde -zaten babadan hiçbir yardım almıyorum malum işsizlik- elimden tutmuş olan vakıf. sanırım bu yaptıklarının karşılığını ödeyemem. inşallah nice gençler daha bu özel vakfın üyesi olma ayrıcalığına erişir.
teşekkürler tev.

yaşam sevinci veren yiyecekler

(bkz: muz) (bkz: çilek) (bkz: antep fıstığı) (bkz: karpuz- peynir- çay üçlüsü)

mısırda bulunan 17 gizli piramit

işin ilginç tarafı, bu üstün teknoloji ürünü uyduların yerin dibindeki piramitleri nasıl görüntülediğidir. yani aslında hepimizin evde ne yaptığı tamamen ortada. ve yine yani... ohooo... hepimizin bissürü kasedi var lan...

budd chiari sendromu

karaciğer toplardamarının ve alt ana toplardamarın karaciğerin üst tarafındaki segmentinin tıkanmasıyla oluşan bir hastalıktır. bu hastaların klinikteki muayenesinde:

-ascites([http://en.wikipedia.org/wiki/Ascites])
-karaciğer- dalak büyümesi
-karın veya sırtta toplardamar belirginleşmeleri
-diz, bacak ve ayaklarda ödem
-sarılık gibi bulgulara rastlanır.

100000 de 1 görülür, kadınlarda erkeklere oranla iki kat fazladır. doğum kontrol hapı kullanan kadınlarda risk artmaktadır.(doğum kontrol hapları aslında çok fazla yan etkiye sahip tehlikeli ilaçlardır, mutlaka bilinçli kullanılmalıdır.)
tedavisi hastalığın şiddetine, bu hastalığa eşlik eden siroz vs. gibi hastalıklara bağlı olarak değişebilmektedir. tedavi sonrası 5 yıllık sağkalım %70-90 bandında değişmektedir.

depremi hissedince allahım sen koru diyen ateist

(bkz: bluevelve)

19 mayıs 2011 simav depremi

terasa fırlamama neden olmuştur.

deprem mi oldu ne

bursa dan bildiriyor. evet.

sadece çıkmış soru çözerek tıp fakültesini kazanma

sadece çıkmış soru çalışarak tıp fakültesini kazanamayabilirsiniz ama sadece çıkmış soru çalışarak tıp fakültesini bitirebilirsiniz.

valla lan!

tinnitus

aşırı aspirin kullanımında (overdose) ilk ortaya çıkan yan etkidir ve pek hayra alamet değildir.

en güzel hela yazıları

yazı yazma diyorsun
sen neden yazıyorsun
karakolda olup biteni
sen nerden biliyorsun.

silinen başlık 11233341

(#11765207)

akp nin en eleştirilemiyecek yeri sağlıktır.

ifadesi beni bitirmiştir. sağlık sisteminin ne halde olduğundan bihaber yazardır kendisi.