bugün

sözlük ahalisinin hep bir ağızdan şahsıma hassiktir çekmesine sebebiyet verebilecek bir durum olmasına istinaden türkiye'nin 1940 lı yıllara kadar bu şekilde bir kaç iktidara sahip oldugunu söyleyebilirim.

akp, iç ve dış politikada bu ülkenin sıfır çekmesine sebebiyet vermesi sebebi ile bu onura erişemeyecek kadar vasattır.
akp tarafından mamalanan kişinin zırvalaması..
ampul patlamasında çıkan ses.
vermiş veriştirmiş! en iyi iktidar akp dir.(bkz: kanla alınan toprakların parayla satılması)
bir iktidarsızın sözü olsa gerek.
(bkz: yersen)
Türkiyenin önceki dönemlerini hiçe sayıp güzelim akp dönemini kötüleyen kişilerin kabullenemediği durumdur.
(bkz: Gidin ekmek sırası bekleyin)
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
(bkz: yok artık hamuna noyimm)
(bkz: arap sen içme b*kunu çıkarıyosun)
asla inanılamayacak beyanatlar.
(bkz: gül gül öldüm)*
(bkz: benim amcam hamile)
tabikide gelmiş geçmiş en iyi iktidar akepedir. 8 yıldır ara vermeden halkı s*kip duruyorlar. bundan büyük iktidarlılık mı var.
Gelmiş geçmiş en iyi iktidar akepe değildir.Gelmiş geçmiş en salak halk bu 8 yıl iktidar döneminde oy verendir.
evet bununla birlikte gelmiş geçmiş en iyi liderde adolf hitlerdir değil mi ?
(bkz: hanim kos isin kilicimi getir)
papucum hakkında 19 yorum mu yapılmış?" şeklinde cevap verilesi hal, durum , vaziyettir.
gelmiş geçmiş en iyi ticaret yapan iktidar akp dir.
(bkz: gemicik)
(bkz: unakıtan sıvı yumurta)
ve daha yazıpta elimi yoramayacağım şirketler grubu.

aslında şu an için en bölücü iktidar bile diyebilirim
(bkz: anayasa değişikliği)
iyilik göreceli olduğu için tartışmalı düşüncedir. neye göre ve kime göre olduğuna göre değişir. örneğin bana göre değildir.
ülkeyi bölme, yandaşlarına peşkeş çekme, kamu kurumlarını satma, atatürkü unutturma, cumhuriyetin değerlerinden nefret etme anlamında düşünüldüğüde yanlış olmayan durum.
türkiye cumhuriyeti döneminde en iyi hükümetin akp hükümeti olduğuna savunan önerme.
başlığı açan da inanmamıştır zaten.
(bkz: o da bizden galiba)
bu sözlük yazarları da çok şakacı canım.
türkiye akp hükümetine kadar zırvalayan çok iktidar gördü. bu yüzden akp kötünün iyisi fark yaratıyor.
(bkz: yalan dolu sözler)
ancak bir beyinsiz ya da akp'den para kazanan yardakçının kurabileceği bir cümledir.

ak parti'nin icraatleri için;

(#19509580)