bugün

kemal sunalın korkusuz korkak adlı filmindeki kiralık katilin adıdır.irtibatlarını sansar selim sağlamıştır.
benim adım kerim hepinizi severim repliğiyle o anda bizi yarmış ve silinmemek üzere hafızamızda yerini almıştır.

öldürmekle yükümlü olduğu bombacı mülayim zatüree olmasın diye evine alıp bakacak, tatlı tatlı nasihat edecek kadar da meslek ahlakı sahibi bir kiralık katildir.
gerzek hamdi'ye okkalı bir tokat vurarak onun surlardan aşağıya uçmasına neden olan kiralık katil.ayrıca,kendisine "bi ninni söyle de uyuyayım" diyen kemal sunal'a "merak etme yakında tamamiyle uyuyacaksın" şeklinde hem tüyler ürpertici hem de komik bir cevap veren insan evladıdır.
hikmet taşdemir canlandırmıştı zamanında. daha birçok filmde görürüz kendisini.
korkusuz korkak'ın unutulmaz katili. zannımca tüm türk sinemasının en psikopatı.
babasını bile temizlemiş adamdır.
korkusuz korkak filminde, prensip sahibi kiralık katildir.
öyle ki müşterisi hastalandığında ona ''fazla dışarı çıkma, terli terli su içme, ilaçlarını ihmal etme'' gibi uyarılarda bulunmuştur.
inci sözlük'ü hackleyen zat ı muhterem'in mahlası.

kerim bey, onlar adına ben özür dilerim, lütfen yapmayınız.

http://www.videofragmaniz...epinizi-severim-izle.html
3 4 posta geçirdi inciye. bi siktir git gaddar kerim!
kerim; başına ekler getirilerek türkçede nahoş tamlamalar üretilebilir.
benim adım kerim, hepinizi severim diyerek beni benden almıştır. adam daha ne desin açık açık söylemiş.
şuanda inci sözlüğü seven korsan.
--spoiler--
http://www.incicaps.com/dfgasdf.jpg
--spoiler--

asdfjsdklfsklfasiklsdşasdklsdş
Başlıkların adını değiştiren, bilişimde memur olduğu iddia edilen kişi.
dünyanın en merhametli kiralık katili.

--spoiler--
- benimde bir kalbim var. Hasta ve savunmasız birini öldüremem. Yediklerine dikkat et, trafiğe çıkma, fazla kilo al.
--spoiler--
adamın dibidir.
natuk baytan'ın yarattığı efsane karakter.

görsel
mardinlidir.
zamanında inciyi hacklemiş kişi.
başka elemanlar tarafından öldürülmek üzere olan mülayim'in "beni öldürürseniz kerim size darılır" muhabbeti çekerek oyalama taktiği yaptığı sırada "darılırım ya!" diye ortama dalmasıyla karizmasına karizma katmış kiralık katil tiplemesi.

(bkz: korkusuz korkak)
kiralık katil camiasının babasına bile iş konulduğunda öldüren hayırlı evlat modundaki karakterlerinden biriydi. Öldürmekle yükümlü olduğu Bombacı Mülayim'i grip olduğunda zatürreye çevirmesin diye evine alabilecek kadar anne şefkatine sahip olan karizmatik katil Gaddar Kerim, müşterisini ecele bile bırakamayacak kadar işine saygılıydı. saygıyla selamlıyoruz!
(bkz: darılırım ya)
fenasi kerim'in en gücük kardeşidir.
Benim adım kerim hepinizi severim.ayrica PTT memuruymus.
ptt memurudur.
adam gibi adamdır.