bugün

bütün bilgileri aşağıdadır.

bu yazdığı yazı : https://hizliresim.com/nWL7QR

https://i.hizliresim.com/dGk51n.jpg bu da tipini siktiğimin çocuğunun fotoğrafı

odtü - eğitim fakültesi öğrencisi 1 veya 2. sınıf öğrencisi

instagram hesabı: efe_dnmc

tekerlekli sandalyeye mahkum edecekler seni. odtü de allah yokmuş, faşistlik yokmuş, senin gibi vatan hainlerine her zaman faşistlik var, her zamanda var olacak.
Bu nasıl tip la yumruk atsan yarısı boşa gider.
doğru söylemiş öğrencidir..

faşistsiniz ve hemen faşistliğinizi göstermişsiniz..
fırat yaşasaydı gözlerinin içine bakmaya cesaret edemeyecek adamlar kalkıp laf söylüyorlar ya deli oluyorum. bunların bir değişik versiyonları da Atatürk e aynı şeyi yapıyorlar. ama unuttukları bir şey var ikisinin de ardında bıraktığı milyonlar var. elbet hesap sorulur, güzel günler yakındır.. sonra cezanız kesildiğinde vay efendim siz barbarsınız faşistsiniz diyecekseniz oynamayalım.
ODTÜ'de ülkü ocaklılar yok ama alperen ocaklılar var. Onlar da bir güzel analarını sikiyorlar bu tip tipini siktiğimin komunistlerini. Siyasal islamcılar kaçar tırsar geri vites yapar ama Alperenler alayınıza yeter lan.
tipini gondiklediğimi tez zamanda ziyaret ederler. tasa etmesin. bu sperm ziyanı yavşağa atılacak yumruğa yazık yarısı boşa gider amk. çocuğuna.
Kendisine etmiştir. Unutmayın insan yediğini ikram eder.
ben arkadaşı yakinen tanıyorum. kendisi süzme orospu çocuğu olup, anası bunu doğurmamış sıçmıştır. dolayısı ile yazdıklarında bir mana aramak gereksizdir zira bu gencin beyni tam olarak çalışmamaktadır.
Ne boş insanlarsınız amk.
koskoca ankara odtü'de allah yoksa efendim bu tipin deyişiyle faşizm yoksa ankara'nın geri kalanında var. ışınlanmayı çözemediyse kapıdan çıktığında denk gelir başka bir fırat a ama böyle piçler dışarda korktuğu adama abi çeker. birbirinizi daha rahat pompalamak için tuvalette cinsiyet ayağı yapıyordunuz ne ara hangi yüreği yediniz de kurtlara havlamaya başladınız.

ha ali ismail için berkin için tacizler için filan diye benzetmeler söz konusu olmuş. brnim çevremde en yakınlarım dahil bir kadına şiddet uygulayamaz laf atamaz taciz edemez. çünkü hadlerini bizzat bildiririm. bir şeye duyarlı olmanız başka bir konuda duyarsız olacağımız anlamına gelmez. ama siyasi olarak bu bizden o zaman doğru bu benim tersim bu kesin haksız dediğimiz noktada biz zaten bitmişiz demektir.

sağ sol lafı yapanlar görüyorum yok sağcılar şöyle böyle diyenler benim tek başına kahvede oturan babamı 15 solcu araya alıp en son kafasına vurup öldürelim dediklerinde araya giren kahveci sayesinde kurtulduktan sonra gelip sağcıların korkaklığından solcuların ululuğundan bahsetmeye kalkanın burdan oturduğu yere kadar yollarım kobrayı. bu olanlara rağmen ben deniz gezmiş e che ye saygı duyuyor ve kimi çevrem tarafından faşist bile deniyorken insan gibi yaşayan yaşasın milletime devletime zarar vermeye çalışmıyorsa ses etmeyeyim diyorsam bence yatın kalkın dua edin. türk'ün nefreti kötü huyudur. illa bulur yatak odalarınıza kadar da girer.

Ha bir de akp arkacılığı ile Bahçeli'nin basiretsizliği üstünden prim kasmaya çalışanlar var. Size götümle bile gülmüyorum beyni olmayana gülmek bile gereksiz hareket. Bahçeli'yi bizden daha iyi daha fazla kimse eleştiremez.
fırat gitti gideli, karşısında dizlerinin bağını zaptedemenden duramayacak tiplerin, langır lingir konuşması çok acı. fırat ki, ege üniversitesinde sağcı ülkücüler ile, solcu add'lileri aynı amaç uğruna kardeşçe kol kola sokabilmiş bir adamdır.

şimdi bu densiz gevşek, ülkücülere laf çakıyor aklınca.

odtülü ya,

çok zeki ya,

daha vatansever ve aydın ya hani...

kendi üniversitemdeki olaydan örnek vereceğim. tvlere ve gazeteye çıkmadı. belki yerel tvlerde gösterilmiş olabilir.
sivas cumhuriyet üniversitesi. 2015. hatırlayanlar olacaktır, ankara üniversitesinde bir bayrak indirme olayı yaşanmıştı, o sıralar. cumhuriyet üniversitesindeki bölücü ibneler toplanıp edebiyat fakültesi girişindeki türk bayrağına halel getirmeye kalkışmışlar, o esnada orada bulunan birkaç ülkücü öğrenci bunlara mani olmuştur ve olayların fitili burada ateşlenmiştir. edebiyat fakültesinde bu işi yapamayacaklarını anlayan pkklı ibneler, ülkücülerin yoğunlukta olduğu bir diğer fakülte olan olan iibf gelerek, buradaki bayrağı da indirmeye niyetlenmişlerdir ancak öncesinde haberdar edildikleri için ülkücü öğrenciler bayrak direğinin çevresini ve fakültenin girişini doldurmuşlardır. fakülte karşısındaki çardaklarda ise bölücü pezevenkler ve bu iki grubun arasında polis. bölücü yavşaklar, çardaklarda ellerine geçen taşları ülkücülerin üzerine atmaktalar. buna karşılık ülkücüler ise bu ibnelerin üzerine yürümeye niyetleniyorlar ancak polis müsaade etmediği için devam etmiyorlar. o gün ülkücüler, polisin gözü önünde o yavşaklardan taş yedi, hakaret yedi ancak bayrağı indirmelerine müsaade ettirmedi.

peki o ülkücülerin yanında başka hangi grup vardı ?
ağzından çıkacak tek söze bakan reisçiler ? biz o gün okulda değildik yea. cumhuriyetçiler, solcular ? fakülte kantininin arka bahçesine kaçıp sigaraya sarılmışlar, sloganları duymadık diyebilmek için yüksek sesle konuşup kahkahalar attılar. yoktu arkadaş. başka kimse yoktu. o sözde vatanseverler, modernler, sözde medeniler ve diğer gevşeklerden hiç kimse yoktu. hoş, zaten biz de onları düşünmedik bile. o koca koca taşlar üzerimize gelirken, kollarımız, sırtımız bereler içerisinde kalırken, yalnızca bayrağın gölgesine sığındık. belki bizim canımız acıdı fakat o bayrağa halel gelmedi. o şerefsiz köpeklerin kirli elleri değmedi bayrağa.

bu cumhuriyet üniversitesinde yaşandı. ankara üniversitesinde de yine en önde ülkücüler vardı. ege üniversitesinde de ülkücüler vardı. türkiye'nin her üniversitesinde,her sokağında, her köşesinde ne zaman bu bayrağa el uzatmaya kalkan bir yavşak olursa, onların karşısında daima en önde bir ülkücü oldu. mevzu icraate geldiği zaman değme vatanseverlerin daima bir işleri(!) çıkar. ve güzel kardeşim fırat, bu yolda canını vermiştir.

şimdi bu tipsiz, bu çapsız, eğer bizlerden, ülkücülerden rahatsız oluyorsa, bizim tepemize taş atan güruhtan bir farkı yoktur. yeri gelsin, onun da başını bize attıkları taşlarla ezeriz. eğer ki gerçekten derdi memleket ise, bayrak ise, o halde aklını başına devşirmelidir.
laf atan arkadaşı kale dahi almayacağım ben solculara da saygı duyarım dediğim halde hala laf yetiştirmeye çalışan hdpkk iş birlikçilerine de sadece uygun hareketler vardır buradan olmaz. şimdi buna neyi nasıl anlatacaksın kafa mermer kıvrım dahi yok. ben kendisine sağcı milliyetçi diyip de insanları öldürmüş olanları savunan bir cümle kurmuş muyum? tamamen bir görüşü toplu olarak yaftalamaya çalışanlara gerekli bilgiyi verdim. yalancı ne zaman oldu nerede oldu demek hala yapılan yanlış için mazeret aramaya benzer. 15 it bir araya gelince bir kurda havlar da kurt tek başına uluyunca sesten korkup kaçan itlerle dolu buralar. merak etme sonra o basılan kahvede o linççilerden kimse kalmadı. şimdi sana 3 dayımın içinde olduğu araba kurşunlandı desem yine götünden bahane üretmeye çalışacaksın ama ben yapılan katliamların sağcıyım deyip de sokak arasında kıstırılıp öldürülmüş solculara da üzülmeye devam edeceğim. sağ sol olayından her daim kazançlı çıkmış dinci tayfaya her daim karşı olacağım. sinek küçük mide bulandırıyor tabii ama seninki kadar küçük beyne sahip olmadığımdan tek bir siyasi görüşteki tüm insanları yaftalamayacağım. hdpkk olayı için hani yaftalamıyordun dersen ekstra bir cümleye ihtiyaç duymuyorum pkk için söylediklerine bakman senin için yeterli olacaktır.

Ha yalancı şerefsiz filan diye hakaretler etmişsin ben sana bir adana işi en yukardan en aşağı söversem oturup ağlarsın belki diyeceğim ama insan da ar namus yoksa küfür de dokunmaz. Değil küfür suratına tükürsen bugün hava yağışlı dersin. Yazık. insan olmak her insana bahşedilmiş bir özellik değil.
Ölmeyi bayılmak Sandığı aşikar.
Ufak çaplı bir linçi haketmiş eleman. Hakkından gelirler rahat olun.
Ne mutlu türküm diyene. benim genimin ne olduğu önemli değildir. sırrı da türk olduğunu iddia ediyor ona kalacak olursan. ben sana kendine sağcı diyenlerin yaptığı yanlışlar olduğunu bunu savunmadığımı söylüyorum. adanada sadece fellahlar yoktur. kaldı ki fellah olan dostlarım da var alayı da adamdır. dönek oçlarına benzemezler. sağ sol zamanı dayımların arabasını kurşunlayanlar şimdi selam gönderiyorlar. sen şimdi kendi sinirinle kendini bitir arkadaşım. ben bahçelici değilim diyorum hala bahçeli üzerinden vurmaya çalışıyorsun ben sana sağcıyım diyenlerin yaptıklarını savunmuyorum diyorum sen diyorsun ki çatlının katliamları. sana neyi nasıl anlatayım ki?

yallah arabistana diyorsan bu savunduklarınla gidecek yerin de yok senin. * ayrıca kendisine türk diyen birine arabistan ne alaka? kaç yaşında bebelerle muhattap ediyor bu sözlük bizi lan. adanadan adam çıkmaz demişsin de senin yeğenler adanalılarsa demek adanadan ya gelin ya damat almışsınız.

sen çok gerildin kardeş al da biraz rahatla. sen ancak bundan anlarsın. biraz yeşillik iyi gelir.

https://i.ytimg.com/vi/3-LQG2os0hc/maxresdefault.jpg
Tatlı su solcusudur kesin, karı kız ayağı için solcu olan piçlerden.

Sahi devrim yapamadılar dimi onlar daha? asdaf
hepinizi fırat çakıroğlu gibi yapacağız başlığında 3 entry varken gündem olmuş olaydır. Yanlışsa alın size yanlış. Aklınız neredeydi? Fıratla ilgili en fazla konuşulması gereken şeylerden biriydi bu. Neden gündem olmadı söyleyeyim mi?

Çünkü birileri açık milliyetçi eleştiriyle sol eleştirel tavrı ayırmak istemiyor. Çünkü birileri solu pkk'ya veya diğer leş örgütlere mal etmek istiyor. Çünkü birileri solu kürt kankacılığı sanıyor.

Bu mesele dururken gidip birkaç sikik reina hümanistine taktınız sol diye. Gidip lümpen liberallere, kürt kankacılarına taktınız. """Cümle apaçık bir pkk destekçisinden çıktığı için bunu kolayca sola yediremeyeceğinizden üzerinde durmadınız.""" Çünkü derdiniz fırat değil sol düşmanlığı. Öyle bir tane sosyal medya sikiğine saldırmakla olmuyor o işler. Yanlış burada bak al sana yanlış. Adam kampüsün orta yerinde tükürük saça saça hepinizi fırat çakıroğlu gibi yapacağız demiş. Nerede kendine türkçü diyen arkadaşlarım? Sizin düşmanınız bunlardır. Yerse.
Siz böyle ölülerinizi yarıştırdıkça daha çok başı belaya girecek bu ülkenin.

Ulan işgale uğrasak en az 5e ayrılır bu ülke birbiriyle savaşır. O hale geldik anasını satayım. Yok berkin elvan şehitmiş yok fırat şehitmiş. Birader birbirini yiyen bir toplum nasıl ölülerine şehit diyebiliyor? Adam olun insan olun lan bi. Kendinize gelin artık siktiniz attınız memleketi. Herifin biri aynı okulda okuduğu biri e leş diyebiliyorsa kusura bakmayın da sikeyim böyle memleketi. Gerçekten insan olan can düşmanına bile saygı duyar. Yeter artık nefretiniz pisliğiniz.
Tipik sosyalist orospu evladı hareketi.

Yalnız bu ülke mumsöndü yavrularina mezar olur/olmuştur her zaman bize değil.

Bilin isteriz.
yazılanlar daha önce herhangi bir ülkücü hareket toplantısına katılmamış beni bile sinirlendirmiştir, burada yazılanlar asıl faşizmin sol gibi görünen cenahta ne kadar yüksek olduğunu gösterir. başkasının ölüsüne dahil tahammülü olmayan döl israfları daha sonra hümanizmden, adaletten, özgürlükten bahsedip ahkam keserler.devrim diyen ağzınızı bir temizleyin, önce insan olun.
ODTÜ'de okuyup güzel bilim yuvasını orospu çocuğu yuvasına dönüştüren herkesin okuldan atılması gerekmektedir.

kampüste terörist istemiyoruz!
bi de zekadan dem vurmus kimil zararlisi. sorsan ne okuyosun diye (ki onceki entrylerde soylenmis) verdigi cevap sike surulmez. bir adet kansiz serefsizdir.
Suratına tükürsem tükürüğüm falso alır. Bir adet mal öğrencidir.
Kansız,
Şerefsiz,
Yüreksiz,
Ve daha birçok anlama gelen varlık.
ODTÜ'de okuyan bu öğrenci sizce vatana, millete hayırlı bir evlat olacak mı? Üniversiteler de pkk sempatizanlığı yapan bu sözde öğrencileri rektör veya dekan neden görmezden gelir? işin içerisine vatan sevdalısı öğrenciler girince suçlu yine bu vatanı seven öğrencilere olur!

Ayrıca üniversite okuyan bu it nasıl bir insanın ölümünü zevkle anlatır?