bugün

fırat çakıroğlu na hakaret eden odtü öğrencisi

laf atan arkadaşı kale dahi almayacağım ben solculara da saygı duyarım dediğim halde hala laf yetiştirmeye çalışan hdpkk iş birlikçilerine de sadece uygun hareketler vardır buradan olmaz. şimdi buna neyi nasıl anlatacaksın kafa mermer kıvrım dahi yok. ben kendisine sağcı milliyetçi diyip de insanları öldürmüş olanları savunan bir cümle kurmuş muyum? tamamen bir görüşü toplu olarak yaftalamaya çalışanlara gerekli bilgiyi verdim. yalancı ne zaman oldu nerede oldu demek hala yapılan yanlış için mazeret aramaya benzer. 15 it bir araya gelince bir kurda havlar da kurt tek başına uluyunca sesten korkup kaçan itlerle dolu buralar. merak etme sonra o basılan kahvede o linççilerden kimse kalmadı. şimdi sana 3 dayımın içinde olduğu araba kurşunlandı desem yine götünden bahane üretmeye çalışacaksın ama ben yapılan katliamların sağcıyım deyip de sokak arasında kıstırılıp öldürülmüş solculara da üzülmeye devam edeceğim. sağ sol olayından her daim kazançlı çıkmış dinci tayfaya her daim karşı olacağım. sinek küçük mide bulandırıyor tabii ama seninki kadar küçük beyne sahip olmadığımdan tek bir siyasi görüşteki tüm insanları yaftalamayacağım. hdpkk olayı için hani yaftalamıyordun dersen ekstra bir cümleye ihtiyaç duymuyorum pkk için söylediklerine bakman senin için yeterli olacaktır.

Ha yalancı şerefsiz filan diye hakaretler etmişsin ben sana bir adana işi en yukardan en aşağı söversem oturup ağlarsın belki diyeceğim ama insan da ar namus yoksa küfür de dokunmaz. Değil küfür suratına tükürsen bugün hava yağışlı dersin. Yazık. insan olmak her insana bahşedilmiş bir özellik değil.