bugün

cartoon network de yayınlanan güzel bir çizgi dizi.
cartoon network'ün açık ara en eğlenceli ve en absürd çizgi dizisi.
uyumadığım geceleri sabaha bağlamamı sağlayan şu sıralar tnt'de 6-9 arası yayınlanan çizgi dizilerin en güzeli.*
diğerleri için;
(bkz: ben 10)
(bkz: johnny bravo)
(bkz: powerpuff girls)
(bkz: camp lazlo)
(bkz: dexter s laboratory)
Cartoon Network' te yayınlanan en güzel çizgi film.
Önceden küçük çocukların hayal ederek yarattığı hayal ürünü arkadaşlar , çocuklar büyüyünce evsiz kalır. Bayan Foster onlara evini açar. Bir evde yaşayan binlerce hayali dostun hikayesini anlatan bir çizgi film.
En ilginç karakterler : Bloo , Coco ve Düşes.
mavi bi battaneyi olan bloo ile kendimi özdeşleştirdiğim çizgifilm.
bu kadar absürd hayali dostu bir araya getirebilecek hayali kuran kişiyi tebrik etmek lazım. konu güzel, işleyiş güzel, kahramanları söylemeye gerek yok zaten eglenmek için birebir.
(bkz: Foster s Home For Imaginary Friends)
arayıp arayıp bir türlü bölümlerini bulamadıgım dexter's laboratory nin sanat yönetmenliğini yapmış ve powerpuff girlsün de yaratıcısı olan craig mccracken animasyonudur.

annesinin artık battaniyesiyle yaşama yaşının geçtigini düşündüğü mac'ten battaniyesini alması * ile mac ondan ayrılmak zorunda kalıyor. fakat mekanın sahibiyle anlaşma yapan mac, eger her gün gidip bloo yu görürse evlatlık verilmesini önleyecektir. her gün mekana gelen mac ve arkadaşlarının başından geçen öyküleri anlatır kendisi. *
johnny bravo ve samurai jack ile beraber Cartoon Network'un en eğlenceli abuk subuk çizgi filmidir.
sırf bloo için izlenebilecek çizgi film. evet sadece bloo için izliyorum.
gelmiş geçmiş en iyi çizgi filmlerden biri. kesinlikle izlenmeli.
özellikle peynir eşsiz bir karakter.

--spoiler--
- peynir eve giiiiiiiiit!
- tamam
--spoiler--
bir tavsiye ile en kısa sürede izleyeceğim çizgi filmdir.
(bkz: at dediler attım)
Bloo insan olsa kesinlikle the big bang theory'den sheldon* olurdu önermesini akla getiren sevimli çizgi dizi.

"2004'te dört kere ve 2005'te beşten fazla Annie Ödülleri'ne aday gösterildi ve yılın en iyi Orjinal Televizyon Serisi Müziği (James L. Venable ve Jennifer Kes Remington, "Duchess of Wails" şarkısı için) ve Animasyon Tv serisi Üretim Planı .(McCracken ile Mike Moon, Dunnet and Martin Ansolabehere Noel bölümü "A Lost Claus" için) dallarında iki ödül kazandı. 2006'da beş dalda aday gösterildi, "En iyi Animasyon Televizyon Ürünü", "En iyi Orjinal TV Serisi" (Venable ve Remington "One False Movie" Türkçe: "Bir Yalan Film") ve "Animasyon Tv serisi Üretim Planı" dallarında üç ödül kazandı 2007 yılında sadece Venable ve Remington, The Bloo Superdude and the Magic Potato of Power" bölümüne yaptıkları müzik ile ödüllere aday gösterildi."
absürd ve komik cartoon network çizgi filmlerinden. sırf bloo'nun dublajı için bile izlenesi.
tnt de yayınlanan güzel bir çizgi film. şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: ailecek severek izliyoruz)
tesadüfen zaplarken denk geldiğim anda çocuğun * "ben bir topum" demesiyle yarılmama sebep olan çizgi film.
Belirli yaşın altındakileri şizofreni yapabilecek zihni sinir çizgifilm.Oscarlık hayali dostlar, pigme bir nine ve sebastian tadında uşak bir tavşanla çıldırasıya geceler...tanıtımı böyle yapılsa olurmuş
türkçeye 'foster'ın hayali dostlar mekanı' olarak çevrilmiş cartoon network çizgi filmi. pazar sabahları tnt'de izlenebilir ayrıca. karakterlerine ayrı ayrı hayranımdır. mac, bloo, eduardo, wilt ve coco. ama ben en çok ne söylediği anlaşılmayan deli bir tavuk olan coco karakterini seviyorum. ayrıca bloo karakteri tıpkı daffy duck gibi insanoğlunun bütün şerefsiz özelliklerini taşımaktadır resmen. 7. bölümü olan 'store wars' ile gülmekten yerlere yatırır bu çizgi dizi. 14. bölümü 'the big leblooski' de son derece komiktir.
on numara bir çizgi film gelişkin bir mizah anlayışı var ve seslendirmeler mükemmel.

(bkz: adamım bloo)
şu sıralar gitmek istediğim tek mekan. öznel oldu ama gerçek önerme.
şu yaşıma geldim izlemekten hoşlandığım nadir çizgi filmlerdendir. şimdi hemen izlemek istiyorum internetten bakıyorum ancak kaliteleri hep çok düşük olduğu için izleyemiyorum.
keşke benimde bloo gibi bir mavi battaniyem olsa benle konuşsa ne güzel olur.
yumurcak tv ve trt çocuk gibi kanalların yayınlayacağı çizgi filmler için örnek alması gereken bir yapımdır.
kardeşim sayesinde tanıdığım çizgi film yeni nesil çizgi filmler arasında iyi bir çizgi film olsa da nerde bizim eski çizgi filmler diyorum pokemon, şirinler vs.
59 bölümü türkiye'ye gelmiştir. orijinali 79 bölümdür.