bugün

cartoon network'te yayınlanan eğlenceli, müthiş bir çizgi film.

hafta içleri mühim bi işim yoksa izlemek için saat 5'e kadar dışarı çıkmama nedenim.

şimdilik hafta içi 11.30 ve 16.30 saatlerinde yayınlanıyor.
sünger bob tarzında, yer yer ince esprilerle dolu güzel çizgi film.
kesinlikle sünger bob'la karşılaştırılamayacak çizgi dizi. ayrıca çok sıkıcı sponge bob kadar komik değil.**
oldukça eğlenceli, güldüren çizgi film. özellikle kulak jack in gülüşü, insanı pek güldürür. izlenilmelidir.

görsel
görsel
cartoon network reklamlarına dayanma sebebi, dünyanın en eğlenceli çizgi filmi(çizgi filme özgü koro sesiyle)..
sünger bob ile kıyaslanamayacak kadar güzel çizgi film.
2011 de bilimum oyuncakları, çantaları, anahtarlıkları vb. çıkması kuvvetle muhtemel çizgi film karakteri. Yatırım yapan ve üretim hakkını alan için tatminkar bir kar vaadine sahip.
nesquik içerken izlenmelidir. o zaman aldığınız haz iki katına çıkıyor *
şu yaşımda bayılarak izlediğim cartoon network çizgi filmidir. flapjack çok sevimli bir çocuk olup hikayesi de çok şekerdir. mavi mavi gözleri küçücük iki dişiyle en sevimli çizgi film kahramanı ilan edilmiştir tarafımca.*
yaz tatilimi eğlenceli hale getiren ve favorim haline gelen çok eğlenceli, çok güldürüklü çizgifilm. kaptan yosun-kulak jack ilişkisi bloo-mac ilişkisi gibi. kaptan yosun flap jack i kullanıyor fakat kulak jack çok temiz kalpli ve saf bir çocuk olduğu için bunu anlayamıyor. en çok takıldıkları yer naneli lerinin işlettiği tatlı fıçı. bubbie adlı bir balinan ağzında yaşıyorlar ve beslenmelerini şeker ile sağlıyorlar. en büyük hayalleri şeker adasına gidip doyasıya şeker yemek. lakin şu ana kadar tüm denemeleri başarısız oldu. bubbie flapjacki kendi evladı gibi görür onu korur ve çok sever. kulak jack, kaptan yosun ve bubbie çok maceralı ve eğlenceli bir hayat geçirirler.
ileride oyuncaklarını, defterlerini görebileceğimiz ikinci bir süngerbob kareşort.

hatta ondan daha güzel.
deniziyle içimi açan, o nasıl çizimdir ya.. ne $irin gibi haykırı$larla izlediğim çizgifilmdir.. annemse ilk gördüğü an çocuk bile izlemez bu çizgifilmi demi$ti.. bende heyecanla ben çok seviyorum ama demi$tim.. annemin gözünde komik duruma dü$semde değecek cizgifilmdir..
Küçücük denizci şapkası ,alnından bir tutam sarı saç sarkan , gülünce iyice çıkan tek dişiyle şekersonik bi karakter.
Türkçesi Kulak Jack'tir.
Yüzünden her yerinden hayat , canlılık ,enerji , yaşam sevinci çocukluk ve yaramazlık fışkırandır.
O bir kartonnetvörk karakteri!
(bkz: Isırasım geliyo lan)
flapjack esasında küçük börek anlamına gelmektedir, düblajda kulak jack olarak çevirilmiştir. şeker varili'nin sahibi barmen (naneli larry) oldukça komiktir. karısı şekerden yapılmadır. flapjack bubbie (balina) tarafından büyütülmüştür balina ona annelik yapmaktadır. kaptan yosun ise çocuk ruhlu bir maceraperesttir, flapjack in aklını maceracılık ile çelmiştir. kaptan yosun, şeker kadın'a aşıktır.
şirinliğiyle içtenliğiyle ve saflığıyla kendine bağlayan çizgifilm karakteri kulak çek... hayranıyım.
cantoon network'ün en güzel çizgi dizilerinden biridir. flapjack arkadaşı kaptan yosun'la beraber bir balinanın içinde yaşar ve her bölümünde maceradan maceraya koşarlar. bir çizgi film için konuların tuhaf olduğu söylenebilir. çizimleri son derece başarılıdır. bazı bölümleri stop-motion tekniği ile yapılmıştır. ayrıca türkçe seslendirmesinin de son derece iyi olduğunu söyleyebiliriz.
ne zaman şeker adasına ulaşacağını bilmeyen şekerli lerry nin şekerlerine bayılan kaptan yosunla birlikte babinin ağzında konaklayan maceracı. artık şeker adasına ulaşsın flapjack yerim ben onu.
çok güzel bir çizgi filmdir fakat kulak jack demeseler daha iyi olacak. kulak ile flap'ın hiçbir alakası yok, sadece ses benzerliği vardır.
Moralim bozuk oldugunda izledigim flap jack ve kaptan yosunun beni mutlu ettigi cizgi film.
çılgın çizimleriyle ve karakterleriyle kendini izlettiren psikopat çizgifilm.
flapjack'in sally'e aşık olduğu bölüm vardı. kafasından yenebilen kalpler falan çıkıyordu. pek hoştu.
idm sağ olsun tüm bölümlerini* indirdiğim aşmış çizgi dizi. tek tek uğraştırdı meret ama değer.
sevimli çizgi film.
arada izleyip gülünür.
bildiğiniz, ürkütücü, korkutucu, sinir bozucu, şizofrenik çizgi dizi. izlerken kendimi dünyanın en masum insanı gibi hissediyorum ve bildiğiniz o iç karartıcı havadan, denizden, konuşan balinadan korkuyorum. bu kadar ürkütücü korku filmi çekmek bile zordur.
online izlemek için ;

--spoiler--
http://www.cizgifilmseyret.com/category/114/flapjack
--spoiler--
(bkz: kaptan yosun)*