bugün

11. sırada olması gereken entrym 12. sıraya düşünce kendisini fark ettiğim sekizinci nesil eylül serisi ulu yazarı. hoşgelmiş bari.
sanki bir yerden tanıyorum bunu dediğim, ergence nickli eylül akımından sözlüğe giriş yapan yazar.
(bkz: flapjack) izlediğini düşündüğüm yazar. hoşgelmiş.
tahta bacaklı flap jackin üşengeç kaptanına özenmiştir.
(bkz: 20 yaşına gelmiş hala çizgi film izliyor)
tematikten habersiz yazar kişisi.
tematikten haberi olan yazar kişisi.
gerçekten kaptan olsaydı belki denizci anılarına dalacağımız biri olma ihtimaline rağmen genede nesildaşım diyerek dokunmadığım biridir, zade ye karşı bir takıntısı vardır.
flapjackin işgüzar şerefsiz yoldaşıdır.
iltişilebilirliiği yüksek yazı kalitesi iyi gelecek vadeden yazar.
nihat doğan'ın ulu sözlük şubesi.
yakındoğu ve uzakdoğunun en çok polemik yapmayı seven kaptanı..
neyin ne olduğunu bilmeyen yazar kişisi. * *
nickini çok sevdim. böyle hem harf oyunlu cin, hem samimi ve içimizden biri gibi, hem de mülayim ama sempatik. çok güzel bir tercih.
en sevdiğim çizgi film kahramanının uludağ sözlükte vücut bulmuş hali.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: obsesif)
tekrardan hoşgeldin kaptan.
bazen sakin olmak yoktur
evet yoktur kimi zaman bağırmak vardır!
bağırmalsıın kimi zaman
avazın çıktığı kadar
heyecandan gebermelisn işte!...
yine!...
http://www.zaplat.com/vid...lari/31355/Ciglil_Cigliga

--spoiler--
!!!!!!!!
--spoiler--
adres ver geliyim ne la??? kaldı mı la senin gibi sığlardan? sen şimdi benim ip mi de bulursun haa. *

olum kaç yaşındasınız lan siz? iq nüz kaç?? birinizi hakikaten yakalıycam bi yerde, sıkıştırıcam hakketten. ondan sonra abi öyle demedik ama biz yaa, böyle demek istemedik biz diye sıçırtıcam, sonra sözlükten atılmak pahasına video olarak ekliycem. neyinize güveniyorsunuz ulan? ne sikime güvenip adres istiyorsunu al verdim gel bakalım ne çıkacak? artisss!!!!

kafası çalışmayan yazar modunda ergen. adres ver geliyimci. kaça geliyo bunların saati bilsem hakket gidip evlerinden alıcam amk en son bir saati 100 dolardı...
"buna #16271089, bunuda #16271221 ekle!" yazarıdır. kız çocuğu kulak ver; iki tane salak adamın mesaj kutusunu yaktın diye, sana olan bu övgüler! sakın gaza gelme...

edit: noktalama.
açık sözlü yazardır. bu da ona bir artıdır.
burnunu gerçekten görmek istediğim yazardır. söylemesi bile garip ya, neyse...
küfürbaz dindar.
kesinlikle küfürbaz değil kendisini pek tanımam ama daha önce bir konu hakkında sağ olsun engin bilgisiyle aydınlattı beni. gayet kibardı yani.