bugün

dönerin son lokmasıyla ayranın son yudumunu aynı ana denk getiren türk kişisinin evinde dvd keyfi yaparken sınırları aşıp hem filmi, hem cipsi hem de kolayı aynı anda bitirmesi durumudur. bunun için ekstra bir çaba gerekmez, kendiliğinden oluşur. türk insanına verilen doğuştan bir yetenektir.
şahane durumdur.
film de güzelse, değmeyin keyfe.
ağız tadıyla bir filmin izlenmiş olması durumudur.
yetenek işidir. cipsin önce küçük parçalarından başlayıp yavaş yavaş yerseniz, kolayı da ufak ufak yudumlarsanız, belki mümkündür.

filmin gazına gelip hepsini daha 10. dakikada bitirirseniz finalde ortada kalırsınız.
zor bir durumdur. film güzelse heyecandan cipse abanırsın, kötüyse de.
genelde cipsin önce bitmesi ve devamında sigaraya geçilmesi nedeniyle pek de mümkün olmayan eylem.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
döner ayran gibi milli hazineleri hesaplayabilen bünyenin, kola cips gibi ecnebi abur cuburlarda sekteye uğraması durumundan tebrik edilesi hadise. gene de olacak iş değildir. cips poşetinin dibi yalandıktan sonra tuzdan kavrulmuş bünyeye lakır lakır buz gibi kolayı dikmek kalır. tabi bu sırada cipsin hazzının filmi bastırması sonucu kaçan filmi tekrar başa almak sureti ile olaya baştan başlanır.
(bkz: ayni anda orgazm olmak)
(bkz: takdir i ilahi)
t0 <= t_kola < t_cips < t1 <= t_film

ifadesi dogrultusunda;

ask yazip 9999 a gonderip, gelen servis mesaji dogrultusunda programi cep telefonuna yukleyince, fotografini cektiginiz her kizin kendinize asik olmasi oranina denk gerceklesme olasiligina sahip bir eylem.
sevilen şarkıyla sigarayı aynı anda bitirmek kadar zevk vermese de güzel durumdur.
türk işidir. bunların meşrubatla yemeği aynı anda bitireni daha çoktur.
cipse film başlamadan başlanır, filmin ilk 10 dakikasında cips tüketilir. onun tuzuyla kola 5 dakikada içilir. sonra kös kös film izlenir.
Bir döner ayranı aynı anda bitirmek değildir.
Mükemmel bir zamanlamayı gerektirir.
Bende cips her zaman erken biter.
filmin büyük bir bölümünün anlaşılmamasına sebebiyet verebilir, cipsten ve koladan tad alınamayabilir. kasmamak lazım.
eldeki yarım ekmekle, ayranı aynı anda bitirmek gibidir. benim gibilerin takıntısı vardır buna. bazen filmin ilk 15 dakikasında hayvan gibi cipsi yiyorum. sonra cipsi ulaşamayacağım bir yere koyuyorum, filmin ilerleyen zamanlarında yemek için.

bu arada cipsi "caps" sandım ya.
süper zeka olduğunuzu gösterir
iş başvurularında başarılar kısmına eklenirse işe alınma olasılığınızı arttırır.
pes oynarken de aynı durum yaşanılasıdır. iki buçuk litre kola, cips ve bir paket kısa camel soft ile enfestir.
kola olur da cips imkansızdır önce biter.
mümkün mü bilmiyorum ama yapan arkadaşın yemeye başlamadan cipsleri ufak ufak kırıp daha sonra yediğini düşündüren durum.
cok saglam hesap yapan erkisi hareketidir. tebrik edilesidir.
tarafımca bunca yıldır bir kere bile başarılamamıştır. hep cips erkenden bitmektedir.
2 paket cips ve 2.5 lt kola ile olabilir.
aksi halde pür dikkat derseniz filmin tadı da kaçar.
güncel Önemli Başlıklar