bugün

entry'ler (321)

keşke şimdi mesaj atsa

dünyanın en masum gerçekleştiğinde insanı en mutlu eden isteği.

2016 tus ücretinin 220 tl olması

bu yetkiyi size kim verdi, hangi akla hizmet böyle bir zam yapabiliyorsunuz, biz o sınavı kazanmak için gece gündüz çalışalım sizde sınava girmememiz için elinizden geleni yapın, bizim gelir kaynağımız mı var ya da sadece doktorlar mı girsin bu sınava, doktorların 220 lirasına yazık değil mi, 25 yaşımı doldurdum hiç bir sağlık güvencem yok insan vatandaşını böyle mi mağdur eder, teknelerle yunanistana mı gidelim

her yazar 10 kuruş verse olabilecekler

en az 1 yazarın çok istediği bir dileği yerine getirecek miktarı elde ederiz.

neden sevgilin yok

evveli zamanında ismail yk adlı filozofun da dediği gibi: beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğim ise beni beğenmez.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

dizi filmlerde izlediğiniz hiç bir ortam yok boşuna hayal kurmayın.

2014 2015 uefa avrupa ligi şampiyonu beşiktaş

liverpool u eleyince gaza gelen bjk taraftarı söylemidir.

vücudunda kist olduğunu fark etmek

(bkz: hipokondriazis)

sözlüğe giren kızın amacı

kız olduğunu belli etmemek olmalı.

yazarların başarıları

dersanaye gitmeden anadolu lisesi kazanmıştım evet bence çok büyük bir başarıydı.

amına koyayım böyle hayatın denilen anlar

karnımız tok cebimizde para sağlığımız yerinde başımızı sokacak bir yerimiz varken sokakta karda kışta başını sokacak bir yeri olmayan dilenmeye utanan sağa sola çökmüş bitap aç açıkta suriyelileri görünce... işte ozaman dedim adeletine .... dünya

sözlükteki avealılar

ben değilim.

şizofreni

görsel varsanıların aksine işitsel varsanılar çok daha fazla görülür.

ekin

fransızcadan dilimize geçen kültür sözcüğünün türkçe karşılığıdır.

hoşlanan erkeğin adım atmama sebebi

utangaçtır ya da adım atmaktan yorulmuştur ya da başarısız olmaktan korkuyordur vs vs.

mhp nin baraj altında kalması

liderinin her şeyi elini yüzüne bulaştırdının ispatı olur.

günün tek cümlelik özeti

bir ülkede herkes mi psikopat olur.

en iyi kadın şarkıcı

yasmin levy.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

dünya yaşanılacak bir yer değil, 25 yaşındayım 35i görmeye mecalim yok, haberlerde öyle ölüm haberleri duyuyorum ki afedersiniz boku bokuna ölenlerin haddi hesabı yok, 60-70 yıl bir ömür yaşayıp bir ev bir araba almak için bi yerlerimi yırtmak istemiyorum. insanlar o kadar dünyalık peşine düşmüşler ki değil lira kuruşların hesabını yapıyorlar ve son olarak tahammülsüzlük ve cinnet geçirme vakaları kopsa da kıyamet gitsek...

bana masal anlatma

ülkemizdeki insanların %90ına söyleyebileceğimiz söz.

aşık olmak

bağlanmak eyleminin bir alt sınıfıdır.