bugün

jimmy tudeski'nin türevi bir yazar.
sırf nickinden dolayı espritüel bir kişi olduğunu düşünerek, entrylerine artı çaktığım yazar.
not: allah da seni güldürsündür.
yazar çözümlemesi yaptığını sanan mal yazarın açtığı konudur. (bkz: fethullah gulen iyi guler)
(bkz: #15598622)

şakirt olamayacak kadar mantıklı bir yazar. nickinde ileri derecede ironi saptadım ve nickine güldüm. hoş gelmiş.
dokuzuncu nesil yazar hoş gelmiş.
nesildaş yazardır.
(#15607367) ekonomist olduğu düşünülmektedir.
takipteyiz, güzel yazıyor.
nickini yediğim mükemmel adam. nickini çok sevdim.
Anlattıklarının masal mı rüya mı olduğunu pek anlayamadığım yazar.
(bkz: şu çılgın fetullahçılar) mükemmel bir yazardır.
gülen örgütü ve akp'nin stratejileri hakkında gerçeklere dayandırılmış entryler giren yazardır. takip edilesidir.
en sağlam yazarlardan. takipçisiyiz.
nesildaş yazardır, takip edilesi, gerçekleri yazdığı için fişlenesi yazardır.
kanı canımızdır, candandan da ötedir

selam çakmıştır herkese

sonrası da, mutluluğumuzu bize yeniden öğretmiştir

güzelliktir, yazdıkları

her yanı iyidir

her yanı hoştur

boş değildir

çünkü

çünkü, adamın dibidir!
Feytullah Gülen,
Feytullah Ağlayan.
akepeliler ile kemalistler arasındaki far adlı başlık açıp hemen kaçmış yazarcık!

(bkz: ahahahahah)
Sanılanın aksine kendi açtığı başlıktan kaçmayan giriş entrysi silinen şuan sivasın dağlarında olduğundan dolayı bir bok bilmeyip salak salak iftira atan nurjuvajist şakirt ajanlara gerekli cevabı geç verebilmiş cemaatçilerde olmayan vatanseverlik özelliğine sahip olan yazardır.
(#16678889) hatırla sevgili ve öyle bir geçer zaman ki fanı olduğunu düşündüğüm yazar. zira entrysinde dizilerin vermek istediği mesajları harfiyen anlatmış. tabi bu anlatılanlar tarih denen acımasız arenada bir bir tarumar olmuştur.
çocukça entryler giren binlerce yazardan sadece birisi. karşılıklı oturup tartışmak isterdim de aklıma mevlana'nın "cahille tartışma..." sözü geldi. umarım olaylara objektif bakmayı öğrenir. dindar ile dinci arasındaki farkı öğrenir. her dinini bütünüyle yaşayanı yobaz olarak nitelendirmez, yobazın anlamlarını öğrenir.
bazı denyolar var eminim özellikle yapıyorlar dinci yada dindar kelimesi geçen 10 entry girmişsem sadece birini okuyup ona göre yorum yapıyorlar halbuki bilmiyorlarki dindar insanın benim kutsalım ''şeref timsalim'' olduğunu.
hoş geldin . nicki biraz komikimsi ama kendi serte benziyor azıcık.
(bkz: gülen cemaatini bir halt sanan insan)
(#19418254) kendisine karşı ilk kontrolsüz tepkiyi veren ben oldum. umarım bu hatamı düzeltmişimdir ve kendileri hakkındaki fikirlerimden dolayı verdiğim ilk kötü izlenimi silmişimdir umarım. çok açık detaya girmeye yok zaten bu dostum neyi amaçladığımı neyi yerdiğimi biliyor. saygılarımı iletiyorum kendisine. var olsun, anlayışından dolayı minnetarım.
(bkz: nick nolte)
tartışma adabından uzak dokuzuncu nesil çaylak.