o bizim için bir kahraman. bundan kesinlikle kimsenin şüphesi olmasın.
görsel
son yaşanan olaylardan sonra durumu gs - rte boyutundan cıkartıp siyaset futbola getirmenin manteritesi ne kadar cocukcaysa gs lilerin yaptıgı yedigi kabı pislemek te bir o kadar cocukcadır. bu tartışma ya da durumu göz önüne sermeye çalısanlar da gs liyse vay halinize.. sıctık sıvayalım da olmaz..

olay aslında gs-rte durumu da degildir kendimle çeliştim bi an. olay insan-köpek-kap-nankör ilişkisini de aşmıştır. len bari 3-5 gün adamın yüzüne gülün sonra yuhlayın..

gercek GS liysen protestoyu stada gelip yuhalamakla degil o stada gitmeyerek yapmalısın.. adamsan gereklerini yerine getirmelisin yoksa suratına bile kimse tükürmez.
(bkz: tayyip i fenerbahçelilikten afaroz etmek)
fener stadyumuna kili bile dusmesin, parcasi kalmaz... Buradan bir fenerli olarak butun galatasarayli arkadaslarimi tebrik ediyorum... Senelerce futbolla uyutuldu bu millet, bir gun futbolun cikip siyasete tokat atacagi kimin aklina gelirdi...

(bkz: aklinizla bin yasayin)
golü doksana takmış anelka bakışının da gideri var.
bununla ilgili en güzel yazıyı ekşi den classpad yazmış. galatasaray taraftarı başlıklı 1015 no.lu entry..;

--

fanatik bir fenerbahçe taraftarı olarak dünden beri içten içe hissettiğim şey. dün yaşanan, galatasaraylılık ruhunu hiçe sayan, özellikle toki başkanının yaptığı konuşma ve ardından galatasaray yönetiminin taraftara karşı cephe alması, bir fenerbahçeli olarak beni bile bu kadar yaraladığına göre, galatasaraylı arkadaşlarımın hissettiklerini düşünemiyorum. ezeli rakip olsak, birbirimize devamlı çamur atsak da kimselere ezdirmeyiz bu taraftarı. o kadar.

--

Bu mudur? Budur.
Aksini iddia edene; entry lerini karışlarım senin takibatı açılır.

moderatöre editörel not:giriş cümlem baştan sona kaynak göstermedir zaten. daha nasıl göstereyim kaynağı? classpad in kulağından tutup uludağ kampüsüne mi getireyim?
öncelikle tanım: şu şekildedir. http://img841.imageshack....i/komik4dp7to4mr3zj9.jpg/

sonralıkla; fenerbahçeli biri olarak bir galatasaraylının bizim rteye bakışımızı öğrenme isteğine anlam veremiyorum. kardeşim galatasaraydan, fenerbahçeden bahsediyoruz. bu iki takımın taraftar sayısı neredeyse türkiyenin üçte ikisi. bunun içinde teröristi de var komünisti de var faşisti de. tek bir bakış açısında söz etmek zaten imkansız. e o zaman böyle bir başlık neden açılır? başlığın meali şudur; "biz galatasaraylıyız, rteyi şöyle güzel ıslıkladık, böyle güzel gönderdik, fenerliler siz olsaydınız napardınız lan? haa?" bir fenerbahçeli olarak rteye hiçbir şekilde ihtiyacımın olmadığı gibi kulübümün de ihtiyacı yoktur. kendi stadımızı kendimiz yaparız, dolayısıyla fenerbahçelilerin rteye bakışı, herhangi bir türkiye cumhuriyeti vatandaşının rteye bakışında ibarettir.

edit: nokta, virgül falan
Rte ye fenerli de galatalı da beşiktaşlı da olsan aynı bakarsın.

"Kurbağa her zaman kurbağadır.."
şükrü saraçoğlunun kapısından bile giremez rte.*
(bkz: kuşbakışı)
belediye baksın ona!
görsel
görsel