bugün

entry'ler (2368)

mhp nin 55 aday açıklamasi

Mhp 55 adayını daha açıklamıştır. Neden her aday açıklamalarında 55 aday açıklanıyor. Sayıların büyüsüne inanan Devlet bahçeli'nin vardır bir bildiği.

işkembe çorbası

Ben yemem yiyene de birşey demem.

--spoiler--

--spoiler--
~~

15 şubat 2017 türkiye fransa buz hokeyi maçı

sıfırlı bir rakam olmasa bari.

mhp nin referandumda evet propogandası yapması

mhp parti olarak evet diyecektir. evet derken halka niçin evet diyeceğini de açıklayacaktır muhakkak. ne diyecektir. sanırım. ey halkım. tayyip çok büyük lider, o yüzden ülkenin tayyip gibi güçlü lidere ihtiyacı var o yüzden başkanlığa evet, ya da mhp nin artık miyadı doldu seçimden sonra partiyi kapatıyoruz o yüzden başkanlığa evet. diyebilir. başka aklıma gelmiyor.

o harfinin sıfıra benzemesi sorunsalı

günlük hayatta karşımıza çıkan sorundur. birbirlerine çok benziyorlar. ikiside yuvarlak. bazen seçemiyorum.

adı savaş olan tanınmış kişiler

savaş manço.

adı savaş olan tanınmış kişiler

adı savaş olan tanınmış kişilerdir.

17 ağustos 1999 depremi şişirilmiş balondur

trollükte son nokta. 40 bin kişi ölmüş, yüzbinlerce insan sakat kalmış. yüzbinlerce ev yıkılmış. ama balon demek.7.4 yetmedi.

beşiktaş ın elinde patlayacak olan bomba

bakalım hangisi patlayacak. Gökhan Gönül. Caner erkin. nasri. taliska .aboubakar. bunlardan bakalım hangisi elde patlayacak olan bomba.

bilal ve sümeyye vs burak ve esra

tayyib in çocuklarının karşılaştırılmasıdır. bilal ve sümeyye gözler önündeyken burak ve esra nın esamesi okunmamaktadır.

marlboro nun 13 tl olması

ben hep 7 tl lik sigara içtiğimden beni etkilemeyen fiyattır.

akit ve ışit çilerin cehennemlik oluşu

birbirinden beslenen dini sömüren bu iki gurubun cennete gideceklerini zannederken cehennemi boylayacak olmalarıdır. bunca ölüm katliam baş kesme rant yalanların bir ilahi cezası olacaktır elbette.

7rabzonspor

tarih bunu unutmayacak.

türk müziğine damga vuran 5 isim

gerek besteci gerek yorumcu gerek söz yazarı gerek yapımcı gerekse izleyici olarak türk müziğine yön vermiş damga vurmuş isimlerdir. müziğimizin gelişmesi bugünlere gelmesinde emekleri olmuş isimleri unutulmayacak kişilerdir.

bağcılar ın istanbulda bir semt olması

evet istanbulun bir ilçesi. aynı zamanda bir semti. haritada istanbul sınırları içinde gözüküyor.

kağıt üzerinde sünni olan yazarlar

bu mezhebi kabul etmedikleri halde resmi olarak kağıt üzerinde sünni mezhebine kayıtlı gözüken yaparlardır.

kemal kılıçdaroğlu

bu akp tayfasıda biliyor kemal Kılıçdaroğlu nun dürüst ve efendi birisi olduğunu ama kendileri partileri ve liderlerini temize çıkarmak için her yola başvuruyorlar. Bunlar partilerinin hırsızlığınıda gördü . dolaylı yoldan katilliginide gördü . pedofil seviciliginide gördü .kendi pisliklerini örtmek için yapmayacakları yok.

beratcan ı annesinin öldürtmesi

annesi salıverilmiştir.

öbür tarafta fenerbahçe var mı

öbür tarafta olup olmadığı merak edilir. tut ki öbür tarafa gittiğimizde fenerbahçe adında bir takım olmadığını öğrendiğimizde yaşayacağımız hayal kırıklığı büyük olacaktır.

allah kainatı yarattıysa daha önce nerde yaşardı

beyin yakan sorudur ama cevap verecek beyin nerede.