bugün

son zamanlarda sayıca çoğalmış kişilerdir. çözen çözsün tabii, kime ne, ama insan arkadaş listesindeki en aklı başında insanların "hangi tarihte öleceksin*?" testini çözdüklerini görünce yıkılmıyor değil. kalbin ne renk zırvalığı bir yana, "nasıl bir eş istiyorsunuz*?" testini yaratanları gerçekten tebrik ediyorum. gerçekçi desen alakası yok, geyik desen değil, ne ki bu?
belki de dingil olmanın hafifliğinden belki de facebook gibi dingil bir ortamda yapılabilecek, oyalanabilecek geyik mevzu ile stresten gerilmiş bünyeyi rahatlamanın yolunu bulmuş olabilir o insan. ama dingil gene dingildir. oturup önceki yaşamında gerçekten arjantinde yaşadığını öğrenip arjantin nüfus dairesine koşmuş olabilir. ya da hangi tanrı olduğu testi çözüp, ares sonucunu öğrenir öğrenmez genelkurmayı arayıp bundan sonra benden habersiz harekat emri verilmeyecek demiş de olabilir. ya da bunların hepsini unutup dingil mekanizmasının oluşumuna bakılabilir.
merakını yenememiş dingillerdir. geçen gün hangi partiye aitsiniz gibi abuklukta tavan yapmış bir test gördüm. bir arkadaşım çözmüş chp'li çıkmış ki hatunun siyasetle falan da hiç alakası yok. ben de çözdüm chp çıktı ki benim chp ile alakam yok. zaten bir akp bir chp vardı sanırım sonuçlarda. bir soruyu farklı cevaplasam akp'li bile çıkabilirdim. komik testti vesselam.
hem merakını yenemeyen hemde işi olmayan insan topluluğudur.
facebooktan soğuma nedenidirler.
facebook denen saçmalıkla vakit geçirmeyi deneyen, aralarında bulunduğum dingiller topluluğudur. hayır burdaki testlerin sonuçlarına göre düzenlemiyorum hayatımı da, yine de bi' ilgi çekiyor lan. elimden geldiğince yayınlamamaya çalışıyorum şahsen sonuçlarımı. çok mal oluyor harbiden.
facebooktaki testleri eğlenmek için çözen dingillerdir bunlar. canları sıkılmıştır, ayrıca işleri de yoktur. kriz bizi teğet geçmişken işimiz olması da biraz garip olmaz mıydı zaten? işsiziz ne yapalım? facebooktaki testleri çözerek hayatımıza neşe katmaya çalışıyoruz ne yapalım? bütün gün kitap okunmuyor biliyor musunuz? yenibiris.com, kariyer.com falan gezerken de arada çerezlik oluyor böyle testler işte...
ilgilenmeyen bakmasın.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
gecen gun "hangi molekulsun?" adli testi cozmemek icin kendimi tutarak "dingil" olmaktan son anda kurtuldum. ha, metan ya da kripton oldugumu cumle aleme ilan edip, dingilligimi yuzume vuracakti da o yuzden kactim. yoksa diger molekullerle nasil bir etkilesim icinde olacagimi ogrensem, "x burcu ile x burcu iliskisi"nden daha bilimsel ve yararli ipuclari ile karsilasacagimi biliyorum. onyargilar kotudur cocuklar...
facebook'u karı kız peşinde koşma aracı olarak gören bana göre abazan, kimine göre ulvi kitlece anlaşılamazlar.

esasen, birilerinin yaşam tercihlerini eleştirmekte çoğumuz dingiliz.
ingilizlere dingiliz diyenler bizim içimizden çıkmadı mı sahi?
sayısı her geçen gün artan dingil topluluğudur.
(bkz: allah akıl fikir versin)
boş vaktini nasıl geçireceğini şaşıran yurdum gençliğinin yaptığı dingilliktir.
(bkz: buyrun benim) facebook denen şeye üye olupta hiç çözmedim diyen yalancıdır . *
çözdüğüm ilk test son testim olmuştur. ne kadar dingilce olduklarını anlamamak için moron olmak gerekir. olay aynen şu
hangi takımda forma giyerdiniz? tarzı 5 soruluk bi testte,
sevdiğim lig olarak italya'yı,
sevdiğim forma rengi olarak siyah-beyazı
stil olarak çubuklu formayı,
en sevdiğim stadyum olarak san siro yu,
en sevdiğim futbolcu olarak da christian vieri yi seçmeme rağmen fenerbahçe yanıtını vererek beynimi dondurmayı başarmıştır bu testler.
bu testlerden sadece facebook ta yoktur böyle testler için özel siteler bile açılmıştır. *
(bkz: öss sınavının facebook ta yapılması)dan dolayı olabilecek durumdur.
(bkz: abi hakaret ediyorsun olmuyor insan içinde) *
'önceki hayatınız da kimdiniz' diye saçma ötesi test var,bu insana sorsam reenkarnasyonu bilmez dediğim gereksiz testler.
hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızın dahi test böceği olabileceğini göstermişlerdir.
"nasıl öleceksiniz?" ..v.b. testler çözülür neticede, merak unsuru söz konusu zira. ama: "kalbin ne renk?", "dürdane arkadaşın testi çözdü ve yeşil kalpli çıktı. hadi sen de öğren!" bu ne amk.

beat "ne tür arkadaşların var?" testini çözdü ve sonuç "test manyağı" çıktı.
amaçları sadece iyi vakit geçirmek olan normal insanlardır. biraz kahkaha atar, sevdikleriyle eğlenceli şeyler paylaşırlar. kesinlikle kötü niyetli değillerdir, diğer profillere trojan göndermezler.
össde bu kadar soru çözselerdi hepsi de pırlanta gibi üniversiteli olacak çılgın gençler *
tam aylak tiplerin işidir.yok efendim ölüm tarihi yok ölüm şekli yok sevgilinin baş harfi gibi abidik gubidik testlerdir.çözmeyelim,çözenleri uyararalım.
Egolarini tatmin edebilmek icin sacma sapan testler cözen dingillerdir. isin bokunu cikardilar artik...
Hangi karaktersin gel bana sor. Manyagin tekisin iste. Böyle sacma sapan testleri cözüp, egonu tatmin eden bir piskopatsin.
dingildir ne yapsa yeridir.
x Hangi Adanalı Karakterisin? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Hangi Futbolcusun ? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Adanalı-Sen Hangisisin? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Hangi Metin2 Karakterisin ?... testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Hangi Fenerbahçe'li Futbolcusun? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Cennet Mi Cehennem Mi? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Kaç Yaşında Gösteriyosun testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Galatasaraydan Ne Kadar Nefret Edersin? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

x Hangi Dizinin Hangi Oyuncususun? testini çözdü ve senin sonucunu merak ediyor, sen de kendi sonucunu görmek için buraya tıkla.

bu testlerden yalnızca birkaç tanesidir.