bugün

sex güzeldir ama zamanı gelince diye düşünen aşmış erkektir.

eve gelen arkadaşına/partnerine, güzel bir yemek hazırlayabilir, hoş müzikler, içkiler hazırlayabilir.
nikahtan önce olmaz felsefesini aşamamış mübarek erkektir.
iktidarsızdır.
evine her gelen kızı yollu olarak görmüyordur.
kendini ikinciye saklıyordur.
dudağında uçuk çıkmış olabilir.
kız arkadaşını seks objesi olarak görmeyen erkektir, helal olsun. buna sevişilir.
eve gelen her kızın sevişmeye meyilli olmamasından kaynaklı olabilir. yemek, bulaşık, konaklama ve bilimum ihtiyaçtan dolayı eve gelebilme ihtimali olan kız arkadaşlarımızla sevişmeyelim beyler.
her kuşun eti yenmediği gibi her kızla da sevişilmez. peki fena mı olurdu sevişsek? kıza göre değişir elbet demeyin, ne kadar abaza olduğunuzu alem biliyor. yoksa pazar günü sözlükte takılmak yerine o sevişme ihtimaliniz olan kızlarla dolaşırdınız. ben mi? ilgi alanım kızlar değildir belki.
üzerinde durulmaması gereken erkektir. kızı eve illa sevişmek için mi götürüyor? belki yemek ya da temizlik yaptıracak sadece.
ha, kız sevişmek ister de erkek o zaman sevişmezse ayrı konu. başka bir başlıkta incelenmesi lazım.
belkide başkasıyla seviştirecektir veya nur yüzlü gül suyu kokulu cemaatçi bir abimizdir.
Sevdiğinin ellerinden tutup gözlerine bakmayı, beraber sarılarak film izlemeyi tercih etmiş olan erkektir. Zaten bunu bile yapmıyorsa bildiğin saksıdır yani.
mal bulmuş magribi'ye bağlamayandır, her zaman bokunu çıkartmaz.
benim evine gidiyorum evime geliyor bir türlü sevişmiyorum, ilk hareketi ondan bekliyorum inat değil mi..
sular kesiktir.
kız arkadaşınız sizinle birlikte olmaya hazır değildir. zamana ihtiyacı vardır. saygı duyulmalıdır. böyle durumlarda sarılıp uyumak ister hatun kişisi. sarılınız ve uyuyunuz mışıl mışıl. kız isteyene kadar sizinle yatmayı, konunun bahsini bile açmayınız.

adam gibi davranırsanız zaten kendisi ister bir süre sonra.
seçici ve prensip sahibi erkek.
adamın hasıdır.
adamın dibidir.
bir şeyleri çoktan aşmış adamdır. Öyle daha ilk geceden abazanlığını dizginlemez ise ilk dakikalardan kaybedecek olan erkektir. Sonra ben niye yalnızım? Yalnız kalırsın tabi amk.

Her bulduğu kıza atlamayacak erkektir.

Bir şekilde kendini ağırdan satmalı ve kıza "niye?" sorusunu sordurmalıdır. Deneyin pişman olmazsınız. Her abazandan bir farkınız olmalı.
Oranları %0.05 olan erkeklerdir.
geleceğe yatırım yapan erkektir.
sadece intikam almak istemiştir. güzel bir kızı tavlamak, eve atmak, tam sevişmeye hazırlamışken suratına tükürüp defetmek.
ayrıca (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar). ayrıca j.p. sartre (bkz: duvar).
Evlenilecek erkektir! Kesin! Bir kadına önce insan gözüyle bakan erkekle kesin evlenilir!
iyi adamdır, bir anlık zevk için değil bir ömür beraber yaşamak için seviyordur.
güzelim Türk kızlarının böyle bir erkek bulduğunda derhal evlenmesi gerekmektedir. yoksa bu zamanda böyle erkek zor bulunur çevremde ki çoğunluk eve kız atsın kız oradan sağ salim çıkmaz hal böyle olunca kızlarımızın derhal evlenmeli bu erkekle çoluk çocuk içinde evliliklerini sürdürmelidir (bkz: en az 3 çocuk)