bugün

- ayşe?
- efendim orkan?
- yukarı kata çıkalım mı?
- neden?
- yukarda aile salonumuz var da...
- ?!?

- ayşe?
- efendim orkan?
- ev boş!
- iyi de banane?
- yani belki bilmek istersin diye düşünmüştüm...
- ?!?

- ayşe?
- efendim orkan?
- sen kendi kendine mi atılırsın yoksa ben mi atayım?
- nereye?
- tabi ki eve! bu kadar repliği boşa mı yazdık lan?
- ?!?
hatun monopoly oynamaya çağırılır, monopolyi oynayacak diğer kişiler bir türlü gelmez. *
hiç atmamaya çalışmak. en sonunda nasılsa ciddi bir ilişki sonucu resmen atma şansınız olacaktır. *
(bkz: kız atmak) *
(bkz: atılan bir varlık olarak kız)
Her şeyden önce sadece erkek ahalisinin okuması gerektiği için sözlükteki kızlardan özür dileyerek yazıma başlıyorum:

Arkadaşlar, şunu bilin ki atmasını bildikten sonra her kız yatağa atılır. Önemli olan nokta ise kızların zayıf noktalarını yakalamaktır ki buda genellikle dışarıda hoş vakit geçirmektir. Eğer eviniz müsaitse**, bir kaç içkiden sonra kız eve gelmeye meyilli hareketlerde zaten bulunacaktır. Evet, her kız bu meyilli hareketleri göstermez fakat sizde gidip kara çarşaflı karıyı yatağa atmaya çalışmıyorsunuzdur inşallah. Ondan sonra diyeceğiniz ince laflar ve zarflar çok önemlidir. Ne yaparsanız yapın kızın hafiften götü kalksın. Aman fazla kaldırmayın, patlar. Daha sonra burası biraz gürültülü ya da sıkıldım buradan gibi bir laf, kızın, eğer yanınızda mutluysa nereye gitsen gelirim mantığıyla çalışmasına sebep olur. sizinde gideceğiniz rota o saatten sonra bellidir. eve gider gitmez üstüne atlamayın, sanki ilk kez yapacakmış gibi ürkek davranın, bu yaptığınız kızın hoşuna gidecektir. buradan sonrası sizin özel yeteneğinize kalmıştır. Siz bu özel yeteneklerde kıtsanız baştan beri dediklerimi kaale almayın, eksi oy verin, sikerim lan olur mu öyle şey deyin mesela.
Hazır konu açılmışken ilişki sonrasına da değineyim, bazılarından duyuyorum kızı ön sevişme sırasında çabuk gaza getirmek için sevgi sözcükleri kullanılıyormuş. siz sakın bu hataya düşmeyin sonra gereksiz yere kızı çekmek zorunda kalırsınız. aynı gecenin sabahı hiç bir şey yaşanmamış gibi davranın, farkedeceksiniz ki kız da aynı şekilde davranıyor. Herkes kendi yoluna gidiyor, kısaca alan memnun satan memnun...

edit: ahah kötüleyen insan çıktı.*
aslında eve atılacak kızsa taktiğe gerek yoktur madem onun eve gelebileceğine kanaat getirilmişse alenen söylenmesi gerekmektedir çünkü bahane bulana kadar geçen süre sevişme süresinden gittiği için(evdekilerin eve gelmesine az kalması)yakalanma riski de artmaktadır.
menzili yüksek bir mancınık yeterli olacaktır.
bu işi yapmak için en az evlenecek kadar olgun olacaksın, bir adet kız bulacaksın, teklifini vereceksin, kabul ederse güzel, işler yolunda demektir, sonra cicim öcüm möcüm aylarını kazasız belasız atlatacaksın, ve işi yapmak için uygun zamanı bekleyeceksin, evdekilerle danışıp bir sorun olmadığına dair bilgi aldıktan sonra işini sağlama almak için bir dükkana gideceksin ve gerekli malzemeleri alacaksın. tabi önce uygun bir ev bulacaksın, ordan burda ıvır zıvırları da hallettikten sonra iş o işe gelmiştir artık. bu iş için akşama doğru daha uygun kanımca. herneyse dedikten sonra kızı isteyeceksin verirlerse evleneceksin. * * * ondan sonra hiç uğraşmana gerek kalmaz, ikiniz gönül rahatlığıyla istediğiniz zaman sıcacık evinize atılırsınız.
-aysel diyorum ki,evde kahve yok, kolleksiyonla hiç işim olmaz.. hiç uğraşmasak bugün
hemen sevişsek
-hayvansın rıza
-hayvan değilim, gerçekliğin samimiyetine inanan bir kişiyim.
- ben çok nefis hünkar beyendi yaparım. önce patlıcanları közliycen ateşte..sonra bıçağın sırtıyla kabuklarını sıyırcan. bi kap içinde ezdikten soora biraz süt ve kaşar ve un ilave edip hafif ateşte karıştırcan. sora bi gece önceden zeytinyaa ve soğana yatırdığın etleri hafif ateşte yavaş yavaaş pişircen. pişmeye yakın karabiber ve şeker ve salça ilave edip karıştırcan. sora beyendinin üstüne yerleştirip sıcak sıcak servis yapçan.. yanına da bi şişe kırmızı şarap ve eski kaşar...
- ay mütişşş, ne zaman yapcan bunu bana ?
- önce markete gidelim.
kazım- fatma canım eve gitmem lazım
fatma- neden ya
kazım- benim devetabanı varya onu toprağa dikicemde
fatma- canım toprağı nerden bulacaksın ki?
kazım- senin toprağında fide verecek o
fatma- anlamıyorum seni ama gidelim
işin detayına inildiginde ekonomik ve sosyal özgürlügünü eline almamış insan için degişik boyutlardan ele alınması gereken bir konu.

ø kızı buldun ev yok.
ø evi buldun kız yok.
ø kızı buldun kondom yok. * *
ø kızı bulmak için bir sürü efor sarfettin şimdi sıra geldi evdekileri kovmaya.
ø kızın gelecegi gün baba evde istirahat a çekilebilir
ø anne hergun komşularla yaptıgı dedikodulara artık bir ara vermesi gerektigini düşünebilir ve bütün günü evde tv izleyerek geçirebilir.
ø arkadaşın evine kız atmak cesaretinde bulunanlar kapı çaldıgında arkadaşın babasıyla göz göze gelebilirler ve şu diyologlar yaşanabilir.

kahramanımız arkadaşının bişey unuttugunu ve geri döndügünü sanarak kapıya söylene söylene gider *

kahraman : buyrun
arkadaşın babası : asıl sen buyur kimsin lan ?
kahraman : ee şey amca ben şeyinizin * arkadaşıyımda heh oglunuzun işte onu şey yaptıkta bakkala gitmişti gelir şimdi
ark babası : ee bi müsade et istersen girelim
kahraman : tabi abi buyur tabi * * abi sen şöle salona geç istersen *

(bkz: ve olaylar gelişir)

ø diyelim kız bulundu diyelim evde bulundu şimdi komşulara göstermeden kızı eve sokmak gerekir aksi taktirde ertesi gün mahallede "lan hasan ın evi kerhaneye dönmüş huha hah" söylentileri yayılabilir.
ø kızın eve gelmesi size verecegi anlamına gelmez.
ø genel olarak sana pul koleksiyonumu göstereyimmi ile baslayan cumlelerle olaya giris yaptıgınız icin kız inatla pul koleksiyonunu gormek isteyebilir.
ø her ihtimali düşünen kahramanımız karyolanın vidalarını sıkmalı ve gacırtı sesinin çıkmaması için yatagın üstünde 3 defa takla atmak suretiyle bir fiil fiziksel aktivitelerde bulunmalıdır.
5-4-1 taktiğiyle zor olan, 4-4-2 taktiğiyle biraz daha kolay olsada 4-3-3 taktiğiyle mutlaka başarı getiren cihazdır. bu gibi durumlarda atak olmak şarttır.

5-4-1 taktiği;
- hmm geç nalan oldu hadi eve gidelim
+ tamam mahmut beni eve bırakırsın dimi
- aq defans çakılı, orta sahada destek vermiyor ki
+ efendim
- tabi bırakırım

4-4-2 taktiği;
- hmm nalan bize gidelim mi?
+ napıcaz ki sizde mahmut?
- kanatlardan bastırsanıza lan ipneler
+ efendim
- haklısın yaw bizde de yapacak bir şey yok hadi ben seni eve bırakayım

4-3-3 taktiği;
- nalan hadi kalk bize gidiyoruz
+ bilmem ki?
- neyini bilmiyon zilli önüne gelenin evine gidiyormuşsun
+ efendim
- ellere şapur şupur bize yarabbi şükür diyorum
+ defans çok bunaldı ayol
- bir şey mi dedin nalan?
+ tamam gidelim mahmutcum
- haa şöyle
+ gel yavrum sana gitar çalıcam bu akşam.
- iyi de sen hep gitar çalıyosun haydar?
+ yok ben sana şarkı yazdım onu çalıcam.
- gerçekten miiii???? * *
- yaratıcılıktan nasibini almamış erkek: hadi eve gidelim, sana pul kolleksiyonumu göstereyim

+post modern zamanların fırlama hatunu: tamam ama önce pul kollesiyonun kaç santim onu söyle, ona göre !
açık sözlü olmak her zaman daha iyi bir taktiktir;

- bak anam bizimkiler yazlığa gitti ev boş bir kutuda prezo aldım anlayacağın masraf yaptım şimdi tıpış tıpış bize geleceksin tamam mı?
+ ok
- haa şöyle
adam olun
niyetinizi olduğu gibi belli edin
kendiniz olun
vericek olan zaten verir.
öncelikle ele bir keremcem resmi alınır. eve atılacak kız seçildikten sonra resim kızın gözüne sokulmak suretiyle transa girmesi sağlanır ve evin yolu tutulur. * * (bkz: tv makinası)
aşık olmak ya da aşık etmek gibi yöntemlerdir. ikisi bir arada olursa mükemmel olur. çok leziz olur, dudaklar doyulmaz olur.

(bu durumda sırf dudaklarla bile saatlerinizi harcarsınız yani.)
hadi bize gidelim desprete housewifes yada binbir gece masalları gibi kadınları severek istedikleri dizileri kullanmak,
senin için cok özel bir hediyem var ama dısarı cıkaramdım evde seni bakliyor,
yada
hadi bize gidelim seni bize atmak istiyorum da olabilir.
Gece dışarı çıkılır, güzel bir mekana gidilir, az içilir mekandan çıkınca ya evde mi devam etsek kesmedi bizi denir. Karşı tarafın eve atılası varsa da hep beraber eve gidilir yine içilir.
hepsi boş olan taktiklerdir.sadece erkekleri tatmin eder,bak nasıl da kandırdım kızı diye...
çünkü kızlar zaten herşeyin farkındadır, eğer bir erkekle başbaşa bir evde kalacaksa ne amaçla, niçin olduğunu bilir, geriye sadece salak ayağına yatmak düşer ki bu da çok iyi yaptıkları bir şeydir *
-bak, uzun süreli bi ilişkiden yeni çıktım, ve o'nu hala sevdiğim için kendimi boşlukta hissediyorum, birisine şefkat göstermem gerekiyo ve seni seçtim, gel yemek yapayım sana bizde. *
(bkz: photoshop teknikleri)
erkeklerin akedemik tez konusu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar