bugün

erkeklerin birbirlerini daha yakından tanımak için birkaç metodu vardır bunlar da bir aradayken yapılır.genelde sana 1 milyon dolar versem diye başlar.pazarlıklar sonucu aylık 15 bine arkadaşım en son elime sıçıyordu.evet aramızdan da su sızmıyor.
Toplanan gruba gore degisen konudur. Ama agirlikli olarak siyaset, ulke sorunlar ve kadindir yani.
genelde bu üçlüden konu açılır görsel
havadan sudan, ne olursa.

2 saatlik bir muhabbette kız konusu ise en fazla 5 dk konuşulur.

ulan burda da götünüz kalktı di mi kızlar ? konuşmuyoruz sizi. konuşacak neyiniz var ki ?
bugün ki muhabbetimiz:

ben: sınavın nasıldı lan?
o: zordu lan amk, ama elli alırım ben.
ben: siktir lan diğer sınavda yetmiş dedin 42 aldın keh keh keh. o değil de sınav zamanları okul önünde simit mi satsak, emanetçilik mi yapsak. olum beş yüz kağıt cep.
o: oha lan. mafya işi falan olmasın o?
zengilik hayalleri vol 12415312.
(bkz: ne olacak bu devletin hali)
Çocuklukta: Off geçen maç bir gol atmışım var ya...
Ergenlikte: Futbol, kadın, seks, para, araba
Ergenlik yetişkinlik arası: Siyaset, dini konular, futbol
Yetişkinlik: Siyaset, futbol, siyaset,para, siyaset

Benim gördüklerim bunlar.
Samimi arkadaşlar çoğunlukla futbol-karşı cins ağırlıklı konuşurlarken samimi olmayanlar karşılaştıklarında hal hatır sorarlar, dersleri sorarlar ve sıkılıp fazla devam ettirmeden yollarına devam ederler.
işyerinde : iş.
arkadaşlarla : futbol , siyaset , ders, film vs.
dostlarla : hayata dair herşey, daha içten.
am. göt. yarrak.
zamana ve mekana göre değişiklik gösteren konulardır. zaman değerli oldugundan genelde iş hakkında, futbol hakkında ve gündem konuları hakkında konusuruz. vakit çoksa memleketi kurtarır, askerlik anılarını paylasır ve spor konularına dalarız.
birbirinden ayrıldıktan sonra asla hatırlanmayan konulardır.
+cumayı kıldın mı mübarek?
+pilavlıya gittin mi mübarek?
+bu bayramda danaya mı gircen mübarek?
+allah kabul etsin mübarek.
(bkz: clash of clans)
araba,para,kızlar,okul,futbol.
ülkenin içine düştüğü durum.

tarihi, siyasi ve dini açıdan önceki devletlerin durumu ve şimdiki hali.
Kız muhabbeti ama en fazla iki dakika sürer. Sonra "ya dün akşamki maç neydi yaa öyle " diye devam eder yaklaşık yarım saat. Araba konusu açılır "benim arabada biyerden ses geliyo" diye. En son nolacak bu ülkenin hali diye başlanır amaan biz mi kurtaracaz sana bişey olmasin diye sonlanır.
(bkz: sen ben bir de bebek)
futbol,otomobil ve iş hayatı standart konulardır.

bir iki kadeh içtikten sonra;
-kanka geçen gün buseyle yazıştık,öbür gün buluştuk ben hayatımda bu kadar prof'unu görmedim
+kanka ne diyosun ya konuşsana arkadaşı varsa ayarlayalım.
-tamam kanka bakalım vs..

diye giden konulardır.
Yok bir kere arkadaş ile oturdum insanlığın gelişim evrelerini ve evrim teorisini konuştum.
Arkadaşta bana garip bakıyordu gerçi geçen buluştuk 1 kere kız konusu geçti onun konusu da cinsellik değildi, Yani buluşan erkeklerin düşünce yapılarına göre değişen konulardır ama kızların oturup teknolojiden, felsefeden ve insanlığın geleceği hakkında konuştuğunu pek sanmıyorum belki vardır ama % kaçtır.
Para, para, para.
(bkz: Napolyon diyor)
Sırasıyla şu şekildedir; Hayat, iş yaşamı, futbol, ekonomi, siyaset, karı kız.
kızlar genellikle bir araya geldiklerinde erkeklerden konuşur , bu gün ona bağırdığını , bu gün onun canının yandığını anlatır kız arkadaşlarına ve bu durum onlar için gerçekten üzücü bir durumdur.

ama sevgilisine bağıran , sevgilisini üzen o erkek mutlu olduğu aynı kız ile evlenmek için iş kurmak zorundadır para kazanmak zorundadır mutluluğunun bir ömür boyu daimi olması için.

erkekler o yüzden buluştuğunda genellikle iş konuşurlar nasıl para kazanacaklarını konuşurlar.

kızların , kız arkadaşlarına sevgilisini anlatması gibi bir şey bu.
siyaset, karı kız, futbol, birilerine küfür böyle şeyler yani.
kanka saat 5 yönünde....
güncel Önemli Başlıklar