bugün

genellikle siyasettir. geçmişe dayalı muhabbetlerdir. çoğunluğunu tarih oluşturur. ne sandıydınız ya.
(bkz: am)
(bkz: göt)
(bkz: meme)
(bkz: futbol)
(bkz: para)
edit:o kadar eksiyi alınca anladım ki, erkekler aralarında kuantum fiziği'nin tarihsel çerçevedeki perspektif genişlemesinin dünya üzerindeki etkenlerinden bahsediyorlarmış.
1 bira;
hayat, okul, iş
3 bira;
ortamdaki terk edilen elemana öğütler.
5 bira;
siyaset, din, felsefe.
7 bira;
terk edilen elemanın terk eden kişiyi araması
9 bira;
kim koydu lan bu klozeti ağzımın içine?
(bkz: iddaa)
(bkz: siyaset)
7 saniye sonra...
(bkz: komşu kızı)
(bkz: futbol)
7 saniye sonra...
(bkz: tayt giyen kız)
(bkz: pes)
7 saniye sonra...
(bkz: am göt meme)
(bkz: fifa)
7 saniye sonra...

para, seks, futbol, kızlar...
en azından biz bunları konuştuklarını düşünmekteyiz.
kadınların daima 'para, sex, futbolcular, siyaset v.b ' zannetikleri konulardır. tabi ya iş güç bitti, geçim derdi bitti, kiralar borçlar bitti kalkıp ben x takımındaki y futbolcusunu konuşayım! el insaf. bu mantığa göre kadınlar ne konuşuyor olmalı peki? kaslı vücut, baş hariç 20 cm, aylık 5000 dolar maaşlı erkek mi? düz kontak arabada olur, insanda beyin vardır. beyin kullanılsın diye vardır. hamallığa özenenlerden olma.
laf salatasıdır, tek bir konu yoktur. (bkz: am) (bkz: futbol) (bkz: )
+bu ülkenin geleceği ne olacak Naci?
-o değilde şu geçen yavrunun dötü manyaklan...
+Hangisiğlağnnn?
-şu lan şurdaki.
2 alt bir ön. Dikiş konusu kamka.
Bizim alt kattaki Türkan teyzenin bile bilmediği dedikodular...
(bkz: yok ki)
Karşı masadaki kızın götü, yan masadaki kızın memesi, ya kanka sen de hiç kız ayarlamiyon bize kaç ay oldu geyiği, futbol, siyaset, gündem, karşı masadaki kızın götü..
Kizlar soyle ki, erkekler bir araya geldi mi siyasetten, ekonomiden falan konusmaz. Tek bildikleri, o aptal oyunu olan futbol ve sizsinizdir. Bombos muhabbet gecer bu iclerine dahil olamadigim biz erkeklerin muhabbetinde. Hic merak falan etmeyin. Onun götü, bunun bacaa. Iddaa yatti, iddaa tutmadi. Baska bi bok degil.
Müzik, gamlar, makamlar, armoni, teknik, müzisyenler, müzik akımları...
Dini sohbetler.
Din, siyayet, kadınlar, araba ve daha niceleri.
+angelina jolie şimdi çıkıp sana gelse naparsın?
-anasını dikerim...

boş muhabbet tabiki.
Kaymakam, cam, intikam, instagram, susam, yaşam, kuram, dram, yamyam, gam, balgam vs gibi karışık konular konuşmaktadırlar genelde.
konuşulan insanlara bağlı. Bir pilavlı sohbette karı kız muhabbeti döndüğünü görmedim şahsen.
Dini işler 5 vakit namaz zekatın faydaları.
at avrat silah...
dağılın beyler.
iş, siyaset, hisse senetleri, arabalar, hatunlar.
-futbol
-ülke kurup yıkmaktır.
Havadan sudan tabiki . Ne olabilirki başka.