entry'ler (309)

bir akpliyi nasıl tanırsınız

(bkz: kısmet değilmiş) demesinden

hiç sevgilisi olmamış 24 yaşındaki erkek

Beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğim ise beni beğenmez.

-ismail YK

kanser olmak isteyenlere tavsiyeler

Kafayı mikro dalgada bekletin.

South park ta andy isimli karakter büyük testislere sahip olmak için mikro dalgaya dayamıştır.

(bkz: south park)

enpara com

Steam kampanyasını sonuna kadar sömüren insanların güzel bir şekilde nankörlük yapıp kullanmayacağı platform.
Steam kampanyasınıda kullandım başkalarınıda kullandım bankanın yararlanması için içerisinde parada bulundurdum ve buna devam edeceğim.

türban takmamak

Türban takıp yüzüne boya badana yapanlardan daha samimi olduğunu düşündüğüm kız grubu.

5000 tl maaşla tek başıma geçinemiyorum

Aklıma gelen tek soru şu oldu.

Bu ev kredisini çekmeden önceki hesaplaman ne şekilde idi ve evdeki hesap neden çarşıya uymadı? yada ortada bir hesap yapıldı mı?

5000 TL ücret alan bir insanın bu yükün altına girmeden önce temiz bir hesap çıkarması gerekirdi.

Ya planı bozan bir şey oldu yada ..

ölmeden önce konserine gitmek istediğiniz ünlü

infected mushroom ama yanlarında şu grupta olmalı ki iyice gaza gelebileyim.

https://www.youtube.com/watch?v=sTxZg13MIFQ

duolingo

Lys için hazırlandığım şu zamanlarda tekrardan öğrenmeye başladığım site. ilkinde Türkçeden > ingilizce şeklinde öğrendim sonlara doğru kendimi sıkılmış hissetsem de bir gayret ile bitirdim.
Satın aldığım gramer kitapları o kadar sıkıcı geldi ki ne yapacağımı şaşırdım ve aklımda olan fikiri gerçekleştirmeye başladım.

Bu sefer ingilizceden türçeye öğreniyorum bu sayede grameri kafamda daha iyi oturtabileceğimi düşünüyorum.

Kitaplardan daha zevkli olduğu için çok sıkılmıyorum şimdilik ama biliyorumki modals konularına gelince yine offlaya offlaya açacağım siteyi ama zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.

(bkz: abartmaya bayılan türk insani)

9 kasım da başladım bitince editleyeceğim. bakalım ne zaman bitecek.

cyka blyat

"Raj bi" operasyonu başarısız olursa duyulacak ilk sözlerdendir.

her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır

Zaten bu kadınlarda erkeğin sahip olabileceği en iyi kadınlardır ve eşlerine elinden geldiğince destek verirler.
"Sen yaparsın, sen edersin, başarabilirsin vb." kelimeler ile eşini zihinsel ve duygusal yönde gücü alan erkek kurşunsuz benzin ile doldurulmuş araba gibi uçacaktır.

kürtçenin itici bir dil olduğu gerçeği

Arapçaya yakın olan dillerin itici olduğu doğru.

Birde çince var "ying yong yang yinyo" diyip duruyorlar.

tek cevapda ateistleri yok ediyorum

Allah yoksa bu dağları kim yarattı?

Şaka şaka güneşte oksijen ile yanıyor zaten.

hulk seçimini yaptı

Batman'den yeterli oy çıkartamadık.

ultima online

(bkz: Albion online) ile tekrar canlanması beklenen oyun.

cnblue

Az önce haberde Türk kızları tarafından yolları kesilmiş bir kore rock grubu.

7 saattir bekliyorum burada diyen kızın vakti hiç mi değerli değil anlamıyorum.

kimsenin nickaltına yazmamak

Salakca bir şey özellikle bir bayan yazarı eleştirirseniz yandınız %99.9 eksi yersiniz.

(bkz: sözlüğü twitter gibi kullanmak)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ne umdum ne buldum diyorum.

Bu yerde güzel insanlarda tanıdım sırf kadın olduğu için bir taraflarının kalkmış olan insanlarda gördüm.
O değilde birde bunlara taparcasına seviyorlar koruyup kolluyorlar e tabi sol başlıklarda günlük kız konusu eksilmediği için doğal karşıladım.

ingilizce

Başlangıçta kolay ama ezberlenmesi gereken 3500 kelimeyi görünce ne kadar sabırlı olduğunuza bakıyor.

He birde sevmek gerekiyor yoksa dahada işkence.

sol frame de nickini görmek

Bir keresinde istiklal marşını farklı dille okuyan arkadaşımdan bahsetmiştim sırf bundan dolayı zekamın kötü olduğu kast edildi.
Hayır dalga geçen ben değilim ki.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

March Into The Sea
by Pelican

https://www.youtube.com/watch?v=T1XsRltRoT0