bugün

entry'ler (885)

13 reasons why

herkesin övüp övüp durduğu, intihar eden bir genç kız hakkındaki dizi. çok saçma buluyorum çünkü intihar etmek ne olursa olsun saçma. sadece ergenlerin izlediğini düşünürsek yorumlar katlanılabilir.

hiç kimse tarafından özlenmemek

Sizi seven, değer veren kimse olmaması durumudur. insanı en çok hüzünlendiren şeylerden biridir.

trabzon ekmeği ile meşhur ilimiz

samsun'dur. aksini iddia edenin coğrafyası sıfırdır.

sözlüktekilerle kamp yapmak

görsel

bim çiğ köftesi yiyen kız

hipster ve marjinalliğin sınırlarını zorlayan kızdır, helal olsun ona.

metroda kitap okuyan özenti yavşak

Birde bunların ders çalışan veya not okuyan versiyonları var onlar daha bir yavşaktır.

referandumu gerdek gecesi sananlar

fanatik biri gibi referandumdan sonra nasıl koyduk, nasıl çaktık şeklinde cümleler kuracak olan beynsiz insanlardır. sonuçta ne değişecek, getirisi ve götürüsü ne olacak gibi ayrıntılara bakmadan, sadece bir kişiyi ilah olarak görüp sözünü kanun bilen ve diğer görüşteki insanları vatan haini olarak gören insanların referandumdan sonra sizinle nasıl cinsel ilişkiye girdiklerini anlatacak olmalarıdır.

kurt cobain bugün yaşasaydı olabilecekler

Foo fighters kurulmazdı.

silmarillion

Bir hevesle aldım. Kitabı çeviren hanım abla kitabı şiir zannetmiş sanırım. çeviri o kadar kötüydü ki ilk 30 sayfada kitaptan soğudum ve bıraktım.

dibe batmanın tek iyi yanı

Çevrenizdeki gereksiz insanları sizden uzaklaştırır. Gerçek dostlar ve ailenin önemi anlaşılır.

ilk buluşmada hiç vaktim yok ev yakın mı diyen kız

Aids olması yüksek ihtimal kızdır.

erkek arkadaşına kalmaya giden kızlara tavsiyeler

Kondom götürmelidir. Ne olur ne olmaz.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

6. Kattan aşşağı kusmak. Sonrasında kıyafetle duşa girip ıslak bir şekilde koltukta yarı uyur oturmak. Çalan kapıyı açıp o evden kusulmadığını iddia etmek.

kahve içmelik hatun veritabanı

Zall'ın bilgisayarına sızarak ele geçirdiğim veritabanıdır. isteyen kızlar varsa özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler.

ikinci buluşmada sevişen kız

Birinci buluşmada sevişmeyerek ayıp etmiş kızdır.

kolay elde edilebilir kız

Kolayda kaybedilir. Uğraşmayınız.

ev arkadaşlarının ayaklarının ters olması

Arkadaşlarının doğuştan gelen kusurları olması durumudur. Yargılamayınız ve ameliyat için para biriktirmesinde yardımcı olunuz.

modern kızların genellikle mal olması

Aslında bir bakıma doğru ama söylenmesi hoş karşılanmayan söylem. Çoğu erkek bu tip kızlarla konuşurken beyinlerini belirli süre kapatırlar. Diğer türlü onun adına utanmaktan konuşası kalmıyor.

sözlük yazarlarının nefret ettiği sorular

Nerelisin? Sorusudur.
ortak nokta bulma çabası desem değil. Bilemedim insanlar neden soruyor bunu.

snapchatte sık rastlanan tipler

Son ses müzik açık araba içinden snap en çok rastlanılanıdır.