bugün

- süleyman abi gel deniz çok güzel, sıcacık valla
+ yok ya girmeyeyim soğuktur
- abi valla sıcak
+ lan işemişsindir sen oraya ondan sıcaktır
- aşkolsun abi ya akıntı götürdü onu
+ iyi ozaman dizlerime kadar gireyim
- gel bi iki kulaç atalım, boğulma taklidi yapalım
+ ulan öküz anlasana, ancak dizlerime kadar girebiliyom
- heee aybaşı şeysi oldun sen
+ az daha bağır az daha, herkes duymadı!
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
bu durumda erkeklerin de hamile kalma riski vardir hatta kadinlarinkinden cok daha yuksek bir oranda malum sebeplerden dolayi. aliskin olmayan bunyelerde garip etkiler yaratabilir. ama senede bir gunde olsa yasasalar da olasiliklar uzerine konusmasalar dedirtir bu baslik. kadin olmak neden her seferinde kolay ve dalga gecilesi bulunur anlasilmamaktadir. gucu ya da zorlugu fiziksel yapiya balgamak ne kadar dogrudur o tartisilir. nitekim davulun sesi uzaktan hos gelir.
(bkz: kıllı götten akan kan)
kulak arkası orkid takıp dolaşan delikanlılar görürsek şaşırmayalım. ya da sağ arka cepte yarısı dışarda tarak, yanında da eşşek kadar ped görebiliriz.
(bkz: molpedin var mı lan yarram)
şöyle bir iddialaşmaya sebep olabilir

-abi geçen bir adet gördüm 10 gün sürdü!
+o da bişey mi ben bu ay hiç ara vermeden öbür aya devam ettim?!^+%&'+&?

erkekler hep abartır.. *
yeminle sırf ne çektiğimizi anlamaları için sadece bi kere de olsa, tüm kadınların "keşke" dediği olay bu.

"Ohh olsun canıma değsin" nidalarından bahsetmiyorum bile. 1 kere bile kafi bence anlaşılmaya.

düşünsene adet olmadan bi hafta önce içine hava basılmış balon gibi semiren memelerin şişmesi, hassaslaşması olayını yaşadıklarını bunların da. (ha neresi şişer bunların bilemem o ayrı)

- Vücut mu geliştiriyosun sen bakim? Oha hayvan gibi olmuşsun yeminle. Ehe
- napıyosun sen çek elini gerizekalı..
- Yedirtirim o gerizekalı lafını sana. kas yapmışsın diye dokundum gögsüne ne bağrıyosun?
- dokunma acıyo. Kas değil. adet olucam, şiştiler 1 hafta öncesinden.

** sana geliyorum ya rabb. Böyle bi erkek düşün! Darallar geldi bak bana. Bi de bunları derken gözlerinin yaşla dolduğunu dudak büzdüğünü hayal et. Bence de etme. Gül geçsin kız, oh olsun valla.

bizim başımıza gelen, rahme kanca takılmış gibi acı veren o ilk günü, o ilk anları bunların çektiğini düşün bi de. Offf anam dünyayı dar ederler yeminle.

- bu ne lan? intihar edicem BU NASI Bi SANCI abi ya? Olum ucuna bağlamışlar kancayı çekiyo birileri alttan alttan. Hanımefendi de aradı Kuaföre gidicekmiş arkadaşlarıyla. ne rahatlar olum lan bunlar. Ben kıvranıyorum sabahtır içmediğim ağrı kesici kalmadı hanım saç yaptırtıyo. bok var her hafta toplanıp kuaföre gidiyolar ya... ( adet asabiyet yapmış bunda belii) du bi arayım bakayım naptı?
- olum ne sürekli arıyosun lan kızı, mal! Belli ki işi var kızın.

**duuu duuu bu senaryo bi yerden tanıdık. Neydi lan? Haa tamam buldum; Halı saha maçına giden erkekler, onlara sürekli çağrı yapıp mesaj çeken, mesaja da cevap veremiyince çemkirip bi hafta surat yapan regl olmuş kızların erkek versiyonu. Evet evet bu.

Bu arada sosyal mesaj;
adam yardıra yardıra gole giderken mesaj bekleyen kızlar, ÇEMKiRMEYiN BOŞUNA. O arkadaşları siz o nun hayatına girmeden de vardı kabul edin artık. rahat bırakın çocuğu.

kuaföre giden kız arkadaşına da "saatlerce napıyosunuz orda insan bi cevap verir" diyen erkekler, siz de anlayın biraz abi, siz hayatımızda yokken de kuaför hasan bizdendi.

-lan Tahsin o ne lan ibne misin olum sen bele kazak bağlamalar falan?
- bunalım hırkam abi. adet olmuşum biraz da kota bulaşmış biliyon mu ondan.
- olum kanatlı sızdırmazlardan kullansana dallama. Ne mal adamsın lan sen.
- abi üstüme gelme ben ne yaptığımı biliyo muyum ya??? hormonlarım altüst valla.

** Regl olan her kız o adet günleri boyunca psikopata bağlar Ya; "arkama geçerse BOKU YERiM, kızım arkama baksana ya" lafları gırla gider hani. Hatta bi ara bunun için aralarında özel işaret dili geliştiren mal kızlarda vardı falan hatırladın? ( bu çocuk çohhh zengin demekkkk; bu çohk hoşhhh demek bu da arkamı kontrol et şeker demekkk. Geber bence sen.) Aha işte bu da erkeklerin adet olmuş olanı. ahahahah ben buna gülerim ya. üstte bunalım hırkası, ( tercihen bele de bağlanabilir) fonda acılı bi şarkı elde nutella, çuha serili masada okey oynama.

- Lan ipne ne götüme bakıyon lan?
- Abi kan geçmiş ya ondan.
- deme lannnn!!!

Ahahhaa yeminle yaşanır . bu arada o kazakla g.tünüz daha kocaman oluyo biliyosunuz di mi kızlar?

"Lannn hasannnn şerefsizim deniz hamam hamam. ama sen gelme köpek balıkları kan kokusuna geliyomuş olum nihahahahhahaha".

Evet bu adamla bence de konuşmayın...
yeni bir şekilde ped üretilmesine sebep olacak olaydır.
-beyaz çorabın içinde orkid saklanır.
-alışmadık dötte ped durmaz.

kurtlar vadisi yalan olur.

güllü: memati abi g.tün kan olmuş.
memati: sıktım birinin kafasına üstüme sıçramıştır.
güllü: yok be abi bence pedi değiştir sen.

polat: iskender seni zkmeye geldim çık dışarı.
iskender: polatcım bugün malum günümdeyim haftasonu görüşelim olmazmı canım.
polat: ?!?!

abduley: abi olanları duydun mu?
polat: noldu abduley ne bu panik?
abduley: abi kırmızı kitabın içinden ped düşmüş yere.
güllü: markası neymiş abi?
polat: ya bi stir git lan.

muro: çeto molpedin var mı?
çeto: başkanım emperyalistlerin ürünlerini kullanmıyoruz. pamuk var tıkıyalım mı?
muro: ananızkmşkjkhasdlks!!!

-orkidin sunduğu kurtlar vadisi reklamlardan sonra devam edecek...
kıyametin alametlerindendir fakat bazı erkeklere yakışır. (bkz: kahtali mice)

damımıza damımıza kar yağdı
bu iş haftaya kaldı
zor bela sabır ettik
bugün de yağmur yağdı

dörtlüğündeki "yağmur yağdı" kısmını "regl oldum" şeklinde anlamamıza yol açabilecek durum.
"arkamı bi kontrol et kanka, bişey cıkmışmı" gibi diyaloglar yasanırdı
herkesin içinde bu durum hakkında oturup geyik yapmaları. birbirlerine okullarda pedin arasında sigara vermeleri muhtemel bir durum.
reklamlarda deşifre edildiği üzre arkamı kontrol etsene hareketleri olası hala gelir...
(bkz: milli takımda dört kişi adet nedeniyle kadro dışı)
en ufak ağrıda neler çektirdikleri akla geldiğinde iyi ki hastalanmıyorlar dedriten durumdur.
arkama önüme bak meselesi baya karmaşık bir durum alacaktır muhtemelen. hatta adet gördükleri günler toplum huzuru için eve kapanma izni verilebilir kendilerine.
+selami abi yanında fazla ped var mı?
-yok be aslanım, benim paket de yeni bitti.
+bu cok değiştirdi bizi. hatuna bi'tavırlar yapıyorum. off! çok zevkli
-bizimki de her bulusmamızda cikolata filan getiriyor lan!
kadınların özel dönemlerindeki sinirleri bahane haline gelmekten çıkacaktır.
(bkz: delikanlı erkekler molped kullanır)
kirli çorabı ters yüz edip giydikleri düşünülürse, hımmm düz bir mantıkla, kirli orkidi de... yok artık ali samicim
O zaman şu soğuk espriyi şöyle değiştirebiliriz. (gerçekten çok soğuk ama napıyım aklıma ilk bu geldi)
-Uçak düşmüş herkes ölmüş bi tek Recep Tayyip Erdoğan ölmemiş neden?
Çünkü kanatlı orkid kullanıyomuş.
tuhaf biçimli pedler icadat edilirdi. külah biçiminde, kulak çubuğu biçiminde (tampon niyetine)
o kadar asabiyetle, muhtemel 3.dünya savaşı çoktan çıkmış olurdu.
(bkz: ped otlanma durumu)